ГоловнаАрхів АстрологіяЛипень 2022: небезпечні дні липня, точні дати, коли слід бути більш обачними

Липень 2022: небезпечні дні липня, точні дати, коли слід бути більш обачними

В небезпечні дні потрібно поводитися вкрай обережно та обачно. Липень 2022 року має чотири небезпечні дні липня. Знаючи дати цих днів, вам буде легше планувати свої справи

Липень 2022: небезпечні дні липня

Як вже зазначалося, в липні буде всього чотири небезпечні дні. Це не означає, що в інші дні липня все буде ідеально, проте найбільші ризики припадають саме на ці дати, які ми називаємо нижче

5 липня 2022 — негативні транзити Марса та Меркурія

Дату 5 липня астрологи вважають найнебезпечнішим днем ​​місяця. Цього вівторка відбудеться відразу дві важливі, але вкрай неприємні події:

  • перехід Марса в знак Тельця
  • ​​перехід Меркурія в знак Рака.

Обидві ці астрологічні події налаштують планети проти нас.

Марс перебуватиме в знаку Тельця аж до 19 серпня. Чому ж цей день вважається небезпечним? Астрологи попереджають, що весь час перебування Марса в земному знаку, а особливо 5 липня, з усіма можуть відбуватися багато неприємних внутрішніх змін. Наприклад, у людей будуть яскраво проявлятися недовірливість, боягузтво, зросте підозрілість. І частіше за все, ці почуття будуть безпідставними та марними.

Підсилить небезпеку дня 5 липня перехід Меркурія в знак зодіаку Рак, тому що він якраз може принести нам проблеми, за які варто переживати. Меркурій в знаку Рака небезпечний тим, що він провокує і робить людей більш млявими, похмурими, слабкими ментально та фізично.

Виходячи з цих фактів астрологи вважають 5 липня найгіршим днем для будь-яких серйозних справ, нових починань. Цього дня слід бути дуже обережними  за кермом. Якщо є можливість, у вівторок краще усамітнитися, створити для себе спокійну і затишну обстановку, де ви могли б на час затаїтися.

13 липня – Супермісяць входить в небезпечні дні липня

13 липня Повня в знаку зодіаку Козеріг, але це не звичайний Повний Місяць — це найнебезпечніший вид повного Місяця з усіх можливих. Цього дня Місяць буде в перигеї, тобто він максимально близько підійде до Землі, а це означає не тільки те, що в небі Місяць буде більшим, ніж зазвичай. Він також стане сильніше впливати на наше життя, удачу та настрій. Часто на Повню висвітлюються різні таємниці, і, якщо ви читали наші гороскопи, то бачили, що багато знаків зодіаку під впливом цього Супермісяця дізнаються якісь таємниці. І в когось ці відкриття будуть приємні, проте — не для всіх. (Посилання на гороскоп для кожного знаку зодіаку в кінці публікації)

В цей день не варто чекати від когось допомоги чи підтримки, не сподівайтеся на компліменти чи добрі слова. Цього дня кожен буде сам за себе.

Небезпечні дні липня 2022: 16 липня — з’єднання Сонця та Меркурія

Негативний аспект, який в астрології називають з’єднання, найчастіше відбувається між Сонцем і Меркурієм, оскільки вони завжди розташовані по одну сторону від Землі. Це буде дуже небезпечний день, коли краще не залишати зону комфорту, не вирушати в далекі подорожі, не витрачати багато грошей.

Що може допомогти пережити цей складний день? — скромність. Марнославство, роздуте «его» і пиха, можуть принести втрати людям, які демонструють ці риси характеру.

28 липня – Юпітер розвертається у ретроградний напрямок руху

Останній небезпечний день другого літнього місяця — день початку ретроградної фази руху найбільшої та найважчої планети — Юпітера. Юпітер в ретрограді буде перебувати аж до 24 листопада. На думку астрологів, період ретроградного Юпітера може принести багато неприємного. Це може принести  відчуття неспроможності, люди можуть втратити силу інтуїції, стати жадібними, безкомпромісними.

Найімовірніше, що 28 липня, буде відчутна потужна хвиля хвилю негативу, що проявлятиметься в дивному відчутті занепокоєння та відсутності мотивації, бажанні щось робити для свого щастя.

Гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!