ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 8 грудня 2022 для кожного знаку зодіаку

Повня 8 грудня 2022 для кожного знаку зодіаку

Що принесе Повня 8 грудня 2022 для кожного знаку зодіаку розповіли астрологи і дали поради на найближчий час. Також, фахівці пояснили, в чому полягає особливість і яке значення холодного Місяця? Як впливає останній Поний Місяць року?

Чому останній Повний Місяць називають Холодним?

Часто Повня отримує власну назву, наприклад Червона. Тобто Повня отримує особливу назву, яка засновану на умовах навколишнього середовища під час цієї Повні. Остання Повня відбувається холодною зимою і може знаменувати собою поворотний момент, коли все стає найхолоднішим і темнішим, а це означає, що все може стати яскравішим.

Яке духовне значення холодного Місяця?

Духовне значення холодного місяця безпосередньо пов’язане з тим, що він являється останнім Повним Місяцем перед новим роком.

8 грудня – Повний Місяць настає о 6:09 за київським часом в знаку зодіаку Близнюки

Астрологи рекомендують всім представникам зодіакального кола прийняти дух двоїстості Близнюків. Треба збалансувати у своїй свідомості думки про минуле, сьогодення та майбутнє.

Під час холодного Місяця варто подумати про те, як можна використовувати енергію цієї Повні конструктивним чином. Отже, на цю Повню настав час подумати про минулий рік і подумати про те, чого ви досягли, які перешкоди подолали, і про всі уроки, які ви засвоїли, але не можна забувати про майбутнє.

Ця Повня передує зимову сонцестоянню, тобто в цей час ночі все довші, а дні коротші. Найтемніший, найхолодніший час майже минув, і звідси майбутнє стає світлішим і теплішим.

Повня 8 грудня 2022: поради для кожного знаку зодіаку

Який плив здійснює грудневий Повний Місяць на всі дванадцять знаків зодіаку, нагадаємо, що вплив Повні відчувається ще декілька днів

Овен

На кілька днів представник вогняної стихії Овен буде абсолютно самим собою. І тому не треба дивуватися, якщо інші не знатимуть, як реагувати. Астрологи радять Овну не дозволяти, щоб реакція інших змусила перестати бути самим собою. Будуть люди, які захоплюються чесністю і захоплюються цим новим Овном, але вони не поки що не виставляють себе.

Телець

Для представників Тельця зараз може виникнути відчуття, що життя може стомлювати. Але Телець повинен знати, що все стане легшим. Навколо будуть близькі люди, які більш ніж раді допомогти людям цього знаку зодіаку. Просто треба спитати, і Телець можете дізнатися, що вже дружня рука допомоги, яка більше, ніж Телець міг собі уявити.

Близнюки

Представникам Близнюків варто приготуватися до того, що вони будете потрібні. Але, можливо, не так, як цей знак зодіаку собі це уявляв. І, хоча Близнюкам може бути приємно бути таким потрібним, не слід дозволяти цьому заважати вашим власним потребам. Ключ до виживання в цей період — встановити деякі важливі межі і встановити для себе пріоритет у справах, на який Близнюки заслуговують. Астрологи радять знаку зодіаку Близнюки на Повню: дайте собі час для роздумів, навіть, якщо це означає, що ви повинні відмовляти людям.

Рак

В цей Повний Місяць у деяких з представників Рака з’являться шанси на справжнє духовне зростання. Але не варто сприймати це як серйозну зміну свого світогляду. Треба шукати можливості повернутися туди, де Рак був і де йому потрібно бути, але не треба докоряти собі за те, що ви ще не вийшли за рамки цього. Раку слід більше довіряти процесу, а не перейматися майбутнім.

Лев

Повня для знаку зодіаку Лев може стати цікавим часом. В той час, як інші представники зодіаку займаються самоаналізом, їх долають сумніви тощо, Лев буде дуже впевнений в собі. Дуже важливо, щоб Лев намагався зрозуміти інших та пропонував їм свою підтримку, не засуджуючи. Астрологи радять Леву направити свого внутрішнього цілителя і багато представників цього знаку зодіаку будуть буду вражені, скільки це для когось означає. Будучи природженими лідерами, представники Лева повинні допомагати людям без осуду.

Діва

На Повний Місяць 8 грудня 2022 року представникам Діви рекомендується разу зробити крок назад і розслабитися. Найкращий спосіб впоратися з тривожними думками, типовими для цього Повного Місяця, – просто розслабитися і релаксувати.

Терези

Для знаку зодіаку Терези настав час побалувати себе – так вважають астрологи. Вони не надто дозволяли собі це останніми місяцями. Але в період від холодного Місяця до Молодика (23 грудня 2022) Терези повинні просто дозволити собі отримати те, що вони хочуть. Період самоаналізу дозволить побачити, що Терези дійсно цього заслуговують. Терези, які символізують ваги (терези) балансу, можуть вирішити зробити найкращий вибір цього року.

Скорпіон

Повня 8 грудня 2022 цьому допитливому і пристрасному водному знаку може принести деякі розбіжності з близькими.  Тому на період Повні краще спілкуватися з тими, з ким є порозуміння. Можливо, Скорпіон виявить, що останнім часом люди неправильно розуміють його наміри та його особистість. Замість того, щоб переживати через це, астрологи радять Скорпіону насолоджуватись компанією людей, з якими ви прожили роки. Зрештою все буде добре.

Стрілець

Багато представників знаку зодіаку Стрілець відчують бажання зробити щось незвичайне. І, хоча це може бути чудовою ідеєю, але на Повний холодний Місяць – не час для цього. Натомість, астрологи радять Стрільцю, пишатися тим, чого ви досягли цього року, Навіть, якщо це будуть лише маленькі перемоги.

Козеріг

Представникам Козерога може здатися, що справи навалюються. як завірюха. І хоча людям навколо може здаватися, що Козеріг чудово справляється, не слід боятися чесно казати, що є насправді. Козеріг зрозуміє, що він не єдиний, хто почувається розгубленим. А трохи співчуття від близьких матиме велике значення. Астрологи кажуть представникам знаку зодіаку Козеріг: якщо ви почуваєтеся в тіні, пам’ятайте, що ваш час сяяти настає приблизно 21 грудня.

Водолій

Цьому повітряному знаку потрібно бути обережним щодо того, кого він підпускає близько, оскільки не всі енергії корисні для нього на даний момент часу. Для Водолія настав час ухвалити кілька складних рішень. Багато Водоліїв відчують нові можливості та способи мислення. І, хоча спочатку вони можуть здатися привабливими, Водолій повинен добре подумати, чи підходять вони краще, ніж те життя, яке є зараз.

Риби

Порада для Риб на Повний Місяць 8 грудня 2022 і декілька днів потому: намагайтеся не дозволяти іншим дратувати вас. Представники знаку зодіаку Риби відчують, що стали трохи більш войовничими, ніж зазвичай. І люди навколо Риб, особливо на робочому місці, дратуватимуть цей знак зодіаку. Хоча про розслаблення може бути легше сказати, ніж зробити, але Риби повинні зберігати спокій найближчим часом. А за декілька днів все владнається.

Місячний календар грудень 2022: фаза Місяця, коли Молодик, а коли Повня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст