ГоловнаАрхів АстрологіяПогані дні грудня 2022, коли зростає ймовірність виникнення проблем

Погані дні грудня 2022, коли зростає ймовірність виникнення проблем

Кожного місяця, під впливом небесних тіл, є дні сили і погані – небезпечні дні. В погані дні грудня 2022, коли зростає ймовірність виникнення проблем і негараздів, слід бути обачними та обережними. Дата, коли настає небезпечний день, допоможе правильно планувати справи, щоб уникнути неприємностей,

Що таке небезпечні дні грудня?

Астрологи вважають, що в перший місць цієї зими – він же останній місяць року, на нас очікує чотири погані дні. Кожна дата грудня, коли настає поганий день, має свої особливості. Тому до кожного такого дня слід мати свій підхід у вирішення складних питань та негараздів.

В небезпечні дні все має значення: і зовнішній вигляд, і те, як ведеться розмова та спілкування,  реакція на проблеми та ситуації. Звертайте увагу на всі аспекти життя. А найкраще – мінімізувати активність і ні в якому разі не планувати вирішення складний питань на такий складний день.

6 грудня 2022 небезпечний день, коли відбувається перехід Меркурія на Знак Козерога

Швидкий та комунікативний Меркурій, перебуваючи в знаку Козерога, почувається досить погано. Відбувається спотворення енергетичних потоків і через це люди стають більш скритними.

Астрологи передбачають, що починаючи з 6 грудня і до кінця місяця у людей знизиться продуктивність та ефективність праці. Стихія землі – управителька Козерога, буде спотворювати інформаційні потоки. Тому фахівці попереджають і радять остерігатися чуток і пліток, особливо цього дня – 6 грудня.

Поганий день очікується 10 грудня 2022, тому що Венера змінює знак на Козерога

Через декілька днів після Меркурія, в знак земної стихії Козерога заходить ще одна планета – Венера. Планета краси та кохання теж буде погано почуватися в знаку Козерога. Отже, слід бути готовими, що останні дві декади грудня будуть непростими.

В день переходу 10 грудня у людей дуже явно будуть проявлятися жадібність та егоїзм. Крім того, у деяких людей їх душевний спокій, незворушність та безтурботність зміняться на знервованість.

21 грудня 2022 день зимового сонцестояння – небезпечний день

День зимового сонцестояння вважається непростим днем. Зазвичай він навіює смуток, але спокійний. Та цього року це поганий день, тому шо буде підвищена знервованість. Астрологи пояснюють це тим, що Сонце передасть управління Місяцю, який перебуває в спадаючій фазі в знаку Стрільці, це 28 місячний день. Така астрологічна ситуація негативно позначиться на енергетиці Місяця, тому день виявиться досить складним, непередбачуваним. Багато людей будуть поводитися агресивно і дуже недовірливо.

Найнебезпечніший день грудня 2022 – 29 число

Одразу дві важливі події відбуваються 29 грудня 2022

Перша – Меркурій розвертається в ретроградний напрямок руху. Крім ретроградного руху, Меркурій перебуває в дуже несприятливому становищі через те, що знаходиться в знаку Козерога. Ці ситуації спровокують появу проблем. Тому наприкінці грудня слід бути пильними та обережними, особливо в спілкування з незнайомими людьми. Цього дня нікому не можна розповідати про свої плани на новорічну ніч та початок 2023 року.

Друга подія, яка негативно впливатиме на ситуацію 29 грудня – це поєднання Меркурія та Венери. Щоб мінімізувати негативний вплив цього дня, не можна піддаватися люті, лаятися. Також не слід поринати у спогади про минуле.

Астрологи застерігають: цього дня люди стануть більш мстивими, негативними та непередбачуваними. Тому слід бути пильними і ні з ким не сваритися.

Дні сили в грудні 2022 сприятимуть всім справам.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст