ГоловнаАрхів АстрологіяПовний Місяць у Терезах (Місячне затемнення) 25 березня 2024 року: знаки зодіаку,...

Повний місяць (Повня) настає, коли Сонце і Місяць перебувають в опозиції, і є одним із найважливіших енергетичних моментів місяця. На початку весни настає Повний Місяць у Терезах і цього ж дня, 25 березня 2024 року, відбувається перше затемнення року – місячне затемнення. Як ця Повня і затемнення впливають на знаки зодіаку – на кого позитивно, а на кого цей вплив буде більш деструктивним?

Значення Повного Місяця в знаку зодіаку Терези та місячного затемнення 25 березня 2024

Повня у Терезах — один із найважливіших моментів місяця. Астрологи рекомендують діяти спокійно, справедливо та гідно, щоб отримати потужну енергію цієї Повні.

Слід бути уважними до можливостей, що виникають у стосунках на це  місячне затемнення. Оскільки Сонце знаходиться в знаку Овна, слід виявляти ініціативу і без вагань рухатися вперед. А ось песимістичний чи примхливий настрій зашкодить вам.

За шість місяців до цієї Повні був Молодик у Терезах, і ваші наміри, думки і дії в цей час якимось чином пов’язані з тим, що буде відбуватися на цьому етапі життя на Повню в цьому ж знаку зодіаку Терези. З одного боку, закінчується один цикл, але починається інший.

Місячне затемнення та Повня в знаку зодіаку Терези 25 березня 2024: на які знаки зодіаку цей Повний Місяць впливатиме позитивно?

Дане місячне затемнення досить позитивне, а Повня – це додаткова енергія для всіх знаків зодіаку. Але є ті представники зодіакального кола, хто отримає найбільше позитиву за інших

Повня в Терезах 25 березня матиме позитивний вплив на такі знаки зодіаку

  • Близнюки;
  • Водолій;
  • Лев;
  • Стрілець.

Також астрологи зазначають, що, якщо у вашій карті народження є будь-які планети, точки або куспіди Домів гороскопу, близькі до 5 градусів і в будь-якому з цих знаків, вони матимуть гармонійний вплив. Наприклад, якщо Сонце в 10 Домі й в 5 градусі Стрільця, ви зможете отримати результат в професійній сфері протягом наступних 28 днів.

Астрологи радять в цей період бути уважними до можливостей, оскільки ця місячна подія буде активувати цю сферу життя.

Повний Місяць у Терезах (Місячне затемнення) 25 березня 2024 року: на які знаки буде деструктивний вплив цієї Повні

Для деяких представників зодіакального кола прийдешнє місячне затемнення принесе певні складнощі.

На які знаки зодіаку Повня 25 березня матиме дисгармонійний вплив?

  • Рак
  • Козеріг

Якщо якась планета, точка або куспід Дому в натальній карті знаходиться близько до 5 градусів і в одному з цих знаків, це створить дисгармонійний вплив . Наприклад, якщо у вас Меркурій за 5 градусів від Козерога в 11-му Домі гороскопу, можуть виникнути проблеми зі спілкуванням (Меркурій) у ваших соціальних відносинах або дружбі (11-й дім), яких вам слід уникати.

Коли Повня, а коли Молодик в кожен місяць 2024 року: точна дата, знак зодіаку

Ви не можете копіювати текст