ГоловнаАрхів АстрологіяПовний Місяць червень 2024, дата, коли настає червнева Повня

Повний Місяць червень 2024, дата, коли настає червнева Повня

Повня – це важлива астрологічна подія, яка може висвітлити багато цікавого, а інколи – й несподіване. Коли ж настає Повний Місяць червень 2024? Які особливості цього Повного Місяця та як Повня в знаку зодіаку Козеріг вплине на кожен знак зодіаку?

Які особливості цього Повного Місяця в червні 2024?

В червні Повня настає 22 червня 2024 в знаку зодіаку Козеріг. Цей Повний Місяць має назву «Полунична Повня» й назва пов’язана з активним збором смачної червоної ягоди – полуниці в червні.

Особливість цієї Повні в тому, що цей Повний Місяць перший з двох поспіль, який проходить в знаку зодіаку Козеріг.

Тому астрологи рекомендують добре прислухатися до порад, тому що Всесвіт наголошує й підкреслює важливість цим місячним подвійним ударом.

В астрології знак зодіаку Козеріг керує вашою кар’єрою, або, якщо ви зараз не працюєте, він керує тим, де ви займаєте владну посаду або хочете її мати. Ще Повня в Козерозі може впливати на сфери, де задіяні наставники, впливові особи, правила й обмеження суспільства.

В період червневої Повні може відбутися важлива життєва подія, або людина нарешті завершить завдання (проєкт), яке було складним, але важливим та корисним. Також, на Повний Місяць в Козерозі може завершитися ситуація, яка стала випробуванням для вас і нарешті ви відчуєте полегшення, позбувшись цього тягаря.

Астрологи кажуть, що особливість цієї Повні ще й в тому, що для неї підходить гасло

 «те, що вас не вбиває, робить вас сильнішим»

Важливо запам’ятати, якщо цього разу ви не зрозумієте повідомлення, ви отримаєте останній поштовх від Всесвіту, щоб все зрозуміти з другим Повним Місяцем у Козерозі в липні 2024.

Місячний календар на червень 2024: коли Молодик і Повня, яка фаза Місяця

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст