ГоловнаАрхів АстрологіяОвен: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп для Овна на липень 2019 року, та прогноз ситуацій, підготовала відомий астролог Анжела Перл.

Передбачення від Анжели Перл щодо можливих ситуацій під впливом сонячного затемнення 2 липня 2019 року, Овен може взяти до уваги при плануванні справ. Липень 2019 року – чудовий місяць для відпустки, але не для важливих справ.

Овен: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Липень 2019 року очікується досить хаотичним і непередбачуваним через два затемнення: сонячне 2 липня і місячне 16 липня – з одного боку, затемнення, як відомо, відкривають нам нові можливості і сприяють прогресу. А з іншого боку – в липні буде 5 ретроградних планет, особливо буде відчутно вплив ретроградного Меркурія.

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року відбуватиметься у Вашому 4 Домі гороскопу. Цей Дом пов’язаний з сім’єю, з членами родини, за нашими близькими. Також, він пов’язаний з місцем проживання, з нерухомість. Важливий сенс 4 Дому пов’язаний з відчуттям захищеності, емоційного комфорту.

Дане сонячне затемнення показує Овну на ймовірність подій у Вас в сім’ї, до якої Ви будете мати стосунок: народиться дитина чи навпаки, сім’я зменшиться, бо дорослі діти переїдуть в інше місце жити. Або Ваш переїзд в іншу квартиру чи на дачу, чи в інше місто, чи країну; ремонт; купывля-продаж нерухомості. Але тут Анжела Перл застерігає представників Овна – в ретроградний Меркурій з 7 липня краще не підписувати важливих угод, продавати можна, а ось купувати нерухомість, авто чи побутову техніку краще вже після 2 серпня.

По цьому сонячному затемненню можуть бути ситуації, пов’язані з Вашими батьками. Обов’язково приділіть час і увагу старшим людям Вашої родини.

Планета-покровитель Овна – Марс, планета активності, 2 липня приходить у Ваш 5 Дом – Дом кохання, подорожей, радості. Тому це вказує на ймовірність для Овна поїздок у відпустку, відвідування виставок, спектаклів, спортивних змагань. Також можливі відрядження й інші поїздки, пов’язані з Вашим бізнесом.

Також, 5 Дом – кохання, тому Анжела Перл передбачає можливість несподіваного кохання, роману. А після 7 липня, Меркурій може додати до Марсу – повернення Вашого старого кохання з минулого, відновлення стосунків з давно знайомою людиною.

4 липня Венера – планета краси, кохання і грошей входить у 4 Дім гороскопу Овна. Зазвичай, Венера віщує про радісні події – очікуйте на це.

Ретроградний Меркурій 7 липня з’явиться у 5 Домі гороскопу Овна. Анжела Перл вбачає у такій позиції планет, що у сім’ї Овна чи з Вашими близькими, будуть відбуватися багато подій. Також, якісь дії будуть відбуватися і з Вашим житлом: чи то ремонт, чи то хтось приїде в гості на досить довгий час, чи Ви вирішите змінити своє місце проживання. Овен буде вирішувати питання з нерухомістю, як житловою, так і комерційною.

Меркурій може принести вісточку з минулого, відновлення роману та старих відносин у бізнесі.

Овен: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

Місячне затемнення 16 липня 2019 року проходитиме у 10 Домі гороскопу Овна. 10 Дом означає кар’єру і статус. Це Дом, який вказує ціль, куди ми прямуємо. Місячне затемнення в цьому Домі внесе ясність у Ваше соціальне життя. Воно допоможе зрозуміти представникам Овна – чи туди Ви йдете, чи Ваша це кар’єра, чи варто змінити свою професію. Досить часто Місячне затемнення – кульмінація, крапка, завершення. Деякі Овни можуть взагалі звільнитися з роботи. Але, можливо, Овен зійде на нову кар’єрну сходинку.

23 липня Сонце заходить у 5 Дом кохання і подорожей. Анжела Перл у гороскопі для Овна, передбачає в кінці липня ймовірність роману. Ті представники Овна, які щасливі у шлюбі, разом зі своєю другою половинкою поїдуть на відпочинок чи будуть ретельно його планувати.

Овни зможуть проявити свої творчі здібності.

29 липня Венера прийде у цей ж 5 Дом гороскопу Овна і принесе гармонію, красоту життя, радісну новину щодо Вашого життя і стосунків.

У гороскопі на липень 2019 року, Анжела Перл передбачає представникам знаку Овна багато подій, змін і нових можливостей.

Ви не можете копіювати текст