ГоловнаАрхів АстрологіяЛев має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Відомий астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на вересень 2019 року для Представників знаку Лев. З цього астрологічного прогнозу, Лев може дізнатися про очікуванні події в їх життя, які ймовірні через певне розташування планет і зірок гороскопу.

Лев має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, з 1 по 14 число

Анжела Перл передбачає, що вересень 2019 року – гарний період для операцій, для взяття шлюбу, для планування і починань. При цьому астролог застерігає: існує один день, коли не варто роботи ніяких важливих справ. Це 18 вересня, цього дня краще «залягти на дно», тому що Сатурн виходить з свого ретроградного стану і буде збурення енергії.

Початок вересня, з 1 по 14 число проходять під впливом Молодика. 30 серпня Молодик перебуває у секторі грошей, фінансів, доходів Лева – це 2 Дом гороскопу. Тобто Молодик сфокусує увагу Лева в першій половині вересня на справах інвестицій, покупок, з матеріальними цінностями. Тобто, можливо Ви придбаєте автомобіль або квартиру. Також, 2 Дом – це самооцінка. За цим Молодиком, у Лева підвищиться самооцінка.

У секторі фінансів і грошей Лева зберуться чотири планети: Сонце – планета роботи, Марс – планета бажань і завоювань, Венера – планета грошей і Меркурій – планета інформації. Коли кілька планети збираються в одному Домі гороскопу – стелліум, це фокус на сферах цього дому. У Лева на перші два тижня вересня планети фокусують увагу на гроші, на фінансові угоди, отримання вигідної роботи. Лев може сподіватися на приємні новини, які стосуються грошей, почнеться дохід, можлива матеріальна допомога від когось.

Венера у секторі грошей – це дуже добре. Ви будете отримувати гроші і можете витрачати їх на приємні для Вас речі. Але Анжела Перл застерігає – наявність Марсу може спровокувати на імпульсивні і не завжди потрібні покупки.

Гарний місяць для справ по нерухомості, якщо Ви планували придбати житло, дуже сприятливий період, не відкладайте свої плани, а реалізовуйте їх. Всі питання, пов’язані з фінансами, Леви можуть владнати до 14 вересня.

Лев має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, Повний Місяць

14 вересня Повний Місяць перебуває також у фінансовому сектору – у 8 Домі гороскопу Лева. 2 і 8 Доми знаходяться в гороскопі один напроти одного, це так звана фінансова лінія. Відмінність: 2 Дом – ми самі заробляємо, «наші гроші», а 8 Дом – це надходження коштів зовні, від когось/чогось – «чужі гроші». Тобто, 14 вересня – кредити, виплата боргів, можливо відповідь з банку про кредиту. Повний Місяць – це завжди фінал, крапки. Лев може зробити останній внесок по кредиту, розрахуватися, поставити крапку у цій фінансовій історії.

Гороскоп на вересень 2019 року для Лева вказує, що планета Нептун буде поєднуватися з Місяцем 14 вересня. Нептун – це планета психології, а Місяць – це емоції. Для деяких представників Лева буде актуальним питання спадщини в цей період.

Восьмий Дом гороскопу впливає на все, що пов’язано з езотерикою. Лев може почати навчатися таро, астрології чи іншим духовним практиками. Цей, 8 Дом – Дом близькості, інтиму та звільнення від страхів. Анжела Перл вважає, що у Лева в районі 14 вересня може бути відкриття, навіть одкровення, близькість. Ви комусь відкриєтесь на дуже делікатну тему для Вас, побесідувавши з подругою

Астролог Анжела Перл вважає, що Повний Місяць 14 вересня для Лева прекрасний час, щоб звільнитися від якоїсь залежності: як фізичної, так і психологічної.

Лев має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 24 число

15 вересня дві планети – Венера і Меркурій входять у 3 Дом гороскопу Лева. 3 Дом – це спілкування. Меркурій дуже любить 3 Дом, тому що ця планета любить знайомитися, спілкуватися, обмінюватися інформацією, домовлятися. Тому, всі ці напрямки, будуть дуже успішними у Лева. Домовлятися, підписувати угоди – все це буде легко даватися Левам.

Гороскоп на вересень 2019 року для Лева вважає, що за 3 Домом, з 15 числа, у Вас буде більше спілкування з близькими родичами.

18 вересня Сатурн, вважається планетою карми, перешкод і праці, розвертається з ретроградного стану. Всі справи, які були «заморожені», почнуть поступово вирішуватися. З квітня Сатурн перебував у Вашому 6 Домі роботи і здоров’я. Якщо у Вас щось не залагодилось у цих сферах, то з 18 вересня нарешті розпочнеться робота у цих питаннях. А ще більше пришвидшиться їх вирішення з 3 жовтня, тому що ще одна планета – Плутон, вийде з ретрограду.

Анжела Перл наполегливо радить представникам Лева, як мінімум до 18 вересня, а як максимум до 3 жовтня – звертати увагу на самопочуття, на своє здоров’я. Тому що 6 Дом ще Дом здров’я і Ви можете відчути втому. Якщо у Вас виникне погане самопочуття, в такому випадку, варто звернутися до лікаря або просто відпочити.

24 вересня Сонце перебуватиме у 3 Дом гороскопу Лева. Сонце символізує професію. Відповідно, Лев буде їздити у відрядження, підвищувати кваліфікацію, спілкуватися, вести перемовини – всі справи, що стосуються роботи і Вашої спеціальності. Вони будуть добре просуватися, завдяки енергії, якою наділить Вас Сонце.

Лев має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, Молодик

28 вересня в цьому ж 3 Домі буде Новий Місяць – Молодик. Молодик це завжди щось нове, оновлення, нова енергія. Молодик у 3 Домі принесе Левам нову інформацію, нові знайомства, нові ідеї і проекти. Ви будете вкладати більше енергії, що дасть зростання. Якщо Ви хочете щось розпочати, з 28 вересня – неймовірно вдалий час для цього.

Анжела Перл вважає, що цей Молодик принесе Леву нове знайомство, нових друзів або нове оточення.

Останні два тижні вересня будуть дуже сприятливим для Лева, якщо Ви плануєте організовувати семінари, вебінари та інші види навчання. Це може бути як дистанційно за допомогою засобів зв’язку (Меркурій), так і в особистому спілкуванні.

Весь вересень планета удачі і везіння – Юпітер, перебуває у 5 Домі гороскопу Лева. Це Дом любові, закоханості, радості, дітей і свого бізнесу (справи). Весь вересень Юпітер буде допомагати всім Левам.

Ви не можете копіювати текст