ГоловнаАрхів АстрологіяЛипень 2021: небезпечні дні липня

Липень 2021: небезпечні дні липня

Як дні сили, які має липень 2021 року, існують і небезпечні дні липня, коли варто бути більш обережними і пильними. В такі несприятливі дні небесні світила налаштовані негативно і тому слід зважати на їх настрій, щоб уникнути проблем. Знаючи точні дати, коли небезпечні дні липня, можна правильно запланувати свої справи. Отже, які самі небезпечні дні липня назвали астрологи.

Небезпечні дні липня – 1 липня 2021 протистояння Марса і Сатурна

В перший день другого місяця літа – 1 липня відбувається протистояння Марса і Сатурна. Зазвичай протистояння – це сприятливий аспект, але не цього разу. Протистояння цих двох планет завжди призводить до проблем, тому що їх енергетика взагалі не співпадає. 1 липня потрібно бути готовими до того, що у житті все буде відбуватися хаотично.

Багато людей будуть відчувати неспокій, відбуватимуться якісь зміни, які просто не на часі. Впевнені у собі люди, під впливом цього аспекту, можуть отримати різні страхи і комплекси. Цілеспрямовані люди, під впливом протистояння Марсу і Сатурна можуть стати безтурботними.

Липень 2021: небезпечні дні –11 липня, Меркурій переходить в знак Рака

Швидкий Меркурій не дуже добре почувається, перебуваючи у водній стихії знаку Рака. І навіть не різні стихії впливають на те, що астрологи внесли цей день до категорії небезпечних. Справа в тому, що 4 Дом гороскопу відповідає за сім’ю, домівку, кохання. А Меркурій акцентується на фінансовій сфері, на інформації тобто, як вважають астрологи, такий союз принесе в думки людей безлад і нерозуміння, хаос. В цей день, 11 липня, коли Меркурій переходить в знак Рака, не виключені серйозні сварки з близькими, колегами чи сусідами.

13 липня – аспект Венери і Марса, небезпечні дні

Поєднання планети краси, кохання і грошей Венери з войовничою планетою Марс, вважається небезпечним аспектом, особливо якщо в ньому беруть участь Венера і Марс. Дві протиборчі сили, які часом взаємно доповнюють один одного, але 13 липня будуть в повному дисонансі, тому астрологи вважають, що цей день входить в небезпечні дні липня 2021. Цього дня буде дуже багато енергії, яку захочеться пустити на щось важливе, але багато людей зроблять помилку, тому що не зможуть прийняти вірне рішення.

Венера і Марс сплутають карти: кожна з планет намагатиметься якось допомогти, але послуга ця виявиться невдалою і, навіть, недоречною. 13 липня люди будуть активні в коханні, але швидко захочуть перейти до фінансової сфери або навпаки. Щоб обійти стороною неприємності, потрібно розробити план дій і неухильно дотримуватися його.

Липень 2021: небезпечні дні – 24 липня відбувається Повня в знаку Водолія

Астрологи пояснили, чому 24 липня – Повня у Водолії, входить у небезпечні дні липня 2021. Тому що перебування Повного Місяця у цьому повітряному знаку призведе до фінансового хаосу і плутанини. В цей день категорично не рекомендується робити незаплановані покупки. Якщо потрібно робити планові покупки, слід скласти список і не відступати від нього, щоб не витрачати марно кошти. Також, не можна проявляти агресію і безпричинну злість. Тому що будь-яка сварка переросте в справжню війну.

Небезпечні дні липня 2021: 29 липня – Марс переходить в знак Діви

Цей день астрологи назвали небезпечним, тому що Марс, перебуваючи у знаку Діви стає повільним і робить такими ж нас. У цей і в наступні дні до кінця місяця у багатьох людей зникне бажання боротися, намагатися досягти своїх цілей. 29 липня можна назвати днем ледаря, дивний день, коли нічого не хочеться. Люди не будуть тримати свого слова і виконувати обіцянки. Буде спостерігатися пасивна агресія з боку оточуючих. Загостриться бажання робити щось корисне лише для себе. Астрологи застерігають від егоїстів і жадібних людей. Не дивуйтеся зрослої пасивної агресії з боку.

Дні сили в липні 2021

Яким знакам Зодіаку пощастить в цьому місяці

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст