ГоловнаАрхів АстрологіяНесприятливі дні січня 2024 назвали астрологи, обґрунтувавши свою думку

Несприятливі дні січня 2024 назвали астрологи, обґрунтувавши свою думку

Кожного календарного місяця астрологи називають складні дні, які інколи стають навіть небезпечними через певні астрологічні події. На думку астрологів, ми маємо два несприятливі дні січня 2024 року. Фахівці обґрунтували свою думку і дали поради, як краще поводитися в такі небезпечні дні.

Коли перший несприятливий день в січні 2024?

Початок року починається оптимістично, що дуже радує, зважаючи на новорічні свята. Але вже 20 січня 2024 року відбувається з’єднання Сонця та Плутона.

Перший дуже небезпечний день з енергетичного погляду очікується 20 числа. Сонце та Плутон зіллються у з’єднанні. Ці два найвіддаленіших один від одного космічні об’єкти нашої сонячної системи почнуть протистояння один з одним у спробах вплинути на нашу свідомість та долю. В цьому протистоянні наша зірка – Сонце, вийде беззаперечним переможцем, що спровокує надзвичайно високу емоційність. 20 січня люди будуть вкрай запальними, дуже непоступливими та грубими, але не це головна проблема.

Плутон – досить складна планета, яка в астрології уособлює війни і масові катастрофи, це планета величезної колективної енергії, повелитель атомної енергетики, гіпнозу, неймовірних можливостей людини. Чому цей день астрологи вважають несприятливим? Тому що Плутон може спровокувати підступну поведінку. Багато хто зіштовхнеться з тим, що люди будуть поводитися зовсім інакше, ніж зазвичай. Дорога людина може поводитися егоїстично, що їй не властиво. Або ж друг в складний момент може відвернутися від вас. Проте астрологи вважають, що не слід ображатися на це в такі дні, тому що величезна провина не на людях, а на впливу Плутона в протистоянні з Сонцем. А образи в несприятливі дні можуть коштувати вам кохання, дружби, добрих стосунків з родичами, колегами.

Останній несприятливий день – 25 січня 2024 року

Не найкращий день очікують астрологи на Повню в знаку Лева, яка припадає на 25 січня 2024 року. І хоча цей день внесли в несприятливі дні, все ж таки не варто надто напружуватися чи панікувати – все не так лячно, як може здатися.

Астрологи кажуть, що якщо 25 січня поводитися згідно з порадами, ніякі небезпеки вам не загрожують, їх можна просто уникнути. Цього дня краще провести час наодинці, ввечері після роботи треба добре розслабитися. Не можна цього дня маніпулювати чи тиснути на другу половинку, родичів і дітей. Нехай усе йде як воно йде. Ризики, покупки, авантюри – все це краще відкласти.

Ось такі два несприятливі дні очікують на нас в січні 2024 року. Астрологи зазначають, що небезпека того чи іншого дня залежить не лише від зірок та планет з Місяцем, а й від нас самих. Важливо в складні періоди намагатися бути спокійними, не піддаватися на провокації.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст