ГоловнаАрхів АстрологіяПередбачення астрологів і нумерологів на 2022 рік

Кожного року астрологи і нумерологи складають прогноз ймовірних подій. Не виключення і прийдешній рік водяного Тигра. Передбачення астрологів і нумерологів на 2022 рік допоможуть правильно оцінювати свої можливості, ресурси і планувати краще свої справи.

Передбачення астрологів на 2022 рік

Астрологи спираються на розташування небесних світил, на вплив важливих астрологічних подій та на інші важливі фактори. Дані передбачення описують загальні тенденції, як очікують на всіх нас в рік водяного Тигра.

Загалом астрологи вважають, що 2022 рік буде досить рядовим. Очікується, що він буде спокійнішим, ніж попередній двадцять перший рік. Проте астрологи передбачають наявність деяких вкрай незвичайних явищ та подій.

Гарна звістка в тому, що передбачення астрологів на 2022 рік вбачають тенденцію, що кожен, хто шукає спокій та комфорт, зможе частково здійснити свої бажання. Тим же людям, незалежно від знаку зодіаку, хто намагається суттєво змінити своє життя, шукає пригод та яскравих емоцій, необхідно пам’ятати про те, що за все необхідно платити свою ціну. Просто так наші небесні покровителі не допомагатимуть нам.

Досить рідкісна астрологічна ситуація відбувається з 4 лютого до 29 квітня 2022 року. В цей період на небі не буде жодної ретроградної планети. Тобто всі планети, які мають вплив на наше життя будуть рухатися прямо. Тому астрологи рекомендують скористатися таким сприятливим моментом, хоч він і не тривалий за часом. В цей момент необхідно вирішувати вусі найважливіші справи. Ні в якому разі не можна плити за течією і сидіти без діла. Звичайно, якщо у вас на меті змінити своє життя на краще і комфортніше.

Передбачення нумерологів на 2022 рік

Нумерологія – це наука, яка вивчає числа і їх вплив на життя. Завдяки нумерології можна отримати інформацію про світ, а також про кожну окрему людину. Ще одне визначення нумерології – це універсальна мова чисел, якими говорить Всесвіт. Отже, які загальні тенденції прогнозують нумерологи на прийдешній рік.

2022 – це три двійки. 2+2+2=6. Висновок нумерологів – світом правитиме Шістка. З нумерологічної точки зору рік буде вкрай незвичайним і врівноваженим, тому що три двійки ідеально поєднуються між собою.

Перед цим 2022 роком, яким управляла шістка, був 2013 рік. Тоді у світі відбулося багато подій, які вплинули в першу чергу на ментальний досвід людства. Крім цього, в тому році шістки – у 2013, відбулося чимало природних катаклізмів та конфліктів між країнами. Тому нумерологи застерігають – у 2022 році така ситуація може повторитися. Тобто слід бути готовими до різних «вибриків» природи через зміну клімату. Ймовірні загострення у відносинах між різними країнами, що розбурхає емоції по всьому світу. Це можуть бути не «гарячі» фази, а сучасні інформаційні війни, які будуть розбурхувати суспільства. Це стосується великої політики.

Стосовно звичайних жителів нашої планети, які живуть своїм життям і не цікавляться політикою і яких не турбують великі гроші, вони будуть мати відносно спокійний 2022 рік. Передбачення нумерологів на 2022 рік не містить серйозних потрясінь для звичайних людей. Проте розслаблятися все одно не слід, тому що ситуація в світі не спокійна і в будь-яку мить щось може змінитися. Треба бути готовими до всього.

Підсумовуючи, можна сказати, що 2022 рік очікується відносно спокійним. Проте ймовірні світові катаклізми – як в природі, так і в політиці. Звичайним людям треба залишатися людьми, і тоді Всесвіт надасть свою підтримку.

Ви не можете копіювати текст