ГоловнаАрхів АстрологіяПоради астрологів всім знакам Зодіаку на другу половину року

Розпочалася осінь і зовсім непомітно друге півріччя набирає обертів. Поради астрологів всім знакам Зодіаку на другу половину року допоможуть змінити важливі моменти у своїй поведінці і досягти успіху.

Овен

Представникам цього знаку астрологи радять відпустити зі свого життя людей і речі, які не дозволяють Вам рухатися далі. Ймовірно, Вам важко від них відмовлятися, але щастя з ними не буде.

Порада астрологів: Овен повинен зосередитися на тому, чого хоче особисто він і вірити у найкраще. Тоді Ви можете досягнути того, чого прагнете.

Тілець

Люди знаку Тільця повинні припинити маніпулювати людьми, якими дорожать, не показуйте свою упертість. Щоб досягти успіху, не треба діяти самим, а користатися підтримкою близьких людей.

Порада астрологів Тільцю: практикуйте терпіння і навчайтеся дипломатичності. Більше довіряйте близьким людям.

Близнюки

Близнюкам у другій половині 2019 року важливо повірити в себе і у свій успіх – така порада астрологів. В цьому можуть допомогти медитації і афірмації. Друге півріччя подарує Вам можливість навчитися довіряти собі і дізнатися, на що Ви здатні.

Рак

Астрологи вважають що поточний рік для Рака – рік просування вперед і рік збагачення. В той час, що залишився, Раки повинні зосередитися на формуванні більш міцних ділових стосунків з партнерами. Це важливо для Вашої професійної сфери.

Фахівці радять Ракам спілкуватися з успішними людьми, щоб вони надихали Вас своїм прикладом і ділилися досвідом.

Лев

Впевненість Лева знаходиться на високому рівні і Ви готові підкоряти весь світ. Друга половина року – вдалий період, щоб показати всім свою силу, міцність і талант.

Астрологи радять бути уважними у своїх висловах, щоб нікого не образити. Адже без підтримки оточуючих, значно важче досягти успіху.

Діва

У представників Діви буде дуже багато роботи в останні місяці 2019 року, але ці труднощі не повинні лякати Вас. Всесвіт буде схильними до Діви і у Вас вийде втілити в життя всі свої сміливі плани.

Порада астрологів для Діви – не відступати від своїх планів і йти до переможного кінця.

Терези

Астрологи радять Терезам продовжувати вивчати світ, завдяки цьому Ви зможете краще пізнати себе. Навчання новим навичкам і отримання нових знань, самоосвіта допоможуть рухатися далі.

Скорпіон

Робота над собою дозволить Скорпіону стати ще більше сильними і чутливими. Вам варто поменше сваритися з близькими в останні місяці 2019 року, тому що Ваші слова можуть сильно ображати рідних. Порада астрологів полягає в тому, щоб Ви стали більш терплячими і люблячими до своєї родини.

Стрілець

Порада астрологів представникам Стрільця: Вам потрібно відмовитися від сторонньої допомоги і намагатися вирішувати свої проблеми самостійно.  Завдяки такому вмінню, Ви зможете протистояти всім складнощам і вирішити всі проблеми.

Козерог

Перша половина року була складною для Козерога практично у всіх сферах життя. Проте, ці проблеми, були іспитом від Всесвіту на шляху до щастя і спокою. Козерогу доведеться ще багато навчитися в останні місяці року.

Поради астрологів Козерогу: повірте в себе і не витрачайте нерви і здоров’я на неважливі для Вас речі.

Водолій

У представників Водолія є відчуття, що Ви сховатися і втекти від усього світу. Астрологи радять в до кінця року проаналізувати свою поведінку і вчинки. Можна завести щоденник успіху і вдалих справ.

Риби

У другому півріччі Риби будуть зосереджені на відвідуванні публічних і розважальних заходів та на спілкуванні з друзями. Ви почнете почувати себе більш впевнено в собі, Ви будете набагато сильнішими. Риби відчують повну внутрішню трансформацію і значно покращать себе як особистість.

Ви не можете копіювати текст