ГоловнаАрхів АстрологіяОвен: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Відомий астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на вересень 2019 року для знаку Овен. Представники цього сузір’я можуть заздалегідь ознайомитися з астрологічними передбаченнями на перший місяць осені.

Овен: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Вплив Нового Місяця – Молодика (30 серпня 2019 року) буде відчутно ще протягом двох тижнів. Молодик 30 серпня перебуває у 6 Домі роботи і здоров’я Овна. Відповідно, ці теми будуть актуальними для Вас до середини вересня.

Астролог Анжела Перл вважає, що в першій половині вересня Овен може займатися оздоровчими процедурами, змінювати стиль життя: буде чудово зайнятися спортом або корисно пройти медичне обстеження. Астролог звертає увагу Овна, якщо Ви помітите щось зі своїм здоров’ям, обов’язково зверніться до медиків за консультацією.

Вересень вдалий місяць для проведення операцій, якщо вони Вам потрібні. Лише в один день Анжела Перл не радить проводити оперативного втручання без нагальної потреби – 18 вересня через енергетичну нестабільність Сатурну.

Перші два тижні вересня у 6 Домі роботи Овна будуть присутні чотири планети, які впливатимуть на професійну сферу: Сонце, Марс, Меркурій і Венера. Згідно передбаченню астролога, Овен може отримати нову інформацію щодо своєї професійної діяльності. Можливі знайомства з кимось або чимось новим на роботі. Наприклад: нові співробітники, нові правила на роботі. Анжела Перл не виключає службовий роман, адже в Домі роботи присутні Венера і Марс

Присутність цих двох планет вказує, що Овен протягом першої половини вересня, буде весь час зайнятий якимись справами, навіть, якщо і не ходить на роботу.

Повний Місяць 14 вересня проходить у 12 Домі гороскопу Овна. Це Дом – кульмінації, завершення справ, звільнення від чогось, таємниць. Загалом, Повний Місяць символізує кульмінацію. Овен має чудове співпадіння, бо Повний Місяць перебуватиме саме в Домі кульмінації. Багато представників знаку Овна за цим Повним Місяцем будуть жадати усамітнення, завершення певної фази життя. Також, це може вказувати на дальні подорожні, наприклад, у закордонне відрядження. Ви отримаєте відповіді на свої запити щодо закордону, на які Ви очікували.

Овен, за цим Повним Місяцем, може дізнатися якусь таємницю з минулого, чи хтось нагадає про себе з минулого.

Ті Овни, які цікавляться езотерикою, можливо почнуть навчатися у цьому напрямку, чи Ви побачите віщий сон.

До середини вересня Овен підіб’є підсумки: якщо Ви довго чимось займалися, то це вже завершиться. Наприклад, завершите поточний проект або закінчиться підготовка до екзаменів. Можливо Ви звільнитися від набридливих стосунків або викинете щось зайве із свого життя, зміните роботу. Ви звільнитеся від того, що Вас стримувало, щоб йти далі.

Овен: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

15 вересня 2019 року дві планети Меркурій і Венера переходять у 7 Дом гороскопу Овна стосунків. Це дуже сприятливий рух для представників Овна. Тому що це Дом – знайомства, партнерства, шлюбу. Якщо Ви перебуваєте у союзі, то відносини будуть ще більше міцними і гармонійними. Якщо Ви посварилися, 15 вересня чудова нагода для примирення. Самотні Овни матимуть сприяння Венери і Меркурія для нових знайомств, зав’язування романтичних стосунків.

Починаючи з 15 вересня, завдяки Венері і Меркурію, які також символізують гроші і переговори, торгівлю, Овен матиме змогу покращити свій матеріальний стан.

Сатурн 18 вересня розвертається з ретроградного стану у 10 Домі гороскопу Овна. Це Дом роботи, кар’єри, цілей і досягнень. Всі справи, які застопорилися ще в квітні, з 18 вересня зрошують з місця і почнуть вирішуватися. Особливо, що стосується кар’єри, статусу, руху до наступної посади.

Сонце переходить у сектор партнерства і стосунків Овна 24 вересня. Це чудово, бо це енергія і сили, гарний настрій. Овен буде мати бажання щось робити, творити. Можливі зустрічі з впливовими людьми або підвищення по кар’єрі.

Молодик 28 вересня у 7 Домі партнерства. Це чудовий час, якщо Ви бажаєте започаткувати новий бізнес чи новий проект. Зорі гороскопу будуть активно сприяти таким рішенням. Можуть з’явитися нові ідеї, нові клієнти або нові постачальники.

Молодик у 7 Домі не виключає зустріч другої половинки. На думку Анжели Перл це дуже важливий Молодик, бо Ви можете отримати пропозицію руки і серця. Адже Молодик у 7 Домі партнерства буває всього раз на рік. Ті Овни, які перебувають у шлюбі, можуть сподіватися, що Ваші стосунки можуть перейти на новий рівень.

В цей період може відбутися багато подій, які будуть позитивними для Овна. Наприклад, укладання угоди по нерухомості, укладання шлюбу, підписання угоди по бізнесу – кінець вересня дуже сприятливий.

Астролог звертає увагу представників знаку Овен, що багато подій наприкінці вересня можуть стосуватися спілкування з друзями. Ці стосунки будуть дзеркально відображати Ваше ставлення до себе. Тому що всі інші люди – вони наше дзеркало і наші вчителі. Задумайтеся, спостерігаючи, як до Вас відносяться, можливо, Вам потрібно більше полюбити себе.

Анжела Перл вважає, що завдяки розташуванню планет гороскопу, вересень 2019 року буде дуже вдалим для партнерських стосунків Овна: як в професійній сфері, так і в особистому житті.

Ви не можете копіювати текст