ГоловнаАрхів АстрологіяМісячний календар весілля на січень 2020 року: сприятливі і несприятливі дні

Весілля – одне з найважливіших подій у житті більшості людей. Дуже важливо правильно обрати дату цього визначного свята. Місячний календар весілля на січень 2020 року допоможе обрати сприятливі і несприятливі дні. Прийдешній 2020 рік – високосний, через що потрібно уважно планувати дату шлюбу. В такий час краще уникати спонтанних рішень і обирати сприятливі дні для весілля.

Місячний календар весілля на січень 2020 року: сприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у січні 2020 року

14 і 15 січня: ці два дні спадаючий Місяць перебуває у сузір’ї Діви. вівторок і середа ідеальний час для весілля, для його планування. Сприятливі дні для будь-яких урочистостей, які пов’язані х укладанням союзу двох люблячих сердець.

22 січня: гарне планетарне поєднання для справ, які були заплановані заздалегідь, у період спадаючого Місяця у знаку Козерога. Цього дня люди будуть уважними і відповідальними.

29-31 січня: 29 числа буде останній з трьох днів перебування зростаючого Місяця в Рибах, 30 і 31 числа – два дня місячне зростання в Овні. Це дуже яскраві дні з потужною творчою енергетикою, так що в кінці січня можна планувати нестандартне весілля. Вона повинна пройти добре.

Місячний календар весілля на січень 2020 року: несприятливі дні

Обираючи дату весілля в січні 2020 року, краще не назначати на певні дати через те, що зорі і планети гороскопу можуть бути несхильні до такого свята.

10 січня: на цей Повний Місяць астрологи категорично забороняють планувати будь-які важливі справи. В цей день буде перше затемнення – напівтіньове затемнення Місяця.

16 січня: спадаючий Місяць у сузір’ї Терезів – день великого дисонансу. Тому цього дня на весіллі може щось піти не так. можливі сварки і зриви планів.

Весільні сукні, ідеї для наречених

Ідеї весільного манікюру

Ви не можете копіювати текст