Гороскоп для Овна на липень 2019 року, та прогноз ситуацій, підготовала відомий астролог Анжела Перл.

Передбачення від Анжели Перл щодо можливих ситуацій під впливом сонячного затемнення 2 липня 2019 року, Овен може взяти до уваги при плануванні справ. Липень 2019 року – чудовий місяць для відпустки, але не для важливих справ.

Овен: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Липень 2019 року очікується досить хаотичним і непередбачуваним через два затемнення: сонячне 2 липня і місячне 16 липня – з одного боку, затемнення, як відомо, відкривають нам нові можливості і сприяють прогресу. А з іншого боку – в липні буде 5 ретроградних планет, особливо буде відчутно вплив ретроградного Меркурія.

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року відбуватиметься у Вашому 4 Домі гороскопу. Цей Дом пов’язаний з сім’єю, з членами родини, за нашими близькими. Також, він пов’язаний з місцем проживання, з нерухомість. Важливий сенс 4 Дому пов’язаний з відчуттям захищеності, емоційного комфорту.

Дане сонячне затемнення показує Овну на ймовірність подій у Вас в сім’ї, до якої Ви будете мати стосунок: народиться дитина чи навпаки, сім’я зменшиться, бо дорослі діти переїдуть в інше місце жити. Або Ваш переїзд в іншу квартиру чи на дачу, чи в інше місто, чи країну; ремонт; купывля-продаж нерухомості. Але тут Анжела Перл застерігає представників Овна – в ретроградний Меркурій з 7 липня краще не підписувати важливих угод, продавати можна, а ось купувати нерухомість, авто чи побутову техніку краще вже після 2 серпня.

По цьому сонячному затемненню можуть бути ситуації, пов’язані з Вашими батьками. Обов’язково приділіть час і увагу старшим людям Вашої родини.

Планета-покровитель Овна – Марс, планета активності, 2 липня приходить у Ваш 5 Дом – Дом кохання, подорожей, радості. Тому це вказує на ймовірність для Овна поїздок у відпустку, відвідування виставок, спектаклів, спортивних змагань. Також можливі відрядження й інші поїздки, пов’язані з Вашим бізнесом.

Також, 5 Дом – кохання, тому Анжела Перл передбачає можливість несподіваного кохання, роману. А після 7 липня, Меркурій може додати до Марсу – повернення Вашого старого кохання з минулого, відновлення стосунків з давно знайомою людиною.

4 липня Венера – планета краси, кохання і грошей входить у 4 Дім гороскопу Овна. Зазвичай, Венера віщує про радісні події – очікуйте на це.

Ретроградний Меркурій 7 липня з’явиться у 5 Домі гороскопу Овна. Анжела Перл вбачає у такій позиції планет, що у сім’ї Овна чи з Вашими близькими, будуть відбуватися багато подій. Також, якісь дії будуть відбуватися і з Вашим житлом: чи то ремонт, чи то хтось приїде в гості на досить довгий час, чи Ви вирішите змінити своє місце проживання. Овен буде вирішувати питання з нерухомістю, як житловою, так і комерційною.

Меркурій може принести вісточку з минулого, відновлення роману та старих відносин у бізнесі.

Овен: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

Місячне затемнення 16 липня 2019 року проходитиме у 10 Домі гороскопу Овна. 10 Дом означає кар’єру і статус. Це Дом, який вказує ціль, куди ми прямуємо. Місячне затемнення в цьому Домі внесе ясність у Ваше соціальне життя. Воно допоможе зрозуміти представникам Овна – чи туди Ви йдете, чи Ваша це кар’єра, чи варто змінити свою професію. Досить часто Місячне затемнення – кульмінація, крапка, завершення. Деякі Овни можуть взагалі звільнитися з роботи. Але, можливо, Овен зійде на нову кар’єрну сходинку.

23 липня Сонце заходить у 5 Дом кохання і подорожей. Анжела Перл у гороскопі для Овна, передбачає в кінці липня ймовірність роману. Ті представники Овна, які щасливі у шлюбі, разом зі своєю другою половинкою поїдуть на відпочинок чи будуть ретельно його планувати.

Овни зможуть проявити свої творчі здібності.

29 липня Венера прийде у цей ж 5 Дом гороскопу Овна і принесе гармонію, красоту життя, радісну новину щодо Вашого життя і стосунків.

У гороскопі на липень 2019 року, Анжела Перл передбачає представникам знаку Овна багато подій, змін і нових можливостей.