ГоловнаАрхів АстрологіяМолодик і повне сонячне затемнення 4 грудня 2021 року в знаку зодіаку...

Молодик і повне сонячне затемнення 4 грудня 2021 року в знаку зодіаку Стрілець

В останній місяць року, а саме 4 грудня 2021 народжується новий Місяць — Молодик, і відбувається останнє повне сонячне затемнення цього року в знаку Стрільця. Це затемнення завершує коридор затемнень, воно обнуляє енергетичне поле. Це допоможе людям позбутися зайвого, того, що вже віджило своє і астрологи вважають, що всі знаки зодіаку мають шанси на нове життя.

Особливість Молодика і повного сонячного затемнення 4 грудня 2021 рокуОсобливість Молодика і повного сонячного затемнення 4 грудня 2021 року

В астрології прийнято вважати, що народження Нового Місяця – Молодика, символізує оновлення, появу чогось нового. Тобто відбуваються події, пов’язані зі словом «нове».

Сонячні затемнення знаменують собою нові глави, нові починання і захоплюючі можливості. Вони часто більш доброзичливі та менш емоційні, ніж місячні.

Тобто обидві астрологічні події 4 грудня несуть нам оновлення. Ще більше позитиву буде, завдяки знаку зодіаку Стрілець, в якому проходить затемнення. Багато астрологів вважають Стрільця самим доброзичливим знаком зодіаку. Крім цього – це представник вогняної стихії, який спонукає до дій, вивчення нового, до прояву творчої енергії. Вже з перших днів грудня багато людей відчують вплив енергії Стрільця.

При всьому позитиві знаку зодіаку Стрільця, не можна забувати, що ці дві астрологічні події – Молодик і повне сонячне затемнення, несуть й певні складнощі, на які треба зважати. Щоб уникнути ускладнень, варто прислухатися до рекомендацій астрологів – нижче наводимо загальні поради і поради для кожного знаку зодіаку.

Поради астрологів на 4 грудня в день Молодика і повного сонячного затемненняПоради астрологів на 4 грудня в день Молодика і повного сонячного затемнення

4 грудня в день Молодика завершується останній коридор затемнень у 2021 році – відбувається повне сонячне затемнення у знаку Стрільця. Це означає, що окрім ситуацій, які нам несе Сонце та Місяць, люди можуть побачити вже перші наслідки нещодавно прийнятих рішень — як найважливіших, так і другорядних.

В цей день у багатьох людей будуть просто осяяння, які допоможуть вийти за межі можливого. У багатьох людей з’являться вкрай сміливі ідеї, які, здається, на межі божевільного. Але всі ці ідеї можуть бути реалізовані!

Астрологи застерігають: не можна ділитися ні з ким своїми ідеями і планами, краще їх фіксувати в нотатнику, але поки не приступати до реалізації – не на часі.

4 грудня не можна піддаватися спокусам. Тому що в такий складний астрологічний день можуть бути зради, обман. Необдумані слова або вчинки можуть спричинити недовіру між закоханими, близькими людьми і друзями. Це дуже важливий час, коли перевіряються на міцність дружба і кохання.

В суботу, 4 грудня 2021, на Молодика і в день повного сонячного затемнення, удача покине тих, хто не знає міри. Особливо це стосується людей, які не можуть упоратися зі своїми шкідливими звичками. І це не тільки паління чи любов до алкоголю, це має велике значення ментальне. Успіх полишить тих, хто лінується, веде себе по-хамськи, надмірно зловживає шопінгом і вважає, що його пихатість і зверхність дає право зневажати інших.

Що несе Молодик і повне сонячне затемнення 4 грудня 2021 кожному знаку зодіакуЩо несе Молодик і повне сонячне затемнення 4 грудня 2021 кожному знаку зодіаку

Ці дві астрономічні події вплинуть по-своєму на кожен знак зодіаку. Проте головне, що принесе затемнення – у багатьох покращиться емоційний стан. Крім цього, енергія цього дня буде настільки потужною, що питання, які не могли вирішитись роками, почнуть вирішуватися ніби самі по собі.

Овен

Люди цього знаку зодіаку повинні послабити контроль – не намагайтеся утримати все і всіх. Делегуйте справи людям, яким довіряєте. Це допоможе вивільнити час і сили, щоб реалізовувати ваші амбітні плани.

Тілець

Останнє цьогорічне повне сонячне затемнення загострить інтуїцію Тільця. Багато представників цього знаку зодіаку відчують послаблення напруження в емоційній сфері, що позитивно впливає на ваш стан. Астрологи вважають, що дане сонячне затемнення відкриє шлях до покращення матеріальної ситуації. Якщо у вас немає боргів або ви позакриваєте їх, то можна подумати про інвестування.

Близнюки

Для представників повітряної стихії – Близнюків, 4 грудня пройде досить спокійно. Проте Молодик і повне сонячне затемнення несе початок трансформації соціального життя цього знаку. Це стосується всіх сфер життя Близнюків, у тому числі і кохання й особистої сфери життя. Але, можливо, Близнюки відчують певний дискомфорт. Адже доведеться розірвати старі контакти, відносини, які вже віджили своє.

Рак

Вплив цього сонячного затемнення Рак може відчувати ще кілька місяців потому. Астрологи зазначають, що спочатку Рак може зневіру, що життя не має наповнення і сенсу. Проте це дуже скоро зміниться, ситуація налагодиться. Люди цього знаку зодіаку почнуть будувати амбітні плани. Якщо правильно скористатися амбіціями, Рак може в наступні півроку мати великий успіх в кар’єрі.

Лев

У день повного затемнення знак зодіаку Лев можете потрапити в полон свої внутрішніх переживань. Але ця сильна особистість, навіть таку ситуацію може розвернути собі на благо. Адже Лев знає, що і думки, і зустрічі стаються не випадково. Тому вам потрібно 4 грудня уважно прислухатися до себе і придивлятися до навколишніх подій – проаналізувати і ви знайдете відповіді на багато своїх запитань.

Діва

Для знаку зодіаку Діва 4 грудня — ідеальний день для нових справ, особливо, якщо це стосується нерухомості (житла). Якщо ви давно переносили початок ремонту, можете сміливо його починати. Або ж можна вивчати ринок нерухомості, щоб знайти житло, яке вам до вподоби.

Можна розпочинати ремонт, який постійно відкладали, або братися за пошук нової квартири. Також успішними будуть будь-які зміни в зовнішності: нова зачіска або новий колір волосся, зміна стилю в одязі.

Терези

Для Терезів день сонячного затемнення і Молодика буде нейтральним. Проте в цей день будуть закладатися підвалини нового мислення: Терези перегляд свій попередній досвід і визначать найкращий шлях розвитку на майбутнє. Повне сонячне затемнення 4 грудня 2021 року відкриває Терезам світ нових знайомств та контактів, що в майбутньому позитивно позначиться на кар’єрі.

Скорпіон

Повне сонячне затемнення, яке завершує коридор затемнень, позитивно вплине на фінансову сторону життя Скорпіона. Вже невдовзі ви відчуєте, що матеріальне становище почне покращуватися. Можливо, багато людей знаку Скорпіона знайдуть нові джерела доходу. Молодик і затемнення відкриють для Скорпіона можливості закінчити справи, які ви колись покинули незавершеними.

Стрілець

Повне сонячне затемнення відбувається в знаку Стрільця і для людей цього знаку зодіаку 4 грудня буде наповнене багатьма справами. Але всі вони будуть для приємними та легкими. Легкий на підйом Стрілець своїм ентузіазмом буде надихати оточуючих. Стрільці, які народилися в перші дні грудня, особливо потужно відчують енергію сонячного затемнення, яке проходить в знаку Стрільця.

Козеріг

Представник земної стихії відчувати внутрішні зміни 4 грудня. Ці дві події – Молодик і повне сонячне затемнення, допоможуть чітку побачити, що для вас важливо і актуально, а від чого слід відмовитися. Підсилиться інтуїція Козерога, тому варто прислухатися до свого внутрішнього голосу, тоді всі страхи самі зникнуть.

Водолій

Чудовий день 4 грудня прогнозують астрологи для Водолія – у вас вийде практично все, що б ви не робили. І  тому астрологи радять скористатися таким сприянням небесних сфер і бути активними і не втрачайте свій шанс. Тоді у житті Водолія почнуть з’являтися люди, які виявляться не лише корисними, а й приємними у спілкуванні.

Риби

Знак зодіаку Риби буде відчувати позитивний вплив повного сонячного затемнення ще приблизно півроку після 4 грудня. Астрологи радять Рибам сміливо планувати, особливо це стосується ділової сфери – зростання в кар’єрі вам майже гарантовано. Звичайно, якщо ви будете наполегливо працювати над цим питанням. Проте на сам день сонячного затемнення і Молодика 4 грудня 2021 року, астрологи радять Рибам бути стриманими. Тому що надмірна емоційність може спровокувати незручні ситуації, ви можете випадково когось образити.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!