ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні лютого 2023, в які частіше стаються несприятливі події

Небезпечні дні лютого 2023, в які частіше стаються несприятливі події

В останній зимовий місяць ми маємо чотири небезпечні дні лютого 2023 року. Астрологи говорять, що в небезпечний день частіше відбуваються несприятливі події, що негативно впливає на життя. Всього ми маємо чотири складних дати, тому варто постерегтися в ці дні.

Небезпечний день 10 лютого – Меркурій поєднується з Плутоном

Низку, яка починає небезпечні дні лютого, відкриває аспект Меркурія та Плутона. Це дві планети найвіддаленіші одна від одної. Вони поєднуються 10 числа цього місяця. В астрології аспект означає, що планети перебувають на орбіті з однієї сторони Землі, через що вступають у боротьбу.

Астрологи вважають, що це буде дуже небезпечний день. Тому слід бути пильними, спілкуючись з незнайомцями, а також, якщо раптом вирішите з’ясовувати стосунки 10 лютого. А краще уникати і першого, і другого. Стереотипне мислення у такі дні, як цей, може зруйнувати дружбу і, навіть, спричинити розрив закоханих. Астрологи наполегливо радять діяти за власним розсудом, а не піддаватися під вплив кліше та забобонів.

15 лютого 2023 – Венера у поєднанні з Нептуном

Друге з’єднання цього місяця – поєднання Венери та Нептуна астрологи також внесли в небезпечні дні. І ось чому. Не виключено, що цього дня багато людей відчують нестримний потяг до поганих звичок. В цей період Венера слабка і тому боротьба з цими негативними позивами буде надто складною. І не всі зможуть витримати її.

15 лютого – самий небезпечний день лютого 2023 року

Планета Нептун виступає, як провокатор, а слабка Венера не допоможе чинити опір. Астрологи вважають, що складно вигадати ще гірший аспект, ніж цей. Найкраще, що можна зробити цього дня – зменшити всі контакти та звести до мінімуму соціальне життя. Головне бути обережними та тримати себе в руках, щоб не зірватися і не зіпсувати собі життя.

Небезпечні дні лютого 2023: 16 лютого – Сонце у поєднанні з Сатурном

Це вже третє з’єднання в останній місяць зими, яке відбувається між Сонцем та Сатурном. Астрологи вважають цей день також дуже небезпечним, тому що в людях раптово прокинуться негативні емоції. Багато хто стане запальним та емоційним через Сонце. А Сатурн навпаки – позбавить сил і спровокує дуже сильну невпевненість в собі. В такі дні можна легко втратити успіх, досягнутий раніше.

Щоб мінімізувати негатив, астрологи рекомендують займатися найпростішими справами і не укладати жодних угод. 16 лютого не можна йти за своїми страхами. Не менш важливо цього дня не покладати ні на що великих сподівань – вони можуть не справдитися.

20 лютого – перехід Венери до знаку зодіаку Овна

Небезпечний день 20 лютого, коли Венера переходить у найненависніший для себе знак зодіаку — Овен. І перебуватиме там Венера аж до 15 березня. І весь період буде відчуватися підвищена агресія, зростає кількість проблем в коханні. Проте самий небезпечний день – перший день цієї астрологічної події. Ні в якому разі не слід ні з ким сваритися, навіть вступати в полеміку.

Дні сили лютого 2023: точні дати, коли настає день сили та Всесвіт підтримує нас

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст