ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні серпня 2023 несуть загрозу через певні астрологічні події

Астрологи назвали небезпечні дні серпня 2023 і всього ми маємо 4 такі дати, які несуть загрозу через астрологічну ситуацію. Часто такі дні несприятливі для зустрічей, нових планів та проєктів. Легше убезпечити себе від проблем, якщо відома дата такого складного дня, щоб небезпечний день не застав вас зненацька.

1 серпня Супермісяць або Повня в знаку Водолія

Другий цього року Супермісяць настає 1 серпня 2023 року в знаку зодіаку Водолій, це 16 місячний день. Астрологи внесли його в небезпечні дні, тому що через першого числа буде складно робити вибір, а також погіршиться увага та пам’ять. Великі проблеми можуть мати представники інтелектуальних професій. Також можуть виникнути труднощі із креативною діяльністю. Сильно зіпсується настрій. Тому в перший день останнього місяця цього літа варто мінімізувати спілкування. Якщо це неможливо, тоді слід тримати свої емоції під жорстким контролем.

Небезпечні дні серпня 2023: з’єднання Сонця та Венери 13 серпня

З’єднання Сонця та Венери — це завжди дуже небезпечний час, тому що багато люди будуть відчувати втрату сил та енергії. До складнощів дня додається ще й те, що Венера перебуває в ретрограді, і через це зростає рівень непередбачуваності. Астрологи попереджають, що цього дня ймовірні сильні перепади настрою, багато хто може нездужати, а хтось буде відчувати потужний потяг до шкідливих звичок.

Небезпечний день 23 серпня 2023, коли Меркурій розвертається

Меркурій 23 числа розвертається у зворотній, ретроградний, напрямок руху, залишаючись в знаку Діви. Цей день як попередження, на найближчі тижні краще відкласти планування довгострокових справ, не варто починати нові проєкти. В період ретроградного Меркурія краще завершувати розпочате раніше, ретельно перевірити документи та не поспішати стартувати на щось. День розвороту Меркурія назвали небезпечним, тому що цього дня виникають труднощі в спілкуванні, у роботі та справах, пов’язаних із грошима. На цей день астрологи рекомендують зменшити коло спілкування, намагатися не планувати великих покупок – купувати можна лише саме необхідне.

Початок ретроградного руху Урану 29 серпня 2023 входить в небезпечні дні

Ще одна планета наприкінці літа стаж ретроградною. Уран за своїм впливом на людей і на життя досить складна планета, тому що віг уособлює в собі раптовість і несподіванку, оригінальність та ексцентричність, непередбачені вчинки та дії, різні зміни, переломи. Під його впливом відбувається переоцінка колишніх та реальних цінностей. Й тому, 29 серпня слід бути готовими до неприємних та непередбачуваних випадковостей. І це може суттєво вплинути на наше життя, і не завжди можна зрозуміти це. Цей небезпечний день – день хаосу і безладдя, тому краще його провести наодинці чи в колі близьких людей.

Місячна фаза в кожен день серпня 2023

Ви не можете копіювати текст