ГоловнаАрхів АстрологіяМісячний календар на березень 2019 року допоможе покращити фінансове становище

В березні 2019 року будуть дні, в які, за твердженнями езотериків, відкривається енергетичний фінансовий потік. Це дозволить отримати дещо більше, особливо у справах, які пов’язані з грошима.

8 березня 2019 року

Зростаючий Місяць передбачає швидкий і вдалий розвиток у нових справах. В цей день всі рішення будуть прийматися з легкістю, і принесуть позитивні результати. Особливо це відноситься до тих справ, які стосуються грошей та інвестицій. Це відповідний момент для того, щоб допомогти близьким і рідним. Зорі рекомендують, щоб енергетичний потік не вщухав, проявити щедрість, яка в майбутньому буде відзначена.

14-16 березня 2019 року

Вплив Меркурія в ці дні буде допомагати людям налаштуватися на діловий лад. Це вдалий період для навчання, курсів підвищення кваліфікації. Отримані в цей період знання, в майбутньому стануть в нагоді для покращення матеріального стану. Також, придбання, зроблені в цей період, не будуть занадто обтяжливими для бюджету.

21 березня 2019 року

Три планети – Венера, Марс і Юпітер будуть наділяти людей продуктивною енергією, яка посилить впевненість і рішучість кожного. Це дозволить наростити свої сили і піднятися на новий рівень в матеріальному плані. У цей день інтуїція особливо загострена, тому варто прислухатися до власних відчуттів.

29 березня 2019 року

Спадаючий Місяць відкриє всі прорахунки, що призвели до збитків і невдач у фінансовому плані. Таке усвідомлення може перевернути сприйняття життя і привести до переосмислення поставлених цілей. Слід дуже уважно поставитися до своєї інтуїції і до знаків, які посилає Всесвіт.

Ви не можете копіювати текст