ГоловнаАрхів АстрологіяПовня в Терезах 16 квітня 2022 року, що означає і на що...

Повня в Терезах 16 квітня 2022 року, що означає і на що впливає

Повня проходить в суботу, 16 квітня 2022 року, коли Сонце в Овні утворює опозицію до Місяця у Терезах – що це означає і на що впливає? Повний Місяць відкриває таємниці і допомагає розгадати різні загадки

Повня в Терезах 16 квітня 2022 року, що означає

Астрологи вказують, що на повний Місяць часто відкриваються таємниці, те, що було приховано. Ніби повний Місяць освітлює всі потаємні куточки і шпарини.

Нинішня Повня, 16 квітня – це час кульмінації та обіцянки здійснення чогось, що було розпочате на Молодика.

Теми цієї Повні

  • загострені емоції,
  • романтика,
  • запліднення,
  • драма стосунків та прозріння.

Полярність Овен-Терези – це вісь відносин, де Овен представляє “Я”, а Терези – “Іншого”. Якщо Овен займається самоствердженням, то Терези — компромісом.

Коли Місяць знаходиться у знаку Терези, людина особливо відчуває потребу у відносинах і все, що пов’язане з їх підтримкою — компроміс, переговори, люб’язність та врівноваження. З іншого боку, Овен-Сонце самовпевнений і сміливий лідер.

Ця Повня 16 квітня спонукає нас знайти баланс між задоволенням наших особистих потреб та увагою до потреб важливої для нас людини, а також між незалежністю чи автономією та залежністю чи товариством.

Місяць у Терезах – дипломатичний, орієнтований на рівність і справедливість. А Овен-Сонце цінує справжність вище за такт, і заряджається незалежними зусиллями. Повний Місяць висвітлює цей конфлікт.

Повня в Терезах 16 квітня 2022 року, на що впливає у відносинах

Прозріння у відносинах відбуваються зараз. Ми, мабуть, зазнаємо одкровення про нашу незалежність, потреби в інших та партнерських відносинах.

Сатурн гармонує із Сонцем і Місяцем, а Плутон утворює квадрат зі світилами. В цей період можуть бути корисні взаємодії з керівництвом або зі старшими або більш досвідченими людьми, і в результаті можуть бути отримані вигоди.

У людей може з’явитися можливість структурувати, обмежити або суттєво спростити життя, що призведе до значного поліпшення життя. В період, коли Повня в Терезах 16 квітня, люди стають трохи обережнішими й більш консервативними. При цьому вони також можуть відчувати сильний тиск, пов’язаний з їх амбіціями чи бажаннями сильніше контролювати своє життя. Однак у цей час усі планети в прямому русі, що допомагає нам почуватися менш обтяженими чи стриманими.

Місяць в знаку Терези: характеристика періоду і що радять астрологи

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст