ГоловнаАрхів АстрологіяМісячний календар на квітень 2019 року по знаку Зодіаку по дням

Астрологи підготували Місячний календар на квітень 2019 року, який підкаже як буде вести себе Місяць у тому чи іншому Знаку. Це дасть можливість краще планувати справи.

Квітень астрологи назвали місяцем розквіту заздрощів. Тому важливо прислухатися до порад спеціалістів, щоб мінімізувати негативний вплив Всесвіту на своє життя. Але не забувайте, що рішення приймаєте саме Ви і Ви самі вибудовуєте свою долю. Астрологи дають лише підказки напрямків, яких краще триматися.

Місячний календар на квітень 2019 року по знаку Зодіаку, перша половина місяця

1 квітня – Місяць у знаку Водолія. Астрологи вважають, що цей день не принесе нічого поганого, але й  доброго нічого не відбуватиметься. Звичайний нейтральний день, коли краще займатися повсякденними рутинними справами.

2, 3 квітня – спадаючий Місяць у знаку Риб. Період, коли підвищується шанс на успіх завдяки підсиленню інтуїції. В цей час людям потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу. Астрологи вважають, що при спадаючому Місяці у сузір’ї Риб посилиться любов до життя і покращиться настрій.

4 квітня – останній день спадаючого Місяця. Він буде проходити під впливом Овна. В цей день можна очікувати небезпечні енергетичні сплески. Варто зосередитися на захисті, а не на нападі.

5 квітня – Новий Місяць в Овні. Нейтральний день.

6 квітня – Новий Місяць. Астрологи вважають цей день ідеальним для роботи і відпочинку. Варто надати підтримку своїм близьким, допомогти їм вірити в себе. Добрі вчинки Всесвіт пам’ятає і обов’язково віддячить.

7-8 квітня – зростаючий Місяць у Тільці – негативний час. Спеціалісти радять в цей період більш толерантно ставитися до слабкості своїх близьких. У людей будуть спостерігатися різкі перепади настрою, тому, звичайно, будуть незадоволені. Догодити всім буде неможливо, тому потрібно одразу обрати свою позицію, якої і триматися.

9-10 квітня – зростаючий Місяць у Близнюках. Період перемоги над депресією у тих, ким вона заволоділа. Весь негатив можна знищити продукуючи гарні справи, завдяки роботі чи улюбленому заняттю. Люди будуть відчувати себе більш чутливими.

11-12 квітня – перехід Місяця у Риби. В цей час Місяць може привнести в наше життя щось незвичайне. Комусь може повезти, а комусь – ні. Через тандем Місяця з Раком люди будуть неврівноважені, схильні до скандалу. Якщо Ви зможете зберегти спокій і витримку, зможете стати переможцем у ситуативних подіях. Також, Місяць у сузір’ї Рака може провокувати появу фобій і загострення страхів. Тому варто тримати себе в руках – вдача на стороні сміливих.

13, 14 і 15 квітня – зростаючий місяць у знаку Лева. Це чудове поєднання на думку астрологів, бо такі дні вважаються ідеальними для роботи і флірту. Можна шукати свою другу половинку, призначати побачення. В  цей період зростає потреба у спілкуванні, в отриманні нових знань і вмінь. Чудовий період для підготовки до іспитів.

Місячний календар на квітень 2019 року по знаку Зодіаку, друга половина місяця

16, 17 квітня – активний Місяць в Діві. Астрологи очікують на два дні дисгармонії. В цей час буде погіршуватись пам’ять, знизиться бажання до отримання нового знання. З іншого боку – люди почнуть відчувати бажання змінити щось навколо. Тому корисно буде подорожувати, навіть по Україні на день-два. Не варто відмовлятися від відрядження.

18 квітня – останній день зростаючого Місяця, який буде у сузір’ї Терезів. Цей день характеризується стрімким розвитком подій. Постарайтесь бути готовими до такого калейдоскопу.

19 квітня – Повний Місяць у сузір’ї Терезів. В цей день простір буде перенасичений плітками і чутками. Скрізь – на роботі, на дворі буде велика кількість сварок та конфліктних ситуацій. Також, астрологи радять Вам бути обережними в інформаційному просторі – буде розповсюджуватись велика кількість брехні і неправдивих чуток.

20-21 квітня. Перші дні спадаючого Місяця відбуватимуться у знаку Скорпіона. Астрологи не радять далекі поїздки, бо вони можуть бути невдалими. Спілкування з навколишніми людьми може стати напруженим, тому краще мінімізувати спілкування. З іншого боку, енергетичні сили будуть зростати, що буде сприяти швидкому прийняттю рішень. Також, підвищення енергетичного рівня, допоможе знизити ризик перевтоми.

22-23 квітня Місяць буде перебувати у Стрільці. Місяць буде сприяти фінансовій вдачі в цей період. Можна відправлятися за покупками та робити омріяні придбання, міняти товар. Багатьом стане легше заробляти гроші, підписувати угоди, проводити ділові переговори.

24, 25 і 26 квітня Місяць буде перебувати у сузір’ї Козерога. Потрібно бути готовими до можливих матеріальних збитків, сварок і труднощах у спілкуванні. Астрологи радять позбавитися від надмірності і жадібності, тоді ці дні пройдуть значно позитивніше. У діловій сфері доведеться продемонструвати свою силу волі і витримку. В особистих справах також краще бути сильними і при необхідності – боротися за своє щастя.

27, 28 квітня – Місяць буде під впливом Водолія. Цей знак спонукає людей до інтелектуальної праці, отриманню нових знань. Почнуть проявлятися амбітність, напір, пристрасть. Потрібно залишатися активними. Енергетика в ці дні буде високою, тому Вам можна нею ділитися з тим, хто буде відучувати занепад сил.

29, 30 квітня – Місяць буде під впливом знаку Риб. Наприкінці квітня буде корисно займатися фізичними вправами, правильно харчуватися та своєчасно відпочивати. Астрологи радять стримувати свої агресивні настрої та прояви негативу, у стосунках не переходити образи та грубі висловлювання. Взаємоповага допоможе людям багато чому навчитися один  одного.

Ви не можете копіювати текст