ГоловнаАрхів АстрологіяОвен: таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Овен: таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Таро-прогноз на серпень 2019 року від астролога Анжели Перл розповість, що підготувала доля. Овен отримав розклад і передбачення старовинних карт таро. Можливо, це допоможе Вам краще орієнтуватися і створювати плани в останній літній місяць цього року.

Овен: таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад колоди карт таро

Перша карта Відлюдник

Ця карта несе декілька варіантів розвитку подій.

Карта Відлюдник може вказувати, що Овен буде проводити аналіз подій чи ситуацій. Тобто Ви будете щось перевіряти, уточнювати або збирати документи.

Карта Відлюдник часто пов’язана з медициною, карта ізоляції. Наприклад, Овен може лягати в лікарню на обстеження, тобто Ви перевіряєте своє здоров’я це карта не хвороби, або обстеження. Розклад таро-прогнозу вказує, що ізоляція може означати, що Ви вийде зі звичайного ритму життя – поїдете на дачу чи на відпочинок. Буде добровільна ізоляція.

Відлюдник іноді означає відкриття якоїсь таємниці або секрету. Або Овен знайде інформацію, яку шукав. Це може бути як приємно, так і неприємно. Анжела Перл вважає, що серпень буде легше попереднього.

Друга карта Чаша

Дуже гарна карта – карт приємних спогадів, ностальгії. Карта Чаша передбачає можливість подорожі у місця дитинства або Ви можете зустріти старе кохання. Відбудеться щось дуже приємне, що піднімає настрій – Ви отримаєте комплімент, букет. Будь-що, що принесе Вам приємні емоції, навіть дрібниці, означає карта Чаша.

Третя карта Королева чаш

Карта Королева чаш також символізує приємні емоції. Овен може отримати подарунок чи запрошення на роботу, на яке Ви очікували, або інформацію про планування спільної поїздки, яка Вам цікава. Анжела Перл вказує, що Овен за картою Королева чаш, може отримати пропозицію руки і серця – взяти шлюб.

Анжела Перл вважає, що дві карти – Чаша і Королева чаш може спонукати Вас дарувати подарунки, допомагати ближнім. Тобто робити приємні речі оточуючим, які будуть приємні і для самого Овна.

Карта сімка Мечів

Ця карта – повітряна стихія. Це думки, слова, те, про що ми думаємо. Сімка Мечів в даному розкладі вказує на бажання Овна піти. Ви можете хотіти втекти, щоб ніхто не помітив. Анжела Перл радить взяти хоча б кілька днів відпустки, то що в Овна буде величезне бажання побути наодинці, чи відійти від ситуації. Можливо, Вам все набридло, чи за Вашою спиною щось обговорюють і засуджують.

Ймовірно, Вам набрид колектив чи робота і Ви підшукуєте собі щось інше. Анжела Перл застерігає – не розповідайте в такому випадку на цьому місці роботи про Ваше бажання змінити його.

Таро-прогноз по карті сімка Мечів: або про Вас говорять за спиною чи Ви плануєте щось і не можна це нікому відкривати.

Карта Дурень (Блазень)

Це карта нульова, початок. Вона вказує, що потрібно довіритися світу, відкритися йому, потрібно шукати нові шляхи і починати щось важне. Овен  в серпні щось почне з нуля.

Карта Блазень ще вказує на вагітність чи народження дитини. Чи у Ваше життя може прийти хтось новий – жінка чи чоловік. Це може бути ідея як заробляти або переїзд на нове місце, де Ви почнете все з 0.

Овен: таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад колоди карт таро Ленорман

Карта Квіти (Букет)

Квіти – це успіх. Овен може не боятися, адже ця карта вказує на винагороду. На думку Анжели Перл даний розклад карт у поєднанні з картою Квіти (Букет) показує Овну, що, якщо Вас не влаштовує якась ситуація, Вам хочеться з неї вийти, то у Вас буде великий шанс на це. звідкись піти.

Гарна новина – відсутні фінансові карти. А це значить, що у Вас не буде фінансових проблем і матеріальних криз у серпні.

Знайти щось нове і мати при цьому підтримку – на це вказує розклад карт-таро від Анжели Перл. В серпні 2019 року на Овна очікує успіх і перемога.

Анжела Перл вважає, що згідно розкладам карт-таро, серпень 2019 року для Овна – місяць починань і нових можливостей.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст