ГоловнаАрхів АстрологіяНайнебезпечніші дні травня 2024 назвали астрологи, вказали дату

Найнебезпечніші дні травня 2024 назвали астрологи, вказали дату

Астрологи вважають, що травень 2024 самий складний місяць року через багато астрологічних подій, які можуть принести непорозуміння, конфлікти й проблеми. Дати, коли очікуються найнебезпечніші дні травня 2024 назвали астрологи та пояснили в чому складність цих днів та в яких сферах життя можуть проявитися негаразди

Найнебезпечніші дні травня 2024 в першій половині місяця назвали астрологи

Плутон розвертається в ретроградний рух 2 травня 2024

Астрологи вважають, що ретроградний Плутон буде створювати складнощі та перепони на нашому життєвому шляху. Вважається, що вплив ретроградного Плутона непомітний, але це лише на перший погляд, загалом планета буде розповсюджувати повсюди несправедливість. Тому 2 травня треба бути пильними.

Астрологи кажуть, що цього дня важливо не вчиняти так, як би ви не хотіли, щоб з вами так зробили.

Цей день внесено в найнебезпечніші дні травня 2024 ще й тому, що цього дня можуть відкритися дуже неприємні таємниці. Мова йде про те, що може стати відома інформація, яка підірве вашу довіру до другої половинки, близької людини чи до близького знайомого. Порада астрологів на 2 травня – контролювати свої емоції Вони головні вороги в цей день і можуть все зіпсувати.

13 травня 2024 Сонце поєднується з Ураном

Поєднання Сонця й Урану є небезпечним аспектом цього дня. Цей день може бути поганим для людей, які заздрість та виказують ревнощі – в них буде поганий настрій, який ще більше погіршиться 13 травня. Загалом цього дня астрологи передбачають високу ймовірність виникнення непорозумінь та конфліктів в любовній сфері та в діловій. Астрологи рекомендують намагатися добріше ставитися до оточуючих людей та не бути недовірливими.

Меркурій змінює знак на Тельця 15 травня 2024

Цей день не входить в найнебезпечніші дні травня 2024, але певна обережність і пильність повинні бути. Справа в тому, що через цю астрологічну подію багато людей будуть  відчувати безпричинну тривогу. При цьому реальні проблеми, якщо вони присутні у вашому житті, серйозно зростуть. Головне, що радять астрологи на 15 травня – уникати приймати необдумані та поспішні рішення.

Найнебезпечніші дні травня 2024 в другій половині місяця назвали астрологи

 

18 травня 2024 найнебезпечніший день – з’єднання Венери та Урану й Сонця з Юпітером

Цей день астрологи внесли найнебезпечніші дні травня 2024, 18 травня – самий складний день подвійного несприятливого аспекта. Цього дня одразу чотири небесних тіла – три планети (Венера, Уран, Юпітер) й одна зірка (Сонце), притягуватимуть проблеми і складнощі в наше життя. Особливо під ударом негативу будуть емоції та самопочуття. Тому астрологи рекомендують в цей день більше відпочивати й розслаблятися. У будь-якому випадку, якщо ви навіть і вирішите займатися справами 18 травня, то це може бути ускладнено, виникатимуть несподівані перешкоди й проблеми.

Венера з’єднується з Юпітером 23 травня 2024

Ще один досить складний день припадає на другу половину місяця – це 18 травня, коли нас будуть мучити неприємні та важкі думки. Якщо в цей четвер виникатимуть нові проблеми вдома чи на роботі, слід докласти всіх зусиль, щоб вирішити їх. Гідно пережити цей день зможуть ті люди, хто, попри втому та бажання відпочити, зможе змусити себе діяти.

25 травня 2024 Юпітер змінює знак на Близнюки

Планета великого щастя й розширення всього гарного, Юпітер заходить в несприятливий для себе знак зодіаку Близнюки. Багато хто буде себе «накручувати», а хтось намагатиметься уникати відповідальності. Астрологи радять не відмовлятися від того, що ви запланували на цей день. Інакше успіх відвернеться від вас і його буде складно знову повернути у своє життя.

Важливо! В цей день потрібно виконувати всі обіцянки, які ви даєте. Інакше Юпітер буде перешкоджати вам протягом тижнів чи навіть місяців.

В останній день травня ще один небезпечний день – з’єднання Меркурія та Урана

Астрологи вважають, що 31 травня навіть самі життєрадісні оптимісти можуть кардинально змінитися й стати песимістами. В останній день останнього місяця весни поточного року астрологи радять намагатися усіма засобами намагатися поліпшити свій настрій. Не рекомендуються серйозні фізичні навантаження, але вітаються довгі прогульники – так енергетика буде вільно циркулювати.

Ці найнебезпечніші дні травня 2024 несуть певні загрози та незручності. Проте це не означає, що обов’язково трапиться лихо. Астрологи радять бути більш пильними в ці дні та намагатися не конфліктувати.

Які дні сил дарує нам травень 2024?

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст