ГоловнаАрхів АстрологіяМолодий місяць липень 2022: дата, знак зодіаку, що принесе липневий Молодик?

Що принесе липневий Молодик? Дата, коли настає Молодий Місяць, що припадає на липень 2022, в якому знаку зодіаку народжується новий Місяць – все це описано нижче. Крім цієї інформації, астрологи ще дали поради стосовно того, що може принести цей Молодик

Молодий місяць липень 2022: дата, знак зодіаку в якому народжується Молодик

Липневий Молодик відбувається в знаку представника вогняної стихії – Лева.

Молодий Місяць народжується 28 липня 2022 року в 9-35 за київським часом.

Місяць в знаку Лева — чудовий час для формулювання цілей щодо «всього, що пов’язано з Левом». Наприклад, можна зосередитися на нових способах покращення нашого романтичного життя, творчих починань та захоплень та стосунків з дітьми. Також в цей період можна успішно розвивати впевненість у собі та здорову гордість за себе.

Деякі з уроків Лева включають гордість за себе, як за унікальну особистість, прийняття на себе відповідальності за своє життя і тепло, і щедро віддавати себе іншим.

Молодий Місяць в знаку Лева – це чудовий час, щоб поміркувати над деякими характеристиками Лева. Ключові слова для цього вогняного знака, що самовиражається, — такі якості, як

  • гордий,
  • благородний,
  • щедрий,
  • гостинний,
  • дбайливий,
  • теплий,
  • авторитетний,
  • активний і відкритий

— це риси, які ми можемо посилити, розвинути і включити в нашу особистість.

Що принесе липневий Молодик і які поради дають астрологи на Молодий Місяць на липень 2022?

У всіх нас є Лев десь у наших картах. Астрологи радять намагатися наступного місяця покращити ці сфери життя. Настав час розбудити нашу «внутрішню дитину» і знайти способи творчого самовираження. З цією потужною енергією Лева ми можемо внести істотні зміни у наше життя, які принесуть користь нам далеко за межами цього місячного циклу.

Настав час скласти деякі плани і готувати підґрунтя для того, щоб пожинати плоди наших нових починань, хоч б якими малими чи великими вони були – приблизно через два тижні після настання Повного місяця.

Цей липневий Молодик отримує підтримку Юпітера, і нам здається природним хотіти зростати, удосконалюватись і рухатися у напрямку позитивних змін. Марс рухається до вирівнювання з Ураном, і ми можемо бути особливо винахідливими, готовими випробувати нові методи та підходи.

Місячний календар липень 2022: Повня, Молодик, фаза Місяця в кожен день липня

Ви не можете копіювати текст