ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 24 квітня 2024 в Скорпіоні – шанс очистити свої емоції

Повня 24 квітня 2024 в Скорпіоні – шанс очистити свої емоції

Кожна фаза Місяця має своє значення і свій вплив. Повний Місяць – це кульмінація та висвітлення всього таємничого. Духовне значення Повні, що принесе Повня 24 квітня 2024 в Скорпіоні?

Особливості Повні 24 квітня 2024 в Скорпіоні

Повний Місяць — це час, щоб підбити підсумки, очистити місце від усього старого та такого, що вже віджило своє і нічого для вас не важить. І тим самим – звільнити місце новому. Повня в Скорпіоні дарує шанс звільнити всі емоції, які стримуємо.

24 квітня – це перша астрологічна подія у зміні місячних фаз після коридору затемнень і це впливає на енергетику. Повня в Скорпіоні викликає емоційне очищення, яке допоможіть відобразити новий спосіб життя.

Духовне значення Повні в Скорпіоні 24 квітня 2024

Щомісяця земний супутник проходить через усі фази, вносячи невеликі, але потужні зміни в енергію нашого повсякденного життя. Кожна фаза Місяця має особливе значення, а щомісячна Повня – це момент, коли цей цикл досягає своєї найповнішої і яскравої точки, що надає йому такої величезної сили. Під час Повного Місяця емоції загострюються, з’являється усвідомлення чи ясність щодо почуттів та ситуацій, які викликали у вас збентеження чи стрес. Це час добре для висвітлення сфер нашого життя, які вимагають уваги чи дозволу, а також для розкриття інформації, яка може допомогти нам приймати більш продумані рішення.

Що принесе Повня в Скорпіоні 24 квітня 2024 ?

Перш ніж період Тельця почне впливати на наші дії,  нам доведеться зіткнутися з деякими серйозними причинами нашої травми, які викличуть ще більшу трансформацію. І, якщо цього буде недостатньо, Меркурій опиниться в останніх градусах свого ретроградного руху, даруючи нам можливість переосмислити все і залишити позаду все, що прив’язувало нас до нашого минулого.

Коли Повний Місяць в Скорпіоні, Сонце та Місяць утворюють потужний Т-квадрат із Плутоном у Водолії, що додає гостроти енергії. Пояснимо: Т-квадрат – це фігура астрологічної карти, яка виникає, коли дві планети протистоять одна одній, а третя планета знаходиться у квадраті у вершині фігури. І опозиції, і квадрати вважаються складними для управління аспектами, а це означає, що протистояння між нашими серцями (Сонце), нашими емоціями (Місяць) та смертю его (Плутон) виборюють контроль.

Повня в Скорпіоні 24 квітня 2024 змушує шукати почуття стабільності та безпеки після того, як коридор затемнень потряс наші основи. Для цього необхідно протистояти страху, який вас стримує.

Як використати енергію Повного місяця в Скорпіоні

Повний місяць у Скорпіоні може стати часом змін та оновлення для тих, хто готовий розпрощатися зі своїм минулим.

  • дозвольте собі трансформуватися;
  • очиститися від всього зайвого, щоб пізнати та відкрити більш глибоку істину.
  • звільніть себе!
  • осідлайте хвилі емоцій
  • слухайте свою інтуїцію
  • святкуйте свої власні цикли смерті та відродження

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст