ГоловнаАрхів АстрологіяЛев: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Лев має гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл. Астролог зробила передбачення подій на останній літній місяць. Він буде легше липня, адже веж не буде затемнень Сонця і Місяця. Леви святкую свій день народження в серпні, що надає їм додаткових сил і енергії.

Лев: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

Лев може очікувати на позитив протягом всього серпня. З першого дня серпня Леви зможуть активно взятися за роботу, а Меркурій, який повернувся з ретроградного положення 2 серпня, що забезпечує Левів удачею. З цього часу можна сміливо продовжувати заплановані справи, а також вирішувати ділові питання.

Останній місяць літа це час починань, адже планети будуть позитивно налаштовані до Лева. Юпітер надасть підтримку з 11 серпня і допоможе залучити удачу, а після Повного Місяця 15 серпня, Леви зможуть побачити результат і перші успіхи у справах.

Лев: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

За передбаченнями карт Таро, Лев може розпочинати щось з нуля. Це будуть важливі для нього справи як у духовному плані, так і в матеріальному. І на всі справи у Лева буде достатньо сил, енергії, фінансів та часу.

Серпень надихатиме Лева на нові стосунки та нові ідеї.

Анжела Перл вважає, що Таро-прогноз для Лева на серпень 2019 року, дуже вдалий по всім випавшим картам Таро.

Ви не можете копіювати текст