ГоловнаАрхів АстрологіяМісячне затемнення 5 травня 2023: як воно впливає на кожен знак зодіаку,...

Місячне затемнення 5 травня 2023: як воно впливає на кожен знак зодіаку, поради астрологів

Напівтіньове місячне затемнення 5 травня 2023 року проходить в знаку Скорпіона. Вона завершує перший коридор затемнень і матиме свій вплив на кожен знак зодіаку. Які поради астрологів, як краще діяти цього дня та в найбільші тижні після, а чого слід уникати під впливом місячного затемнення

Місячне затемнення 5 травня 2023: як воно впливає на знак зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Астрологи вважають, що вплив цього місячного затемнення будуть відчутні ще понад місяць після самої цієї астрологічної події.

Овен

Це місячне затемнення може принести деякі емоційні потрясіння для представників Овна. Астрологи рекомендують Овнам намагатися зберігати спокій і контролювати свої емоції. Це затемнення може відкрити для Овна деякі можливості за кордоном. Не виключений несподіваний грошовий прибуток. Знак зодіаку Овен може завести нових друзів та весело провести з ними час. Сімейним представникам Овна слід вирішувати всі сімейні питання мирним шляхом і використати період затемнення (напередодні та наступні кілька днів) для зміцнення зв’язків із членами сім’ї. Це гарний час для йоги та медитації, адже турбота про себе дуже важлива.

Телець

Напівтонові місячне затемнення 5 травня може принести для Тельця певні зміни у відносинах, і не завжди позитивні. У людей цього знаку зодіаку можуть виникнути непорозуміння з партнером, тому краще проявляти товариськість та відкритість. Астрологи кажуть Тельцю: не сприймайте свого партнера як належне. Це затемнення підштовхує Тельця, щоб він зосередився на конфліктах у відносинах вдома та на роботі. Робота може не приносити задоволення; Телець може зіткнутися з деякими затримками та перешкодами. Астрологи радять представникам Тельця уникати непотрібних витрат.

Близнюки

Близнюкам ця астрологічна подія може дати деякі позитивні зміни. Наприклад, Близнюки можуть отримати якусь нагороду і колеги та старші будуть пишатися ними. На затемнення у Близнюків буде пік творчого стану. Є хороші шанси отримати підвищення нам роботі та збільшення зарплатні. Особисті фінанси зростатимуть.

Стосунки Близнюків покращаться, і вони будуть насолоджуватися гармонією вдома. Будь-які невирішені юридичні питання будуть вирішені на користь представників цього знаку зодіаку. Це найкращий час для догляду за собою та зцілення. Астрологи рекомендують Близнюкам приділити час та займатися йогою, медитувати, зосередитися на духовному зростанні.

Рак

Покровитель цього знаку зодіаку Місяць, перебуває в непростому становищі. І логічно, що представники знаку зодіаку Рак зіштовхнуться з деякими труднощами в роботі та стосунках. Астрологи застерігають Рака: не можна робити жодних вкладень і слід бути дуже обережними зі своїми витратами. Під впливом цього затемнення ще декілька тижнів Раку не можна ризикувати, вступати в новий проект чи переходити на нову роботу. На затемнення Раку доведеться працювати над своїми емоціями, уникати всіх спалахів, зберігати спокій та реагувати після розгляду всіх аспектів ситуації. У цей час Рак повинен просто причаїться і сконцентруватися на своєму фізичному та емоційному благополуччі.

Як напівтіньова місячне затемнення 5 травня 2023 впливає на знак зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Зважаючи на те, що знак зодіаку Скорпіон вважається одним з найтаємничіших серед всього зодіакального кола, наслідки місячного затемнення в Скорпіоні, скоріше за все, будуть неявними та прихованими.

Лев

Для представника вогняної стихії Лева, це затемнення, напевно, принесе позитивні зміни. Лев отримає зиск як в особистій, так і професійній  сфері. Партнерські відносини процвітатимуть, і зараз саме час подумати про шлюб. Ділова співпраця буде плідною. Це гарний час, щоб зосередитися на спілкуванні та співробітництві у партнерських відносинах. Леви досягнуть успіху в особистому, професійному та фінансовому плані. Здоров’я вашої матері може викликати занепокоєння.

Діва

5 травня 2023 відбувається астрологічна подія, яка дасть можливість представникам Діви для зростання. Цей земний знак побачить позитивні зміни у фінансах та кар’єрі. На них чекає зміна роботи та вигідні ділові пропозиції. Діва повинна добре подумати, перш ніж підписувати нові документи та підбивати підсумки. Це гарний час для інвестицій та фінансового планування. Знак зодіаку Діва буде насолоджуватися міцним здоров’ям та добрими стосунками з сім’єю, партнерами та друзями.

Терези

Народжені під сонячним знаком Терезів отримають можливість проявити свій творчий талант та отримають визнання у своїй сфері діяльності. Ці люди, скоріше за все, будуть емоційно перевантажені та надреактивні. Й тому астрологи радять Терезам бути обережними з емоційними спалахами. Вам необхідно розслабитися та зосередитись на всіх сферах свого життя. Турбота про себе дуже важлива, і нехтування нею може завдати шкоди здоров’ю Терезів. Це сприятливий час для фізичних вправ.

Скорпіон

Місячне затемнення відбувається в знаку зодіаку Скорпіон, і представники цього сонячного знаку зодіаку отримають сили, щоб стати емоційно сильнішими. Ця астрологічна подія просвітить деяких Скорпіонів духовно, а деякі Скорпіони змінять свій погляд на життя. Загалом в період затемнення Скорпіони будуть почуватися задоволеними.

Ситуація в любовній сфері буде сприятливою для Скорпіона, як і зв’язок між членами сім’ї. Можливо, Скорпіон позбудеться багатьох речей, які турбували його в минулому. Кар’єра та фінанси будуть без особливих змін.

Місячне затемнення 5 травня 2023: як воно впливає на знак зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Вплив цього місячного затемнення різний для знаків. Проте, що головне слід винести за даного передбачення – це те, на що слід звертати увагу, де бути пильними, а де можна розслабитися

Стрілець

Напівтіньове місячне затемнення 5 травня 2023 року принесе позитивні зміни представникам цього знаку зодіаку. Вони побачать піднесення та зростання у своїй кар’єрі. Витрати можуть бути причиною для занепокоєння, і вам потрібно зменшити масштаб та заощадити гроші. Ваші стосунки будуть приносити задоволення і з’являться нові дружні відносини, які принесуть вам багато щастя. Ви станете більш духовним та позитивним. Порада Стрільцю: ви повинні бути обережними щодо вашого здоров’я.

Козеріг

Представникам земної стихії знаку зодіаку Козеріг доведеться працювати над своїми комунікативними навичками. Можливо, у Козерога з’являться нові обов’язки на роботі. Його колеги та люди похилого віку будуть дуже прихильні та вдячні. Робота принесе схвалення та співпрацю з боку підлеглих. Козеріг суттєво збільшить свої фінанси. В особистому житті Козеріг матиме гарні романтичні стосунки, сім’я підтримуватиме його.

Водолій

Непростий період затемнення буде для багатьох представників Водолія, тому що вони будуть багато озиратися назад. Минуле сильно турбувало Водолія. Порада астрологів знаку зодіаку Водолій: потрібно забути те, що було в минулому, і не може бути змінено.

Представники цього знаку зодіаку отримають багато можливостей, пов’язаних з роботою, тому треба бути готовими скористатися ними. Астрологи прогнозують, що фінансове становище буде гарним. Чому вчить це напівтіньове місячне затемнення Водолія? – Треба бути позитивними у відносинах і не дозволяти минулому все зіпсувати. Необхідно забути всі образи на родину та намагатися зміцнити позитивне ставлення до небайдужих людей.

Риби

Це місячне затемнення 5 травня 2023 принесе змішані результати народженим під знаком Риб. Риби отримають хороші можливості для кар’єрного зростання та фінансові вигоди, хоча в деяких вони можуть бути меншими, ніж очікувалося. Рибам доведеться дуже багато працювати, щоб досягти своїх цілей. Деякі представники Риб будуть засмученим, їм буде складно думати позитивно. Порада астрологів для знаку зодіаку Риби на місячне затемнення: працюйте над тим, щоб налагодити добрі стосунки із близькими – сім’я підтримає вас.

Місячне та сонячне затемнення 2023: точна дата і характеристика астрологічного явища

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст