ГоловнаАрхів АстрологіяОвен: гороскоп 2022 від Анжели Перл передбачає успішний період

Гороскоп 2022 для знаку зодіаку Овен від Анжели Перл передбачає успішний період. В першу чергу мова йде про фінансову і матеріальну сфери життя. У прийдешньому році в Овна почнуть відбуватися серйозні зміни в житті і воно буде трансформуватися ще й 2023 році.

Анжела Перл дає прогноз на головні астрологічні події першої декадиГороскоп 2022 для Овна: Анжела Перл дає прогноз на головні астрологічні події першої декади

Найкраща астрологічна подія, яка очікує на представників Овна – це те, що велика планет щастя і удачі – Юпітер, в травні 2022 року заходить в ваш знак – знак Овна. Це дуже позитивна подія, коли така планета перебуває у вашому знаку, тому що Юпітер приносить добробут і благополуччя. Сприяє зростанню і розширенню можливостей.

Які подіє вплинуть на Овна в січні 2022 розповідає гороскоп Анжели Перл

Ще в грудні 2021 року планета кохання, краси і грошей – Венера, розвертається у зворотній напрямок руху і стає ретроградною. Ця подія буде в 10 Домі гороскопу Овна (Венера кілька разів буде переходити з ретроградного руху на прямий і знову ретроград).

10 Дом гороскопу – це Дом статусу і кар’єри. Венера також відповідальна за гроші і тому для Овна буде актуальна фінансова тема, яка пов’язана з вашою роботою, кар’єрою.  Але повністю ситуація у фінансовій сфері стане зрозумілою і повністю відкриється приблизно на першому тижні березня 2022.

Венера і її вплив на життя Овна

січень до 29 числа – Венера ретроградна і її вплив досить слабкий

  • в цей період можливі затримки чи перерви у фінансуванні, очікування виплат; робота над проектом, яка завершиться, коли Венера вийде з 10 Дому гороскопу Овна – початок березня 2022 року. Для чого Венера не підходить і Анжела Перл застерігає Овна, що не варто робити в січні 2021
  • не рекомендується брати шлюб у січні. Через ретроградність Венери, яка є планетою кохання, у вашому січневому шлюбі може не вистачати кохання. І грошей також
  • березень 2022 – поєднання Венери з Плутоном. Плутон це сильна планета. Він представляє собою великі гроші, великі проекти, щось значне і значуще. Також, Плутон – це планета трансформації і змін; великих корпорацій і державницьких засад. Тому, завдяки такому поєднанню, багато представників знаку зодіаку Овен, матимуть шанс отримати контракт з великою компанією, або ж ви можете отримати роботу, про яку мріяли. Зважаючи на те, що Плутон планета трансформацій, він може змінити вашу кар’єру на початку березня. Тобто Овен може зміни сферу своєї діяльності, або почати працювати на себе.

Анжела Перл зазначає, що цей тренд – вплив Венери на життя Овна, розпочинається ще з грудня 2021 року. Тому вам слід звернути увагу на події, які відбуваються в грудні, можливо, вони подадуть перші сигнали можливих змін.

Овен: гороскоп 2022 від Анжели Перл на другу декаду

Весна продовжується важливими астрологічними подіями, які впливають на життя людей знаку Овна.

Квітень 2022

У квітні 2022 року буде дуже рідкісна і важлива астрологічна подія – Юпітер поєднується з Нептуном в знаку зодіаку Риби в 12 Дому гороскопу Овна. І це дуже позитивне поєднання. Нептун являється управителем знаку Риб і тому він дуже сильний в цьому поєднанні. І Нептун, і Плутон будуть проявляти свої найкращі якості. Ця подія відбувається з 9 по 12 квітня 2022.

Ці три дні дуже гарні, щоб загадувати бажання, тому що обидві планети долучатися до того, щоб ці бажання – здійснилися. Нептун символізує чудо, магію, натхнення і творчість. Юпітер символізує добробут, можливості.

Анжела Перл вважає, що з 9 по 12 квітня відбудуться дуже важливі події. Можливо, деякі представники Овна почнуть займатися езотеричними науками. Або ж відбудеться якась подія, яка поки утаємничена – 12 Дом – це Дом прихованого, таємничого, глибинного, духовного. Також 12 Дом – це далекі землі, еміграція. Якщо у вас в планах переїзд в іншу країну чи далека подорож, навчання або робота за кордоном, висока ймовірність, що вам дуже пощастить.

Якщо Овен вважає щось неможливим, що це не може бути. То це поєднання Юпітера і Нептуна, на думку Анжели Перл, доведе – все можливо!

Травень 2022

11 травня 2022 року Юпітер входить в 1 Дом гороскопу Овна і відкриває перед людьми цього знаку зодіаку якісь двері, якщо вони були зачинені. Юпітер у вашому знаку – Овна, може принести шлюб, дитину. Зазвичай, Юпітер в 1 Домі – це, якщо ви щось дуже хотіли, це збувається. Особливо це стосується дівчат і жінок. Тому що для прекрасних представниць Овна він символізує одруження і дітей, вагітність.

Як планета щастя Юпітер впливає на життя Овна розповідає гороскоп 2022 від Анжели ПерлЯк планета щастя Юпітер впливає на життя Овна розповідає гороскоп 2022 від Анжели Перл

Юпітер перебуває в домі знаку Овна з 11 травня по 29 жовтня 2022 року. Вдруге Юпітер зайде в ваш 1 Дом гороскопу 21 грудня і буде там по 17 травня 2023 року.

Анжела Перл вказує, що в Овна буде двічі за 2022 рік буде період везіння і успіху, завдяки перебування Юпітера у вашому знаку зодіаку. Цей період дуже вдалий для розвитку бізнесу, для його розширення. Юпітер дарує можливість бути самим собою, адже це щедра. Вам практично все дозволено, починаючи з 11 травня 2022 року.

Юпітер переведе фокус на себе:

  • Хто я?
  • Чим я хочу займатися?
  • В чому я можу знайти самовираження?

Багато представників знаку зодіаку Овен будуть задавати собі такі питання, шукати себе і своє призначення. І велика ймовірність, що вам це вдасться.

Гороскоп 2022 для Овна від Анжели Перл вказує на зміну місячних вузлів і як це вплине на людей цього знаку зодіакуОвен: Гороскоп 2022 від Анжели Перл вказує на зміну місячних вузлів і як це вплине на людей цього знаку зодіаку

Важлива астрологічна подія, яка впливає на життя представників знаку зодіаку Овен – місячні вузли змінюють свій знак. Така подія відбувається раз на півтора року. Вони входять в Дома грошей: в 2 Дом гороскопу – джерело грошей, доходів і прибутку і у 8 Дом гороскопу – фінансів, чужих грошей (кредити, гроші партнерів, державні виплати).

Фінансова вісь – 2 і 8 Дома гороскопу буде дуже потужна в Овна, починаючи з 19 січня і аж до липня 2023 року.

Коли місячні вузли стають на вісь фінансів, то вони будуть допомагати людям знаку зодіаку Овен у фінансовій сфері. Наприклад, куди можна вкласти гроші, щоб збільшити прибуток. Можуть з’явитися нові ідеї як заробляти гроші. Чи ви повністю зміните сферу діяльності на іншу, більш прибуткову для вас.

Тема фінансів буде одною з найголовніших для Овна в 2022 році.

Серпень 2022

В останній місяць літа 2022 року, відбудеться ще одна важлива астрологічна подія у матеріальній сфері. В серпні відбудеться поєднання місячного північного кармічного вузла – Рах і планети Уран, яка знаходиться в сфері доходів Овна та планети управителя Овна – Марсу.

Планета Уран може щось різко змінювати. Наприклад, ця планета може звільнити Овна від кредитів або різко звільнити від якихось фінансових зобов’язань. Кармічний вузол Раху – це дуже потужна можливість: він може різко підняти життя на абсолютно новий рівень. Наприклад, ваша зарплатня різко зросте. Або ви отримаєте посаду, про яку навіть і не мріяли.

Кармічні вузли, які в 2022 році стануть на вісь фінансів і цінностей, сформують для Овна життєві пріоритети на найближчі півтора року.

Гороскоп для Овна 2022 розповідає про вплив затемненняГороскоп для Овна 2022 від Анжели Перл розповідає про вплив затемнення

Куди заходять місячні вузли, зазвичай там відбуваються затемнення, у 2022 році їх буде чотири. І всі вони відбувається в секторі грошей і фінансів Овна. Це – доходи, витрати, бюджет, надходження, кредити, спадок. Тобто все, що стосується грошей і матеріальних статків. Два із цих затемнень будуть у поєднанні з Ураном, що вказує на ймовірні різкі зміни в фінансовій сфері.

Затемнення у 2022 році

  • перше затемнення – 30 квітня, у поєднанні з Ураном;
  • друге затемнення – 16 травня;
  • третє затемнення – 25 жовтня;
  • четверте, останнє цього року затемнення – 8 листопада, у поєднанні з Ураном.

У дні першого і останнього затемнення, коли відбувається поєднання з Ураном, Овен повинен бути готовий до будь-яких несподіванок в фінансовій сфері. Адже, як вже зазначалося, Уран приносить неочікувані вісті, щось може різко змінити.

Овен: гороскоп 2022 інформує, як планета покровитель Марс буде впливати на життя ОвнаОвен: гороскоп 2022 Анжели Перл інформує, як планета покровитель Марс буде впливати на життя Овна

Планета управитель Овна – вогняний Марс довгий час у 2022 році перебуває в 3 Домі гороскопу Овна. 3 Дом – це Дом контактів, комунікацій, спілкування, активності.

Марс зайде в 3 Дом з 20 серпня 2022 і перебуватиме там до 23 січня 2023 року. Анжела Перл вважає, що така небесна ситуація зумовить: навчання або багато поїздок, спілкування з родичами, особливо, яких ви давно не бачили. Тобто 5 місяців Марс вказує Овну на сферу контактів і спілкування. Тому слід бути готовими до активності в цій сфері. А також, не зайвим буде, знаходити нові контакти і нові знайомства, які можуть вплинути на ваше життя.

Гороскоп 2022 для Овна: прогноз на кохання і особисте життя людей цього знаку зодіакуГороскоп 2022 для Овна: Анжела Перл дає прогноз на кохання і особисте життя людей цього знаку зодіаку

На сектор відносин Овна свій вплив спричинить Меркурій. Ця планета, будучи ретроградною, тричі буде перебувати в 7 Домі гороскопу стосунків Овна. І затримається Меркурій в цьому Домі з 27 серпня по 29 жовтня 2022 року. Виходячи з цього, Анжела Перл стверджує, що особливо у вересні і жовтні в Овна буде фокус на стосунки.

Овен повинен буде більш уважно ставитися до ділового партнерства, на романтичні стосунки, більше уваги приділяти угодам.

Венера буде в 7 Домі шлюбу і кохання Овна з 30 вересня по 24 жовтня 2022 року. Тобто майже одночасно дві планети будуть в секторі відносин і кохання.

Вересень і жовтень 2022 року Овен буде приділяти багато уваги своїм романтичним стосункам і коханню.

Також, сприятливі для любовних відносин будуть і літні місяці цього року. Але особливо сприятливі для кохання Овна будуть: 24 липня, 1 серпня, 18 серпня.

Нагадаємо, що січень 2022 року поганий для Овна, щоб брати шлюб – перенесіть цю важливу подію на будь-який інший місяць року.

Гороскоп 2022 дня народження ОвнаОвен: Гороскоп 2022 від Анжели Перл дає прогноз за днем народження Овна

Анжела Перл про дні народження Овна

Людям знаку зодіаку Овен, які народився з 21 по 28 березня, велика планета щастя Юпітер принесе їм більше успіху і везіння, ніж всім іншим Овнам. Це стосується також тих людей, в кого асцендент від 0° до 7° Овна.

Якщо день народження Овна з 31 березня по 14 квітня, то планета Сатурн буде стабілізувати життя цих Овнів. Ця планета буде впливати на Овна, по-перше, Сатурн приносить стабільність, ясність, порядок. Тобто він внесе ясність в ваше життя і в ваші плани на майбутнє. Якщо у вас асцендент з 8° по 24° Овна, то Сатурн також внесе порядок у ваше життя.

Для Овна, народженого з 14 по 18 квітня, буде відчутний вплив планети Плутон. Ця планета дає трансформацію і зміни. Він допоможе людям знаку зодіаку Овен, які народилися в ці дні, трансформувати життя. І в першу чергу це стосується вашої кар’єри, тому що Плутон перебуває в вашому 10 Домі кар’єри і роботи. Також, під впливом Плутона змінитися ваш статус – особливо, якщо у вас асцендент з 25°по 30° Овна.

Підсумовуючи, Гороскоп 2022 для Овна Анжела Перл зазначає Підсумовуючи, Анжела Перл зазначає

2022 рік буде дуже важливим для Овна, він може багато чого зміни в житті людей цього знаку зодіаку. Анжела Перл закликає Овна:

Не бійтеся! Змінюйте своє життя! Ставайте тим, ким ви завжди хотіли бути, починайте займатися тим, чим ви завжди хотіли займатися!

Юпітер після 11 травня 2022 року дасть Овну сміливість – не тільки можливість, але й сміливість, бажання і натхнення займатися тим, про що Овен завжди мріяв. І все це можливо, головне – діяти!

Знаки зодіаку по місяцях календарного року і по зодіаку

Ви не можете копіювати текст