ГоловнаАрхів АстрологіяПовний Місяць у жовтні 2020 року: дві Повні або блакитний Місяць

У жовтні 2020 року буде дві Повні. Тобто Повний Місяць двічі з’являється на небосхилі у цьому місяці. Зазвичай на рік Повний Місяць настає 12 разів. Іноді трапляється так, що це число збільшується до 13. Через це в один з місяців відбувається не одне, а відразу дві Повні. Дане явище носить назву «блакитна Місяць».

Дві Повні або блакитний Місяць

Фахівці зазначають, що друга Повня в один місяць – дуже рідкісне явище. «Блакитний Місяць» не приносить нічого хорошого. Другий Повний Місяць призводить до сильного дисонансу енергетичних хвиль. Перший Повний Місяць розхитує поле, а друге – немов пробиває залишки захисту, не залишаючи від нього і каменю на камені.

Повний Місяць у жовтні 2020 року: Повня 2 жовтня

Перша Повня у жовтні проходить 2 жовтня у знаку Овна. Астрологи зазначають, що Повний Місяць у цьому знаку Зодіаку – один із найнебезпечніших з всіх: всі сфери життя опиняться під ударом.

Фахівці дають поради, що краще робити, а чого уникати, щоб убезпечити себе на Повню

  • потрібно стримувати свою імпульсивність. Навіть незначне слово може призвести до серйозних конфліктів з рідними, друзями і навіть з незнайомими людьми;
  • не починати нових справ. Початок нових проектів може призвести до неприємних наслідків і переживань. Фахівці рекомендують спокійно займатися тим, що потребує закінчення.
  • не робити великі і дорогі покупки. На цю Повню, за день і день після Повного Місяця, краще не робити вартісних покупок. Якщо витратити велику суму грошей, то це може призвести до великих проблем. Гроші зникнуть, а позитиву не додасться. Ще більш небезпечно на цю Повню давати гроші у борг або брати.
  • не треба будувати довгострокові плани. 2 жовтня краще відмовитися від довгострокового планування. Фахівці рекомендують в цей день жити тут і зараз, не думаючи про майбутнє. І не треба думати й про минуле. Тому не слід зациклюватися на минулих образах, щоб не потягнути їх за собою у майбутнє.
Повний Місяць у жовтні 2020 року: дві Повні або блакитний Місяць
Повний Місяць у довтні 2020 року несе певні ризики

Повний Місяць у жовтні 2020 року: Повня на 31 жовтня

Другий Повний Місяць 31 жовтня відбувається у сузір’ї Тільця. Це дуже складне і важке поєднання, яке також дуже небезпечне.

Максимальна активність Місяця у знаку Тільця принесе багато проблем. Може виходити з ладу різна техніка, можуть зриватися амбітні плани.

У цей день не рекомендується відправлятися у далеку подорож. Внутрішні протиріччя, страхи і комплекси будуть зашкалювати на Повню. Це буде тривожний і дуже непростий день.

Ритуали на Повню

Ви не можете копіювати текст