ГоловнаАрхів АстрологіяМолодик 11 лютого 2021: яке значення цього Молодика і знаку його перебування...

Молодик 11 лютого 2021: яке значення цього Молодика і знаку його перебування – Водолія

З 11 на 12 лютого 2021 року відзначається Новий рік за китайським календарем, і починається вплив енергії року Білого металевого Бика. Молодик 11 лютого 2021 року відбувається у знаку Водолія, там же перебуває і Сонце. Це визначна подія і цей Молодик закладає підґрунтя для подій і ситуацій всього року.

Що несе Молодик 11 лютого 2021

Місяць і Сонце в цей час будуть у Водолії. Водолій – це дуже доброзичливий знак, який допомагає будувати стосунки між людьми, об’єднуватися в групи однодумців і виходити на колективну творчість.

Основні значення цього Молодика

Його енергія приносить силу, стійкість, здатність довго і наполегливо працювати. Добре зробити відповідну підготовку до цього дня і вітати початок впливу головної сили року.

Залежно від потужності енергії Водолія у людини, вона матиме свій вплив.

Легкість, гнучкість, сердечність, бажання допомогти іншим, взаєморозуміння, всебічне розуміння єдності, все це є проявом енергії Водолія в її позитивному сенсі.

Енергія цього Молодика

У цей Молодик у Водолії буде 6 планет. Це значно посилить вплив енергії цього знаку.

Енергія доби Водолія невблаганно прагне зайняти свою позицію. Хоча минуле хоче зберегти свої позиції, намагаючись розділити людей і створити між ними неприємності, значення епохи Водолія з його енергією об’єднання, взаєморозуміння та допомоги швидко зростають.

Марс і минула карма вступають у боротьбу з новими енергіями, які можуть посилити суперництво між чоловіками та жінками, а також між представниками різних ідеологій та вікових груп.

Чого краще уникати на Молодика?

Для рівномірного розміщення спадаючого потоку сил рекомендується підтримувати баланс у галузі фінансів та відносин, а також не виходити за рамки законів, встановлених суспільством.

Не слід витрачати свої матеріальні та моральні ресурси, йти беззаконним шляхом і перегравати почуттями.

Будь-який дисбаланс і дисгармонія знаходяться під пильним наглядом Сатурна, який ретельно стежить за дотриманням закону, і всі наші неправедні та імпульсивні дії фіксуються у нашому штрафному колі. Пам’ятаємо про велике з’єднання Сатурна і Юпітера у Водолії. Вибір – раз за нами.

Бажано не ігнорувати внутрішню потребу виходити за особисту творчість, шукати творчий підхід у всьому інтуїтивно, приділяти більше часу розвитку внутрішнього світу та вивченню духовної літератури та практик.

Молодик 11 лютого 2021: що добре робити в цей період

Період Молодика триває з 10 по 12 лютого 2021 року. В цей час доцільно прибирати будинок і звільняти місце для нового. Таким чином, організувати очищений простір для підготовки до китайського Нового року. Важливо підтримувати доброзичливий і піднятий настрій.

Роблячи підготовку до китайського Нового року та Молодика, варто пам’ятати про баланс і не перестаратися.

У цей період ви повинні бути особливо уважними до зберігання та захисту вашої інформації, а також до всієї інформації, що надходить до вас ззовні.

Що сприятливо робити на Молодик 11 лютого 2021?

  • Ви можете планувати весь наступний рік на цей Молодик.
  • У цей період особливо сприятливо планувати групові та командні проекти, заходи та взаємодії, в тому числі сімейні.
  • Вигідно планувати соціальні проекти, спрямовані на допомогу іншим людям і суспільству в цілому.
  • Ви можете спланувати зміну інтер’єру або перестановку в будинку, яку проведете до кінця лютого.
  • Цього місяця добре зайнятися рукоділлям, якщо в цьому є інтерес.
  • Період з 21 по 26 лютого особливо сприятливий для планування нових проектів.

Які знаки Зодіаку найбільше відчують вплив цього Молодика?

Люди, які мають значні планети у Водолії – Лев, Стрілець, Близнюки і Тельця будуть найбільш чутливими до енергій Молодика.

Китайський новий рік 2021 за східним гороскопом

Тотемна тварина нового китайського року – Білий металевий Бик.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст