ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні серпня 2021, коли потрібно бути пильними

Небезпечні дні серпня 2021, коли потрібно бути пильними

Астрологи назвали небезпечні дні серпня 2021 року, коли потрібно бути більш пильними і обережними. Кожного місяця, під впливом небесних світил, є несприятливі дні і знаючи їх дату, легше оминути неприємності і зняти негативну установку

Небезпечні дні серпня 2021: 1 серпня відбувається з’єднання Меркурія і Сонця

Перший день серпня буде небезпечним, тому в небесних сферах буде збурення через з’єднання Меркурія і Сонця. Це завжди дуже небезпечний аспект, який відбувається відносно часто. Сонце і Меркурій зустрінуться в Знаку Лева, що говорить лише про одне – нас чекають проблеми в організації робочого процесу і в спілкуванні. Фінансова сторона життя теж може бути порушена, але в ній не буде стільки проблем, скільки могло бути, якби Меркурій і Сонце в іншому Знаку.

Небезпечні дні серпня 2021: п’ятниця тринадцяте

П’ятниця 13 – це за визначенням небезпечний день. 13 числа не буде ніяких сприятливих астрономічних подій, за винятком перебування зростаючого Місяця в Терезах. Місяць під впливом стихії Повітря допоможе легше ставитися до виникаючих проблем, але це не позбавить нас від негараздів. Треба бути обережнішими в цей день, стежити за словами і думками. Астрологи рекомендують випромінювати позитив і нікому не бажати зла.

19 серпня – Меркурій в з’єднанні з Марсом, включено в небезпечні дні серпня

Меркурій і Марс в з’єднанні – це дуже небезпечний аспект, причому немає абсолютно ніякої різниці, в яких знаках зодіаку перебувають ці планети у відповідний момент. В даному аспекті погано абсолютно все, тому 19 число можна вважати найнебезпечнішим днем ​​серпня після п’ятниці 13.

Люди в цей день будуть проявляти жорстокість, жадібність, егоїзм і таємничість. очікувати в цей день від когось підтримки не варто. А ось зради будуть вкрай поширеним явищем. Також астрологи відзначають, що в цей день багато людей зраджують своїм другим половинкам і безцільно витрачають гроші, оскільки просто не можуть боротися зі спокусами.

20 серпня – Уран стає ретроградним

В п’ятницю, 20 серпня, Уран розвертається і почне рух у зворотному напрямку. Весь залишок 2021 року він буде у ретрограді. Поки дана планета рухається назад, у нас будуть виникати дрібні проблеми і негаразди у всіх сферах. Що стосується 20 серпня, то цей день відзначиться переживаннями, спонтанними образами і неприємними спогадами.

30 серпня – Меркурій переходить в знак Терезів

Меркурій у Терезах не надто небезпечний, але такий стан планети зробить нас більш недбалими, необачними. Погіршиться пам’ять, а голова заб’ється всяким сміттям. В цей день слід бути вдвічі обережнішими , адже є шанс піти неправильним шляхом. Люди можуть говорити образливі речі, давати порожні обіцянки. Відрізняти правду від брехні буде помітно важче, що погано позначиться як на фінансовій, так і на любовній сфері.

Персональні небезпечні дні можна з’ясувати самостійно

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст