ГоловнаАрхів АстрологіяОвен: гороскоп на липень 2020 року радить активно діяти

Гороскоп для Овна на липень 2020 року радить активно діяти представникам даного знаку Зодіаку і не відволікатися на дрібниці. Розташування планет і зірок у другий літній місяць дуже сприятливе для отримання бажаного.

Сприятливі дні липня для Овна: 1, 2, 9, 10, 11, 18, 19, 25, 26 і 27

Несприятливі дні липня для Овна: 5, 6, 14, 15, 22, 23, 29 і 30.

Гороскоп для Овна на липень 2020 року

У першу декаду липня Овен повинен шукати нестандартне рішення звичайних питань. Важливо проявити всю свою креативність і винахідливість. Завдяки цьому Овен не тільки може добитися успіху, а ще й отримає заслужену повагу від оточуючих.

Якщо жінка-Овен посварилася з кимось, то 1 і 2 липня вона має змогу налагодити відносини з цією людиною. 3 липня Всесвіт створить надзвичайно сприятливі умови для інтелектуальної роботи.

В середині місяця Овен може захотіти побути наодинці, мінімізувати всі соціальні контакти. Навіть родичі можуть почати втомлювати Овна. Певна відстороненість може стривожити близьких і друзів. Тому потрібно делікатно пояснити, що просто Ви потребуєте усамітнення і переоцінки всього, що відбувається навколо.

Кінець липня загострить інтуїцію Овна, тому часто Ви можете передбачати хід подій. Вчинки людей будуть зрозумілими і не створять несподіванки. В цей період обманути чи заплутати представника вогняної стихії практично неможливо. Тому варто використати ці можливості для свого блага.

У липні ймовірні нові знайомства. Овен з легкістю зможе визначити з ким товаришувати, а від кого краще триматися подалі.

Овен: гороскоп на липень 2020 року дає прогноз на особисте життя

Початок липня буде спокійним і позитивним. Овен відчує підтримку оточуючих, їх прихильний настрій. Рідні будуть приділяти більше уваги, друга половинка буде ніжною і терплячою.

У відносинах з друзями скоріше за все відбудуться зміни. В Овна можуть початися романтичні стосунки з кимось із них. Овен може відчути симпатію до того, з ким їх поєднує спільна справа. Наприклад, це може бути колега по роботі або учасник однієї групи у соціальній мережі, знайомий, з яким Ви спільно збирали кошти для притулку.

Друга половина липня принесе деяку втому від спілкування. Тому Овен почне уникати близьких і друзів. В цей період ймовірність любовного роману мінімальна. Якщо ж стосунки будуть, варто зважати на те, що новий партнер може бути сімейною людиною.

Овен: гороскоп на липень 2020 року дає астропрогноз на роботу і фінанси

Астрологи не рекомендують на початку липня приймати важливі рішення і займатися організаційними питаннями на роботі. На першу половину місяця ідеально було б взяти відпустку. Якщо така можливість, тоді краще займатися поточними справами і не починати нових. Краще уникати спілкування з керівництвом і намагатися вирішувати робочі питання самостійно.

Гороскоп для Овна на липень попереджає: якщо виникнуть неприємності, їх не вдасться швидко владнати. Тільки до кінця літа напружена ситуація стабілізується.

У другій половині липня ймовірно багато поїздок у відрядження. Це досить виснажливо для Овна, але допоможе зміцнити свій матеріальний стан.

Астрологи вважають, що у фінансовій сфері життя Овна все буде стабільно. Не виключено отримання значної суми на початку чи у середині липня. Неприємності будуть чекати на тих представників знаку Овна, хто відмовиться віддавати борги.

Гороскоп для Овна на липень 2020 року дає поради щодо здоров’я

На початку липня в Овна часто буде поганий настрій, навіть похмурий. Астрологи радять не піддаватися сумним думкам. Овен-жінка може себе трохи побалувати, щоб більш позитивно дивитися на світ. Наприклад, відвідати спа-центр, зробити нову зачіску або з’їсти тістечко, навіть, якщо Ви і на дієте. Невеликі приємні дрібниці дуже добре покращують настрій. Взагалі, в Овна зараз вага стабільна, а, якщо і набереться зайвий кілограм, то його легко скинути.

В середині літа не виключені деякі проблеми з м’язами і кістками. Тому варто вживати продукти для профілактики, які містять багато кальцію: сир, різні види твердого сиру, шпинат, капусту, кунжут, холодець і желе.

Наприкінці липня для Овна настає сприятливий час, щоб позбутися шкідливих звичок.

Ви не можете копіювати текст