ГоловнаАрхів АстрологіяКозерог-жінка має гороскоп на травень 2020 року, який вказує сприятливі і небезпечні...

Козерог-жінка має гороскоп на травень 2020 року, який вказує сприятливі і небезпечні дні

Гороскоп на травень 2020 року радить Козерогу-жінці підлаштовуватися під обставини, які будуть швидко змінюватися в останній місяць весни. Астрологи наполягають, що цього місяця потрібно слідувати всім правилам і розпорядку. Якщо намагатися хитрувати, то Козерог може спровокувати неприємності. Також, важливо перевіряти інформацію перш, ніж скористатися нею. Потрібно діяти, враховуючи сприятливі і небезпечні дні в останній місяць весни.

Козерог-жінка має гороскоп на травень 2020 року: основні поради астрологів

Перша декада травня може принести Козерогу-жінці розчарування у своїх здібностях і вміннях. Гороскоп на травень радить на зосереджуватися на невдачах і страхах, не можна занурюватися у негатив. Козерог-жінка повинна відкрити себе для світу, приймати участь у суспільному життя, на скільки це можливо в умовах карантину. Спілкування з близькими людьми і друзями поліпшить настрій.

Щоб досягти успіху у другій декаді травня, підопічним Сатурна знадобиться враховувати всі нюанси, навіть незначні. Адже у важливих справах не існує дрібниць, яким можна знехтувати. Гороскоп на травень радить Козерогу-жінці планувати справи на день, тому що це допоможе правильно все організувати і встигнути зробити більше справ. Вам потрібно зосереджуватися на заплановану, бо як будете відволікатися, то зробите помилку, яку потім буде важко виправити.

Несприятливий вплив планет може спровокувати сварку з батьками 14-15 травня, тому постарайтеся уникати в ці дні зустрічей з ними. Примирення після такої сварки може стати складною справою.

У третю декаду, наприкінці травня, Козерог-жінка може познайомитися з творчими людьми, психологами, філософами. Також, гороскоп на травень не виключає знайомство з впливовою людиною. Спілкування з новими знайомими відкриє для Козерога-жінки нові обрії, допоможе розвиватися духовно, зростати як фахівець.

Козерог-жінка має гороскоп на травень 2020 року, який вказує сприятливі і небезпечні дні в останній місяць весни

Астрологи виокремлюють сприятливі і небезпечні дні. Це не означає, що, наприклад, у небезпечні дні настане глобальна проблема. Але в такі періоди, варто бути більш обачними. А у сприятливі дні – всяка робота буде даватися легше через підйом енергетичних сил.

Козерог-жінка, яка народилася у першу декаду – з 22 по 31 грудня, матиме підтримку небесних світил, особливо, якщо її сфера діяльності пов’язана з творчість або публічністю.  У таких жінок-Козерогів існує великий шанс отримати підвищення, особливо 8, 10, 18 і 31 травня. Але успіх просто так не приходить, щоб його добитися, потрібно бути цілеспрямованими і моральними особливо 4, 13, 15, 23 і 27 травня.

У інших представників цього знаку буде багато ідей і пропозицій – 1, 9, 19 і 31 травня. Гороскоп на травень для Козерога рекомендує звертати увагу на своє здоров’я.  5, 14, 24 і 27 травня ймовірне погіршення самопочуття, тому, за потреби, звертайтеся до лікаря.

Сприятливі дні для Козерога у травні 2020 року: 1, 8, 9, 10, 18, 19 і 31 травня.

Небезпечні дні для Козерога у травні 2020 року: 4, 5, 13, 14, 15, 23, 24, 27 і 28 травня.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст