ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні в червні 2024 – це час, коли слід бути обачними

Небезпечні дні в червні 2024 – це час, коли слід бути обачними

В червні 2024 астрологи прогнозують п’ять небезпечні дні. Такими днями називають періоди, коли ризик вчинити неправильно, в світі створюється хаос через дисгармонію небесних світил.

Самий небезпечний день місяця – 4 червня 2024, коли Меркурій поєднується з Юпітером, а Сонце з Венерою

Астрологи зазначають, що ця дата входить в небезпечні дні місяця та являється самим складним днем червня. Тому що 4 червня 2024  відбувається цілих два негативні аспекти, а саме – поєднання швидкого Меркурія з великою планетою Юпітером та зірки нашої сонячної системи Сонця з планетою краси, грошей та кохання Венерою. Ці чотири небесні тіла перекривають практичні всі сфери життя.

Порада астрологів: слід бути обережними та обачними у всіх сферах життя, починаючи від особистих стосунків, закінчуючи бізнесом та кар’єрою. Не можна забувати й про здоров’я – слідкуйте за самопочуттям.

Небезпечні дні в червні 2024: Марс переходить в знаку зодіаку Телець 9 червня

Перебування войовничого Марса в знаку Тельця дуже несприятливе для цієї планети. З цієї дати й наступні кілька тижнів зросте агресивність, причому абсолютно невмотивованою. Астрологи прогнозують, що 9 червня буде просто неймовірно складний день.

Слід бути обережними й слідкувати за своїми словами, не можна відповідати на прояви агресії. Негативні прояви можуть бути вдома, на вулиці, у соціальних мережах, на роботі.

Небезпечний день 14 червня 2024, коли поєднується Сонце та Меркурій

Ця астрологічна подія проходить кожного Місяця. З’єднання Сонця та Меркурія вважається небезпечним днем, але до нього можна підготуватися. Корисна порада від астрологів: як вже зазначалося, це щомісячна подія, тому варто відслідковувати, що в такий небезпечний день відбувається у вашому житті, навколо вас. Тоді наступного з’єднання Сонця та Меркурія, ви можете передбачувати деякі негативні аспекти й мінімізувати ймовірні втрати.

В такий небезпечний день, 14 червня, астрологи радять відкласти переїзди та подорожі, серйозні покупки та підписання важливих фінансових угод.

Небезпечні дні в червні 2024: найнепередбачуваніший і неоднозначний день 17 червня

Чому цей день астрологи вважають неоднозначним? Тому що цього дня буде й сприятлива астрологічна подія – Венера переходить в знак зодіаку Рак, в якому їй дуже комфортно. Проте наступні події вносять цю дату в небезпечні дні червня, тому що в Рак заходить Меркурій. А перебування Меркурія в Раку створює деструктивність та хаос й тому це практично нівелює позитивний вплив першої астрологічної події.

17 червня слід бути обережними з будь-якою активністю, особливо фінансовою. Будьте дуже обережними.

Завершують небезпечні дні в червні 2024 – 29 червня, коли Сатурн розвертається в ретроградний рух

Останній небезпечний день червня буде 29 числа, цього дня Сатурн зупиняється, розвертається й починає рух у зворотному напрямку. Такий розташування може спричинити виникнення невірних думок про людей та події. Система цінностей багатьох людей може різко змінитись, за що не варто на них ображатися.

Астрологи рекомендують не поспішати приймати рішення й не робити поспішних висновків.

Дні сили в червні 2024

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст