ГоловнаАрхів АстрологіяМолодик в листопаді 2023: коли настає, гороскоп для кожного знаку зодіаку

Молодик в листопаді 2023 настає в знаку зодіаку Скорпіон. Коли ж настає Молодий Місяць та що він несе кожному знаку зодіаку? Про це розповідає гороскоп, який дає поради на період Молодика, який триває до наступної астрологічної позиції – до Повні.

Коли настає Молодий Місяць в листопаді 2023?

Кожного календарного місяця ми маємо дві астрологічні події, які впливають на наше життя й не тільки, а й на рослини, стан шкіри, волосся тощо. І це Молодик та Повня.

В листопаді 2023 Молодик настає 13 листопада в знаку зодіаку Скорпіон. Вплив Молодика триває протягом двох тижнів – до наступної астрологічної події – Повні.

На що впливає Молодик в знаку зодіаку Скорпіон, можна дізнатися за посиланням

Молодий Місяць в листопаді 2023, що він несе знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак

Найбільше Молодий Місяць впливає на ті справи, за які відповідає астрологічний Дім, в якому проходить ця астрологічна подія

Овен

Молодик в Овна проходить у 8 Домі гороскопу. Це чудовий період, щоб досягти мети. Інтуїція підкаже, у якому напрямку рухатиметься. Гарний час для зміцнення матеріального стану. Якщо гроші потрібні на щось масштабне та корисне, то можна взяти кредит. Але перед цим Овен повинен зважити всі плюси та мінуси, щоб не опинитися в мінусі.

Якщо Овен в період Молодика буде орієнтуватися не тільки на свої, а й на бажання оточуючих, то вдало реалізує намічені плани.

Гороскоп на листопад 2023 року радить Овну вирішити всі проблеми, що є з обранцем, які стосуються сексуальної сфери.

Астрологи зазначають, що Овен не повинен соромитися говорити на делікатні теми, треба бути відвертими та чесними.

Гороскоп Овна на листопад 2023

Телець

Молодий місяць 13 листопада 2023 в Скорпіоні для Тельця відбувається в 7 Домі. Це період, коли слід наголосити на професійних і любовних контактах. Можливо, хтось відкриється вам з іншого боку – проявляться якості, про які Телець навіть й не здогадувалися, наприклад, користь.

Гороскоп на листопад 2023 року радить представникам знаку зодіаку Телець правильно розпоряджатися енергетичними запасами. Якщо хочеться зміцнити стосунки з обранцем, то не варто поспішати діяти.

Астрологи рекомендують представникам Тельця бути уважними до людини, з якою близько спілкуєтеся. Можливо, треба подбати про нього, підтримати його порадою.

Багатьом самотнім представникам Тельця Молодик може принести успіх в особистому житті. Великі шанси зустріти «свою» людину, пережити глибоке почуття. Разом з тим, гороскоп застерігає Тельця: варто спробувати ізолювати себе та другу половинку від негативних емоцій, помилок минулого та заздрісних людей.

Гороскоп Тельця на листопад 2023 

Близнюки

У 6 Домі Близнюків настає Молодий Місяць в Скорпіоні. Це означає, що у пріоритеті здоров’я, зміцнення фізичного та психічного стану.

Гороскоп на листопад 2023 року радить знаку зодіаку Близнюки дотримуватися графіка в роботі, частіше відпочивати та дотримуватись режиму.

Якщо Близнюки захочуть сісти на дієту, тоді варто робити це разом із фахівцем. Від різких експериментів краще відмовитись. Фізкультура має бути на першому місці. Але, якщо вибирати спорт і бажати схуднути, то тренування мають бути регулярними. Якщо фізичні навантаження будуть вряди-годи, то ефекту не буде.

Період Молодика – це до Повні, хороший час, щоб завести собаку, кішку або іншу домашню тварину.

Гороскоп для Близнюків на листопад 2023

Рак

Що принесе Молодий Місяць 13 листопада 2023 в Скорпіоні знаку зодіаку Рак, який проходить в 5 Домі гороскопу. Це гарний час для тих, хто має хобі. Представники Рака можуть знайти нове захоплення, займатися творчими проектами. Це період веселощів, зустрічей із друзями та радісних подій. Рак мимоволі буде прагнути контактувати з людьми та бажати речей, від яких йде позитивна енергія. Астрологи рекомендують насолоджуватися кожною хвилиною, не думати про погане.

Гороскоп на листопад 2023 року для Рака не виключає романтичне знайомство, яке наповнить життя коханням та щастям.

У сімейних представників Рака стосунки з другою половинкою помітно зміцняться. Захочеться влаштувати романтичну вечерю або запросити партнера на побачення, як уперше. На Молодика слід більше уваги приділяйте дітям.

Гороскоп Рака листопад 2023

Гороскоп на період Молодика в листопаді 2023 для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

На Молодика слід починати нові справи, нові проєкти, нові стосунки

Лев

В 4 Домі гороскопу Лева пройде Молодий Місяць. Цей період підходить для вирішення сімейних та побутових питань. Хтось з представників Лева посне ремонт, а хтось проведе масштабне генеральне прибирання. Не виключено, що хтось займеться зміною інтер’єру квартири. Ймовірно придбання житла чи дачі. Інші представники Лева допомагатимуть літнім родичам.

Гороскоп на листопад 2023 року передбачає для Лева порятунок від негативу, як усередині себе, так і в оточенні.

Астрологи рекомендують знаку Лев позбутися не тільки сміття в житловому просторі, а й поганих думок. Без жалю слід розстатися зі старими речами. Адже, щоб впустити в життя щось нове, потрібно викинути непотрібне. Після цього знак зодіаку Лев помітить, що дихає на повні груди.

Гороскоп для Лева на листопад 2023

Діва

Молодик 13 листопада відбувається в 3 Домі гороскопу Діви. В цей період можна вчитися, здобувати знання та відточувати майстерність. Головне, бути завжди при справі.

Це чудовий час для спілкування з людьми як старими друзями, так і тими, з ким нещодавно познайомилися.

Якщо Діва планує почати вчитися, то успішно пройде підготовка до вступу.

Діва легко впорається з поточними справами, паперовою роботою та дрібними завданнями. На Молодика можна вирушати в ділову поїздку. Особливо, якщо від неї залежить зростання по кар’єрі. Не виключено, що Діві доведеться реалізовувати новий проект. Це вимагатиме чимало сил, знань та відповідального підходу.

Гороскоп для Діви на листопад 2023

Терези

У Терезів Молодик настає в 2 Домі. Доведеться активно займатися вирішенням фінансових питань, грамотно витрачати енергетичні запаси та продумати подарунки для близьких. Пріоритети розставляться інакше, це нормально. В період Молодика – до Повні, можуть виникнути нові джерела доходу. Але тільки за умови, якщо Терези цього дуже захочуть.

Гороскоп радить представникам знаку зодіаку Терези: в період Молодика потрібно раціонально підійти до витрат.

Наприклад, Терези можуть придбати щось нове для дому. Але для початку слід  визначитися, наскільки важлива вам та чи інша річ. Не треба займатися марнотратством. Усі витрати мають бути під суворим контролем, щоби потім не переживати через «дірки» в бюджеті.

Гороскоп Терезів на листопад 2023

Скорпіон

13 листопада 2023 року Молодик для знаку зодіаку Скорпіон проходить в його 1 Домі гороскопу – в його ж знаку.

Це важлива подія для Скорпіона, тому що саме з неї бере початок астрологічний рік знаку зодіаку Скорпіон.

Гороскоп на листопад 2023 року передбачає для Скорпіона великий потяг до змін.  Захочеться змінити імідж і провести ряд сеансів, що омолоджують. Це підходящий період для таких справ, тож можна займатися собою. Все, що Скорпіон зробить в Молодий Місяць, додасть впевненості в собі і подарує задоволення.

У Скорпіона робота буде успішною, такими ж будуть навчання та реалізація нових проектів. Не треба тупцювати на місці, рекомендується взяти курс на саморозвиток.

Гороскоп Скорпіона на листопад 2023

Молодик в листопаді 2023: гороскоп на період Молодика для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби

Астрологи розповіли на що звертати увагу останній четвірці зодіакального кола в період Молодика

Стрілець

Молодий Місяць 13 листопада відбувається в 12 Домі Стрільця. Астрологи рекомендують не забувати запланувати щось нове, а також шукати свіжу ідею. Буде мета, отже, з’являться способи її реалізувати. Не виключено, що Стрілець комусь допоможе. Причому, щиро та безоплатно. З’явиться бажання допомагати, підтримувати і пожертвувати певну суму людям, які цього потребують.

Гороскоп на листопад 2023 року радить знаку зодіаку Стрілець стежити за своїми словами. Всьому слід надавати значення, не можна поводитися легковажно та хаотично.

Інакше Стрілець може пропустити значну подію у житті. Багато хто зі Стрільців вирішить усамітнитися, відпочити в тиші або кудись на якийсь час виїхати. Це не просто втома, а бажання проаналізувати все, що відбувається, ухвалити важливе рішення.

Гороскоп Стрільця на листопад 2023

Козеріг

Знак зодіаку Козеріг зустрічає народження Молодого Місяця 13 листопада в 11 Дому. Виходячи з цього, астрологи передбачають, що представникам Козерога доведеться інтенсивно працювати над собою та залагоджувати конфлікти. Очікується багато знайомств – ділових та любовних, зустрічей із давніми друзями та укладання угод. Але не все так легко й просто

Гороскоп на листопад 2023 для знаку зодіаку Козеріг прогнозує, що дискомфорт у душі може погано позначитися на роботі та стосунках із близькими.

Але якщо Козеріг оточить себе цікавими людьми, то ситуація зміниться на краще. Але спочатку слід придивитися до себе, щоб зрозуміти чи потрібно виправити чи додати? Астрологи радять знаку Козеріг працювати над цим. Займаючись якимось великим проектом, Козеріг повинен орієнтуватися й на інтереси та цілі інших людей.

Гороскоп Козерога на листопад 2023

Водолій

Молодий Місяць буде проходити в 10 Домі гороскопа Водолія. Представники цього знаку зодіаку чітко побачать мету до якої слід прагнути для прогресу у роботі та бізнесі. В цей час слід розробити плани розвитку, визначити пріоритетні цілі. Водолій повинен звернути увагу на ті риси свого характеру, які допомагають рухатися вперед, досягати результатів.

Гороскоп на листопад радить знаку зодіаку Водолій триматися самодисципліни, бути витриманим, діяльним та зосередженим.

Водолію слід ставитися відповідально до своїх безпосередніх службових обов’язків.

Гороскоп Водолія листопад на 2023

Риби

В останній місяць осені Молодик проходить у 9 Домі гороскопу Риб. Ця астрологічна подія вплине на інтереси в релігійній сфері, інтелектуальні інтереси, також торкнеться відносини з родичами або рідними партнера Риб. Астрологи не виключають можливість поїхати в далеку подорож, почати стосунки з людиною здалеку.

Гороскоп на листопад попереджає Риби: складнощі в юридичній галузі можуть вимагати додаткової уваги з вашого боку.

Риби можуть розпочати навчання або підвищити свою професійну кваліфікацію: це вплине на розвиток кар’єри. Представникам цього знаку зодіаку варто працювати над довгостроковими перспективами.

Гороскоп для Риб на листопад 2023

Ви не можете копіювати текст