ГоловнаАрхів АстрологіяМісячне та сонячне затемнення 2023: точна дата і характеристика астрологічного явища

Місячне та сонячне затемнення 2023: точна дата і характеристика астрологічного явища

Річний календар 2023 – місячне та сонячне затемнення у 2023 році – важливі астрологічні явища, точна дата кожного допоможе підготуватися до ймовірних подій. Астрологи вважають, що ці астрологічні події можуть залишити незабутній слід як в історії людства, так і в житті кожної людини. У 2023 році буде 4 затемнення

Кільцеподібне повне сонячне затемнення – 20 квітня 2023 року

Кільцеподібне повне сонячне затемнення – 20 квітня 2023 року

Перше затемнення цього року – повне затемнення Сонця проходить навесні – 20 квітня 2023 року. Астрологи попереджають, що ця подія дуже небезпечна. В момент затемнення Місяць повністю увійде в сонячний диск, але через те, що він знаходиться віддалено від Землі, диск не зможе закрити Сонце повністю. Такі затемнення є вкрай непередбачуваними.

Сонячне затемнення 20 квітня в першу чергу вплине на відразу декілька сфер життя:

  • домашні справи;
  • фінанси;
  • робота;
  • здоров’я.

Точно передбачити саме в якій з названих напрямків життєдіяльності можуть виникнути труднощі, неможливо. Не виключено, що в когось виникнуть складнощі відразу в усіх напрямках.

Як вплине сонячне затемнення на світову ситуацію?

Щодо світових подій, то все, що відбуватиметься цього дня, матиме двоїстий характер. Проте гарна новина – наслідки подій, які відбуватимуться цього дня, не будуть тривалими.

Місячне затемнення 2023: точна дата – 5 травня, характеристика цього астрологічного явища

Місячне затемнення 2023: точна дата – 5 травня, характеристика цього астрологічного явища

5 травня 2023 року відбувається напівтіньове місячне затемнення, яке проходить за два тижні після сонячного затемнення у знаку Скорпіона.

На відмінку від попереднього, наслідки цього місячного затемнення під впливом водної стихії Скорпіона будуть відчуватися протягом кількох місяців. Астрологи вважають, що з урахуванням таємничості характеру Скорпіона, вони, ці наслідки, можуть бути прихованими, тому фахівці рекомендують бути уважними протягом всього дня.

5 травня день місячного затемнення в Скорпіоні – це день зрад, обману, шахрайства.

Цього дня не можна бездумно витрачати гроші, піддаватися на авантюри. Категорично не можна в цей день наживати собі ворогів. Якщо цього дня перейти комусь дорогу, ця людина може приховати образу, і, навіть, почне мститися. В день місячного затемнення 5 травня будуть загострюватися почуття ревнощів і бажання маніпулювати.

Що може відбуватися в світі під впливом цієї астрологічної та астрономічної події?

У світовому масштабі астрологи прогнозують, що всі намагатимуться говорити неправду – ЗМІ, політики, публічні особи. Тому всі новини потрібно ретельно перевіряти.

На глобальному рівні затемнення підштовхне багато газет, видань та журналів говорити неправду. Вірити новинам у такий день точно буде не найкращим рішенням.

Сонячне затемнення 14 жовтня 2023: характеристика астрологічного явища

 характеристика астрологічного явища - сонячних затемнень 14 жовтня 2023:

Дане сонячне затемнення досить довге – воно триватиме близько шести годин. І, як передбачають астрологи, на цей час світ зануриться в хаос. І Місяць, і Сонце зустрінуться в знаку зодіаку Терези. Багато людей зіткнуться з емоційними проблемами. Ймовірніше за все, в день сонячного затемнення багато хто по всьому світу зануриться у спогади про свої минулі недоліки та проблеми, почне звинувачувати себе за те, чого не зробили.

Складний день, коли не варто розраховувати на справедливість.

Астрологи передбачають, що цього дня може виникнути багато помилок в роботі правоохоронних органів, судів. Через це та через помилки або дріб’язковість людей, справедливість може не перемогти. Саме тому з’ясування стосунків, судові засідання та переговори краще перенести на наступний день.

Місячне затемнення жовтень 2023: точна дата і характеристика астрологічного явища

 28 жовтня 2023

Останнє затемнення 2023 року – місячне, відбувається 28 жовтня в знаку зодіаку Телець. Воно прогнозується менш небезпечним. астрологи прогнозують характеристику цього дня – імпульсивність та агресія вийдуть на новий рівень. Сварки та з’ясування стосунків не принесуть вам нічого хорошого.

Якщо у цей день посваритися з кимось, то повернути все  «як було», майже неможливо. Заподіяні образи будуть дошкульнішими, а знервованість в людей дуже зросте.

Астрологи попереджають, що 28 жовтня 2023 мати гармонічне та спокійне спілкування з рідними та товаришами дуже складно. Тому цього дня краще побути сам на сам, щоб не провокувати нікому не потрібні скандали та не створювати проблеми, як для себе, так і для оточуючих.

Точна дата, яка вказує на місячне та сонячне затемнення 2023 року стане в пригоді, щоб намагатися планувати свої справи наперед, оцінюючи шанси на успіх у тій чи іншій сфері.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст