ГоловнаАрхів АстрологіяЛипень 2021: дні сили допоможуть у справах

Липень 2021: дні сили допоможуть у справах

Дні сили, яких липень 2021  року налічує п’ять, допоможуть у справах. Адже в такі дні небесні світила перебувають й сприятливому розташуванні. В такі дні сили в липні, планети та зорі мають позитивний вплив на різні сфери життя.

Дні сили в липні 2021 – 7 липня дзеркальна дата

В езотериці дзеркальні дати вважають сприятливим днями. Число 7 в нумерології наділено стриманою, але доброю енергією. Середа, 7 липня буде днем удачі і гарного настрою. Фахівці вважають, що в цей день можна сміливо починати нові справи або ж відпочивати, звільнивши себе від всіх думок. Головна порада дня на 7 липня: не сумувати, не бути песимістичним і боротися за своє, якщо цього вимагають обставини.

Липень 2021: дні сили – 9 липня максимум липневих Персеїд

Чарівне астрономічне явище – метеорний потік Персеїди, має важливе значення і для астрології. Астрологи вважають цей день дуже важливим, тому що максимум потоку Персеїд 9 липня, може відкрити таємниці. Багато людей можуть дізнатись щось таке, що було приховано від них. Це нове знання відкритого секрету може повністю змінити думку про людину, подію чи про життя в цілому.

Дні сили в липні 2021 – 22 липня перехід Венери у сузір’я Діви і її опозиція Юпітеру

В цей день, 22 липня, планета краси, кохання і грошей – Венера, переходить і знак Діви. Астрологи зазначають, що дане астрологічне явище не найкраще в сенсі її розташування на нічному небосхилі, проте такий перехід позитивно позначиться на енергетиці. Протистояння Венери і великої планети Юпітера також вдалий аспект. Ці дві астрологічні події взаємно доповнюють одна одну.

Дні сили 25 липня 2021 – протистояння Меркурія і Плутона

Меркурій і Плутон – найбільш віддалені одна від одної планети, будуть в положенні протистояння 25 липня 2021 року. Це означає, шо обидві вони будуть знаходитися одна напроти одної, а по центру буде Земля. Тобто вони по обидва боки нашої планети. На думку астрологів, така ситуація позитивно позначиться на нашій удачі в тих сферах життя, за які відповідальні ці дві планети:

  • спілкування;
  • робота;
  • фінанси.

Подібна астрологічна подія відбувається не так часто, тому варто скористатися моментом. Це один з найкращих днів літа для вирішення робочих питань і для фінансової сфери.

Липень 2021: дні сили – 28 липня зміна знаків Зодіаку Юпітера і Меркурія

В середу, 28 липня, Юпітер змінить знак свого перебування і переходить у знак Зодіаку Водолія. Це вказує на зміну історії планети Юпітер, що, безумовно, позначиться і на подіях. Під час перебування в знаку Козерога, енергетика Юпітера була важкою і надто «земною». З переходом у знак Водолія, вона стане значно легше, відповідатиме характеру цього повітряного знаку. Думки і свідомість людей почне очищуватися від упередження, омани.

28 липня під впливом Юпітера день сприятливий для початку нових справ і для нових знайомств.

Швидка планета Меркурій 28 липня переходить у знак Зодіаку вогняної стихії – Лева. Цей день входить у сприятливі дні липня, адже підвищується впевненість у собі і в свої сили. Важливо, що в цей день можна краще зрозуміти, чого насправді ми жадаємо.

28 липня сприятливо відправлятися у подорожі, знайомитися з новими людьми.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами