ГоловнаАрхів АстрологіяПовне місячне затемнення 16 травня 2022 року: гороскоп Анжели Перл для кожного...

16 травня 2022 року відбувається декілька астрологічних подій, які впливають на емоції людей, на справи і події. Саме тому в пригоді стане гороскоп популярного астролога Анжели Перл на Повне місячне затемнення 16 травня 2022 року, який дає поради для кожного знаку зодіаку. Важливо прислухатися до цих рекомендацій астролога, щоб убезпечити себе і своїх близьких, тому що це затемнення в Скорпіоні буде дуже емоційним.

Гороскоп Анжели Перл на Повню 16 травня 2022 для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак

На людей буде впливати не тільки саме затемнення і Повня, а й те, в якому Домі гороскопу кожного знаку зодіаку воно проходить

Овен

Затемнення в 8 Домі гороскопу – сфера фінансів – змусить представників цього знаку зодіаку зосередити більше уваги на цій темі. Тобто Овен повинен переглянути свої доходи та витрати. Можливо людям цього знаку доведеться зайнятися перефінансуванням або почати інвестувати, щоб зробити собі «фінансову подушку» – якийсь запас грошей.

Астролог передбачає, що Повний Місяць матиме вплив на завершення певної ситуації, І, як наслідок, Овен буде змушений шукати нові джерела доходу, ставити крапку в одній справі.

Анжела Перл не виключає ймовірність отримання спадщини. Овен може навіть неочікувано отримати гроші, які позичив раніше, скоріше за все після виграного судового засідання.

Як повне місячне затемнення 16 травня 2022 впливає на знак зодіаку Телець

Це травневе місячне затемнення відбувається в 7 Домі гороскопу Тельця, що зачепить сферу партнерства. Гороскоп Анжели Перл вважає, що Телець повинен завершити поточні контракти. Також люди цього знаку зодіаку повинна нарешті поставити крапку у питаннях розлучення чи спільного проживання.

Кінцева точка коридору затемнень, повне місячне затемнення 16 травня, скоріше за все приведе до завершення питання щодо поділу майна. Наприклад, коли обидва партнери завершать тривалий судовий позов. Астролог не виключає, що Телець розстанеться з друзями, коли почне змінювати своє коло спілкування і соціальне оточення.

Знак зодіаку Близнюки: гороскоп Анжели Перл на 16 травня на Повню

Вплив місячного затемнення в 6 Домі гороскопу торкнеться щоденної рутини та режиму Близнюків. Ймовірно, зміни, які принесе закінчення коридору затемнення, будуть в діловій сфері. Наприклад, хтось із представників знаку Близнюки може змінити посаду або навпаки – повернутися на старе місце роботи. Також, на це місячне затемнення може відбутися закриття офісу чи проекту. В результаті чого Близнюки будуть змушені шукати нове місце роботи.

Анжела Перл вважає, що знак зодіаку Близнюки в цей період можуть позбутися якихось турбот та зобов’язань, які були нав’язані зі сторони.

Рак

У представників водної стихії – знаку Рак, повне місячне затемнення відбувається в 5 Домі гороскопу, який відповідає за радість та задоволення, а також – за дітей. Люди цього знаку зодіаку можуть отримати звістку, що стануть батьками або ж їх сім’я поповниться новим членом родини. Деякі представники Рака можуть розпочати свій бізнес, пов’язаний з  дітьми. Наприклад, відкриють магазин дитячого одягу або ж приймуть участь в ілюструванні дитячої книжечки тощо.

На думку Анжели Перл на цю Повню позитивні новини приходитимуть постійно, і Раки пишатимуться своїм становищем.

Загалом нові знайомства, які принесе Раку травень, навряд чи стануть початком міцних відносин. Тому що в цей період Меркурій ще перебуває в ретрограді. А вже після його виходу з ретроградного руху, після 3 червня, Рак може розраховувати зустріти своє кохання.

Повне місячне затемнення 16 травня 2022 року: гороскоп Анжели Перл для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези і Скорпіон

Нагадаємо, що місячне затемнення завжди відбувається на Повню

Лев

Повне місячне затемнення відбувається в 4 Домі гороскопу Лева, який завідує нерухомістю та місцем проживання. Дана астрологічна події підсумую і стане ідеальним часом, щоб переїжджати або продавати нерухомість, брати шлюб. Ця Повня, яка співпадає з місячним затемненням, може відкрити таємниці, які пов’язані з батьками та родичами. Під впливом відкритого знання знак зодіаку Лев може пережити потрясіння і сильні емоції. У Лева може змінитися і склад сім’ї, через те, що подорослішавші діти вирішать жити самостійно і з’їдуть від батьків знаку Лев.

Вплив повного місячного затемнення на знак зодіаку Діва

У знаку Діви затемнення проходить в 3 Домі комунікацій і спілкування. Відповідно на людей знаку Діви чекають нові знайомства, зміна кола спілкування. Також, гороскоп Анжели Перл прогнозує, що в цей період для Діви неминучі розставання з людьми, які вже зіграли свої ролі в їх житті.

На знак зодіаку Діва чекають несподівані новини, пов’язані з сім’єю та родичами, які можуть бути як позитивними, так і насторожуючими. Астролог зазначає, що сприятливим буде завершення навчання та отримання сертифікатів.

Терези

В фінансованому Домі гороскопу Терезів відбувається повне місячне затемнення 16 травня. Тому тема грошей і статків буде пріоритетною для людей знаку зодіаку Терези. Астролог рекомендує їм визначитися з цінностями, переглянути плани та знайти нові можливості. Наприклад, якщо у вас власний бізнес, ви можете збільшити розцінки на свої послуги. Або ж Терези можуть змінити посаду, займатися пошуком нових джерел доходу.

Гороскоп Анжели Перл на Повню 16  травня дає застереження Терезам: фінансові питання вам слід вирішувати самостійно, а отже, треба бути уважними та обачними.

Скорпіон

Як і Повня, так і повне місячне затемнення відбувається в 1 Домі гороскопу – отже там зустрічаються вони обидва. Відповідно вся увага Скорпіона буде зосереджена на собі. Це стосується зовнішності, Скорпіон може змінити імідж, а також стиль життя. Це стане початком трансформацій, які допомагають Скорпіону краще пізнати себе, відмовитися від відносин, які вже віджили своє. Знак зодіаку Скорпіон зможе повернути контроль над своїм життям. Вплив місячного затемнення і повного Місяця висвітлює те, що треба залишити в минулому, щоб залучити щастя і стати кращою версією себе.

Повне місячне затемнення 16 травня 2022 року: гороскоп Анжели Перл для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Поради Анжели Перл можуть бути корисними, якщо зосередити увагу у відповідних сферах життя, на які вказує її гороскоп на Повнює поради на цю Повню, кінець коридору затемнень

Стрілець

У людей знаку Стрілець місячне затемнення відбувається в 12 Домі, одна із сфер впливу якого – порятунок від негативу та кармічних боргів. Гороскоп Анжели Перл радить Стрільцю зосередити увагу на питаннях, які тягнуться і не вирішуються вже давно – треба нарешті поставити в них крапку.

Крім зазначеного, 12 Дом гороскопу відповідає за далекі країни, все іноземне. Тому не виключено, що Стрільці зможуть переїхати в іншу країну, розпочати навчання або заробляти онлайн в закордонній компанії.

Як повний Місяць і повне місячне затемнення 16 травня впливають на знак зодіаку Козеріг

Травневе повне місячне затемнення в 11 Домі  гороскопу Козерога звертає його увагу на друзів і на спілкуванні. Багатьох представників знаку зодіаку Козеріг очікують зміни в їх оточення, вони можуть змінити своє коло спілкування. Можливо ця зміна відбудеться через те, що Повня відкриє для Козерога те, що від нього приховувалося, відкриються таємниці, завдяки яким вдасться дізнатися всю правду про своє оточення. Дана астрологічна подія відчується і в організаційній сфері. Мається на увазі, що Козеріг вирішить вийти з однієї групи та увійти до іншого колективу, який допоможе розвиватися у потрібному напрямку.

Водолій

Представники повітряної стихії – знак Водолій перейматиметься кар1жрою і статусом. Тому що саме за цю діяльність відповідає 10 Дом гороскопу, в якому і проходить повне місячне затемнення. Водолій повинен сфокусувати увагу на діловій сфері. Тому, що саме там будуть відбуватися самі важливі події і відкриватимуться можливості знайти нову роботу чи перейти на іншу посаду.

Гороскоп Анжели Перл вважає, що це повне місячне затемнення і Повня – гарний час для організації власної справи та нових досягнень. Тільки зважайте, що організацію в даному випадку мається на увазі вся підготовча робота, а починати власну справу можна вже після 3 червня, коли Меркурій розвернеться з ретроградного напрямку руху. На цю Повню Водолій повинен вийти з тіні конкурентів та проявити себе.

Як повний Місяць і повне місячне затемнення 16 травня впливають на знак зодіаку Риби

Повне місячне затемнення в 9 Домі гороскопу Риб програється у сфері далеких земель, що відкриває для багатьох людей цього знаку гарні перспективи. Риби зможуть розвивати бізнес за кордоном, познайомитися з новими людьми, а також завершити закордонне навчання та отримати довгоочікуваний диплом.

Астролог Анжела Перл рекомендує знаку зодіаку Риби зосередитися на розвитку, щоб не прогаяти нових можливостей і вчасно завершити ті справи, які вже не принесуть доходу та користі.

Повне місячне затемнення травень 2022

12 Домів в астрології

Ви не можете копіювати текст