ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні листопада 2022 вимагають обачності, зосередженості та уваги

Небезпечні дні листопада 2022 вимагають обачності, зосередженості та уваги

В наприкінці осені ми маємо 3 небезпечні дні листопада 2022. Дата, коли настає небезпечний день, допоможе нам краще планувати свої справи, щоб уникнути негативу такого дня. Астрологи попереджають, що небезпечні дні, через певні астрологічні події, вимагають від нас обачності, зосередженості та увагу до всього, що відбувається навколо.

Самий небезпечний день листопада 2022 – 8 листопада, який спричинять дві астрологічні події: повне місячне затемнення та з’єднання Сонця та Меркурія

В першій декаді місяця на нас очікує найскладніший день листопада, тому що 8 числа відбувається 2 астрологічні події – повне затемнення Місяця та аспект Сонця та Меркурія.

Повне місячне затемнення проходить в знаку Тельця

Що можна і чого не варто робити в цей день затемнення

Астрологи попереджають, що 8 листопада не слід довго перебувати наодинці, тому що це може викликати великі неприємності. Якщо хтось звернеться по допомогу, ні в якому разі не можна відмовляти в цей день. Допомога друзям або близьким цього дня покращить вашу карму.

Місячне затемнення 8 листопада входить в небезпечні дні ще й тому, що Всесвіт може вимагати повернення боргів. Якщо раніше були скоєні помилки і не було каяття, то 8 листопада доведеться платити борг. Саме тому астрологи закликають творити більше добрих справ, щоб мінімізувати можливий негатив у справах.

Порада астрологів на 8 листопада: слід просити пробачення в тих, кого образили; позбутися образ; вибачати іншим.

Аспект Сонця і Меркурія

Друга астрологічна подія підсилює й так небезпечний день 8 листопада. Справа в тому, що такі аспекти відбуваються майже щомісяця, але в листопаді це підсилює ймовірні негативи дня. Як ми вже вказували вище, 8 листопада небезпечний день, а через аспект він може стати ще гіршим через непередбачуваність.

Порада: щоб втримати контроль над подіями, слід бути стриманими і не приймати поспішні рішення.

Небезпечні дні листопада 2022: 16 листопада Венера заходить в знак Стрільця

Не всі знають, тому нагадаємо, що Венера планета не тільки кохання та краси, а ще й фінансів. В цьому сенсі вона й виступає 16 листопада. Цей день буде особливо небезпечним для тих, хто 16 листопада займається фінансами, купує щось вартісне або приймає доленосне рішення. Астрологи пояснюють, в чому небезпека – Венера зробить людей безвідповідальними та легковажними щодо безпеки. Тому важливе застереження: безвідповідальність недопустима, особливо для сфери здоров’я і стилю життя.

Порада астрологів на 16 листопада: відкласти на інший день всі активності, пов’язані з екстримом (екстремальні види спорту, надмірні фізичні навантаження). Не можна допускати ніякі експерименти з вашим здоров’ям (не приймати нові ліки чи не випробовувати нові креми тощо). Сьогодні варто утриматися від вживання алкоголю.

Поєднання Меркурія і Венери 21 листопада 2022 входить в небезпечні дні

Швидкий Меркурій у поєднанні з Венерою утворюють потужну негативну енергію. Це складний день, коли дехто почне думати про помсту і цим самим руйнуючи свою енергетичне поле. Через погані думки, ви можете погіршити свою карму і доведеться потім відпрацьовувати кармічні борги. Тому астрологи радять намагатися не згадувати старі образи. Слід зосередитися на позитивних моментах вашого життя.

Дні сили в листопаді 2022

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст