ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні березня 2024 в астрології – це 5 складних днів

Астрологи назвали 5 днів, коли астрологічні події матимуть негативний вплив на життя людей. Коли в березні будуть небезпечні дні березня 2024 року? Який негатив може статися в несприятливий день?

Перший небезпечний день березня 2024 припадає на 5 число і це аспект Меркурія і Нептуна

В чому небезпека поєднання Меркурія з Нептуном? Астрологи кажуть, що це буде вкрай несприятливий день, коли велика ймовірність появи великої кількості проблем. І складність в тому, що ці проблеми будуть виникати без будь-яких видимих причин. Тому астрологи радять 8 березня бути обачними в поїздках. Також, не варто давати нікому порожніх обіцянок, не можна пліткувати.

Небезпечні дні березня 2024 в астрології: 17 березня поєднання Сонця та Нептуна

Ще одна астрологічна подія, пов’язана з планетою ілюзій, фантазій та містики Нептун. 17 березня дуже небезпечний день, тому що Сонце та Нептун стають в аспект один з одним. Астрологи кажуть, що такі небезпечні дні, як цей, можна назвати аспектом кармічних покарань. Що мається на увазі? –

До багатьох людей повернеться той негатив, який вони транслювали та навіювали іншим. Плітки, погані слова та нещирі вчинки, все це може наздогнати нас 17 березня 2024 року.

21 березня 2024 Венера поєднується з Сатурном – несприятливий день місяця

Цей день внесено в небезпечні дні, тому що поєднання Венери і Сатурна може спровокувати погіршення самопочуття, впаде настрій. 21 березня багато хто буде відчувати смуток і негатив через погані спогади.

Астрологи рекомендують не впадати у відчай, намагатися не поринати у погані спогади, гнати від себе сумні думки і не можна жалітися на долю!

Небезпечні дні березня 2024: 22 березня Марс переходить в знак Риб

Цей день небезпечний, тому що для вогняного Марса перехід у водний знак Риб – дуже неприємний. Стихія Вогню та стихії води – це дисгармонія. 22 березня й майже до кінця місяця будуть відчуватися проблеми з мотивацією, оточуючі люди будуть дратувати, поводитися нечемно. Важливо тримати емоції під контролем.

Небезпечні дні березня 2024: місячне затемнення 25 березня

25 березня напівтіньове місячне затемнення відкриває коридор затемнень і цей день вважається дуже небезпечним. Багато проблем будуть виникати ніби з нікуди й несподівано. Плани будуть руйнуватися. Великий шанс обману, махінацій та пліток.

В цей небезпечний день астрологи рекомендують остерігатися негативних людей, бути пильними.

Дні сили в березні 2024 року

Ви не можете копіювати текст