ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні грудня 2023: дата астрологічних подій, які несприятливо впливають на життя

Небезпечні дні грудня 2023: дата астрологічних подій, які несприятливо впливають на життя

Несприятливими днями з астрологічної позиції вважаються ті, коли планети і зорі, та астрологічні події налаштовані несприятливо до нас. Дата, коли настають небезпечні дні грудня 2023 року допоможуть уникати небезпеки та правильно планувати свій час і свої справи

4 грудня 2023 Венера змінює знак на Скорпіона

На початку останнього місяця року планета краси та кохання Венера переходить в знак зодіаку Скорпіон. Астрологи вважають, що ця астрологічна подія може негативно позначитися на самопочутті. Саме тому цей день включено в небезпечні дні грудня. Цього дня є ризик застудитися і цей ризик буде до 28 грудня.

Небезпечні дні грудня 2023: Ретроградний Меркурій

13 грудня починається останній ретроградний період Меркурія. Тобто цього дня Меркурій зупиняється й починає свій рух в зворотному напрямку, який триватиме до  січня 2024 року. Астрологи передбачають, що у багатьох виникатимуть проблеми та складнощі з фінансами, з роботою та навчанням.

Порада астрологів на 13 грудня: не слід марно витрачати гроші також не варто сподіватися на допомогу інших людей. Цього дня не можна давати безпідставних, порожніх обіцянок.

Зимове сонцестояння 22 грудня 2023

Езотерики вважають, що цей день дуже і дуже складний, адже це самий короткий день року. Й відповідно – найдовша ніч. Вплив сонцестояння буде відчуватися й 21, й 23 грудня. Багато людей відчуватимуть спад енергії, небажання працювати чи взагалі щось робити. Інші люди під впливом Марса можуть поводитися імпульсивно та агресивно.

Небезпечні дні грудня 2023: поєднання Меркурія і Марса 28 грудня

Складний день чекає нас наприкінці року, а саме 28 грудня, коли швидкий Меркурій поєднується з войовничим Марсом. Таке поєднання збурює все навколо, приносячи хаос та непорозуміння. Дуже важливо поводитися обережно, щоб вберегтися від негативу цього дня: починаючи від кермування автівки, закінчуючи роботою чи, навіть, приготування їжі. Астрологи кажуть, цього дня ні в якому разі не можна допускати нічого, що може вам нашкодити. А ще фахівці застерігають: цього дня всі страхи й побоювання можуть здійснитися. Тому слід намагатися не накручувати себе.

29 грудня 2023 Венера переходить в знак зодіаку Стрілець

Зазвичай період Стрільця досить позитивний, але не цього разу, коли Венера виходить зі знаку Скорпіона і заходить в знак зодіаку Стрілець. Цього дня багато хто відчує «збій в голові», розумові здібності ніби «зависатимуть», буде складно думати й вирішувати інтелектуальні завдання.

Ось такі дати, коли настають небезпечні дні в грудні 2023. Але крім несприятливих днів, в грудні є чимало позитивних днів, коли ми отримуємо велику підтримку Всесвіту.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст