ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні жовтня 2021 назвали астрологи і дали поради, як поводитися

Плануючи свої справи в середині осені, слід враховувати дати, коди настають небезпечні дні жовтня 2021 року, щоб уникнути негативу і проблем та зберегти успіх. Астрологи дали свої поради, як правильно поводитися, адже в такі дні загострюються непорозуміння і негаразди, повертаються старі і з’являються нові проблеми. Це не означає, що в небезпечний день обов’язково станеться щось погане, але така ймовірність дуже висока і тому краще максимально себе убезпечити.

7 жовтня входить у небезпечні дні, бо Венера змінює знак на Стрільця

Астрологи вважають, що перехід планети кохання і краси у вогняний знак Стрільця – це важлива подія, але при цьому – небезпечна. Адже у Венери зовсім немає нічого спільного зі стихією вогню. Саме тому 7 жовтня – це небезпечний день. Загалом несприятливий вплив цієї астрологічної події буде відчуватися і наступні кілька тижнів – аж по 4 листопада включно.

Фахівці підказують, що в цей період можуть ускладнитися взаємини з близькими. Багато хто відчує зменшення енергетичних запасів.  Тому астрологи радять берегти свої сили.

Небезпечні дні жовтня 2021: аспект Сонця з Марсом 8 жовтня

Поєднання – загалом досить небезпечний аспект, особливо, коли в цьому приймає участь наша зірка – Сонце. Під час такого поєднання Марс візуально ніби ховається за Сонцем, що спричиняє сильний сплеск негативних хвиль. В цей день багато людей стають дуже емоційними, в багатьох Марс викликатиме агресію, небажання йти на поступки. Навіть близьким людям. Це дуже складний день і, щоб убезпечити себе від неприємностей, потрібно намагатися не гніватися і контролювати свої емоції. І позитивний момент – цей аспект триває всього один день – 8 жовтня.

9 жовтня самий небезпечний день місяця: Сонце поєднується з Меркурієм і Марс поєднується з Меркурієм

Не встиг закінчитися аспект Сонця і Марсу, як одразу ж настає наступний небезпечний день жовтня – аспект Сонця і Меркурія.

Поєднання Сонця і Марсу – внутрішнє, тому, як пояснили фахівці, Марс буде стояти перед нашим світилом, на відміну від попереднього аспекту з Марсом. В цей день поради астрологів полягає в наступному:

  • не варто починати подорож;
  • не можна бездумно витрачати, слід берегти свої гроші в цей день.

Як вже зазначалося, 9 жовтня самий небезпечний день другого місяця осені, адже крім поєднання Сонця з Меркурієм, в цей день Меркурій і Марс також поєднуються. Слід бути уважними, тому що негативна енергія буде дуже потужна в цей день. Не можна ризикувати, щоб не ставити під сумнів свій авторитет і свою репутацію.

Небезпечні дні жовтня 2021: Повня у знаку Овна 20 жовтня

Як і в першому місяці осені, Повня у жовтні відбувається у знаку зодіаку Овен 20 числа. Цей день бути практично таким самим, як і день, коли Повний Місяць був у вересні. Частина людей буде відчувати знесилення, важко буде вести справи. Інші відчують невпевненість, дехто стане агресивним і нетерпимим. Стихія вогню – знак Овна, виведе з рівноваги і Повний Місяць, і людей. Астрологи зазначають, що це буде складний день і на роботі, тому слід бути більш обережними і пильними.

Небезпечні дні жовтня 2021: 30 жовтня Марс змінює знак зодіаку на Скорпіона

Астрологи включили цю дату в небезпечні дні жовтня, тому що знак зодіаку Скорпіона повністю буде стримувати всі позитивні риси, які є у войовничої планети Марс. Мова йде про те, що в цей період виникають складнощі з мотивацією. Коли Марс перебуває в знаку Скорпіона у багатьох людей дуже знижується чи зовсім зникає бажання рухатися вперед або взагалі щось робити. На жаль, це період досить довгий. Такий вплив Марсу буде відчуватися аж до 13 грудня, тому треба продумати, як себе стимулювати до праці і дій. Безпосередньо 30 жовтня астрологи назвали самим ледачим днем жовтня. В цей день не слід чекати на виконання обіцянок. Астрологи наполегливо рекомендують 30 жовтня нікому не давати грошей в борг, тому що доведеться довго чекати на повернення.

Ви не можете копіювати текст