ГоловнаАрхів АстрологіяМісячне затемнення 10 січня 2020 року: що принесе для Овна

У 2020 році відбувається 6 затемнень, а зазвичай протягом року їх всього чотири. Цей рік буде наповнений великою кількістю астрологічних подій. Їх можна відслідковувати за допомогою календаря астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл. Перше затемнення року – Місячне, відбувається 10 січня 2020 року. З шести затемнень 2020 року, чотири будуть – місячними. Ще одне досить рідкісне явище – зазвичай протягом року відбувається 12 місячних затемнень. Місячне затемнення завжди відбувається на Повний Місяць, а це завжди емоційний день. Що принесе місячне затемнення 10 січня 2020 року всім знакам Зодіаку розповіла Анжела Перл.

Місячне затемнення 10 січня 2020 року: що принесе Овну

Дане затемнення відбувається у 4 Домі гороскопу Овна. 4 Дом – це місце проживання, батьків. Дане місячне затемнення деяким представникам Овна допоможе зрозуміти і усвідомити, що їм не комфортно жити в тому місці, де вони перебувають зараз. І тому може виникнути бажання змінити квартиру або будинок. Не виключено, що Овну некомфортно бути з тими людьми, які проживають разом з Вами. Наприклад, Ви проживали з батьками і тепер хочете переїхати і жити окремо. Деяким представникам Овна передбачається переїзд через зміну роботи.

4 Дом – це ще Дом батьків, тому Місячне затемнення 10 січня 2020 року може принести Овну новини щодо батьків. За цим місячним затемненням, на думку Анжели Перл, деякі представники цього знаку можуть дізнатися якісь сімейні таємниці або отримають інформацію про своє прізвище чи про зниклих колись родичів.

Прийдешній 2020 рік відзначається великою кількістю подій, які впливають на життя Овна. Анжела Перл детально розповіла про такі можливості у гороскопі для Овна на 2020 рік.

Ви не можете копіювати текст