ГоловнаАрхів АстрологіяКозерог Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Таро прогноз на серпень 2019 року для Козерога зробила Анжела Перл. Козерог може сміливо планувати будь-що на серпень, бо це буде успішним, згідно випавши картам Таро. Любовна тема буде надзвичайно сильною для Козерога в останній літній місяць.

Козерог Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад Таро

Перша карта Таро для Козерога – Шістка Жезлів

Карта успіху, перемоги та публічних виступів. По карті Шістка Жезлів можливі публічні виступи, наради, семінари, а може – це шлюб, коли всі люди будуть милуватися Козерогом. Це карта лідера. Ви поведете за собою людей і вони будуть дослухатися до Ваших ідей, думок і підтримувати Ваші кроки.

Якщо Козерог планує на серпень якісь змагання, конкурси, то Ви переможете, приймайте в них участь без вагань.

Козерог може започаткувати бізнес і це буде вдалим рішенням для в серпні 2019 року. якщо були справи, які «зависли», за Шісткою Жезлів – вони зрушать з місця і почнуть розв’язуватися.

Друга карта Таро для Козерога – Двійка Кубків

Карта Двійка Кубків, по-перше, це карта кохання, по-друге – це карта заключення контрактів, підписання угод. Всі справи, пов’язані з перемовинами, узгодженнями з партнерами, будуть проходити легко і продуктивно.

Самотні Козерогу отримають запрошення на побачення чи буде романтичне знайомство, яке має всі шанси перерости у більш довгі і глибокі стосунки.

Козерог буде підписувати угоди в серпні як в діловій сфері, так і можливий шлюбний контракт. За цією картою Козерог зможе домовитися по всім потрібним йому питанням, обидві сторони погодяться на умови, вигідні для всіх.

Друга карта Таро для Козерога – Четвірка Чаш

Козерог, згідно Таро прогнозу на серпень 2019 року, отримає якусь пропозицію: роботи, подорожі, ідею. По карті Четвірка Чаш Козерог буде роздумувати над цією пропозицією – приймати її чи ні, вигідно це Вам, чи ні. Анжела Перл радить не давати відповіді одразу, а добре все обміркувати, бо ця карта радить подумати.

Козерог Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Колесо Року

Перша карта – Двійка Чаш

Всесвіт вдруге видає підказку через карту Двійка Чаш, адже Козерог уже має таку карту в розкладі  іншої колоди карт Таро (Двійка Кубків).

Козерог отримає пропозицію руки і серця в серпні 2019 року або розпочне жити разом з коханою людиною. Тобто, за цією картою на самотнього Козерога очікує більш тісне життя з другою половинкою.

Ті Козероги, які розлучаються, в серпні зможуть домовитися зі своїм партнером, щоб це пройшло добре, людяно і за згодою усіх сторін.

Сімейні Козероги будуть мати гарний час для примирення, пошуку компромісів, для важливої розмови. Ця карта допоможе намітити загальні з Вашою другою половинкою цілі на майбутнє, сконцентруватися на одній меті. Чудовий місяць, щоб разом поїхати на відпочинок.

Для ділової сфери дуже гарний сигнал від Двійки Чаш. Адже Козерог може знайти тих партнерів, які підуть Вам на зустріч. Тобто обидві сторону хочуть плодотворного співробітництва і вона дуже можливе у серпні 2019 року.

Друга карта – Блазень

Ця карта вважається нульовою, початком чогось з нуля. В серпні Козерог може отримати звістку про дитину: Ви вагітні або до Вас приїде в гості дитина ваших рідних. Також, за цією картою у Вашому життя може з’явитися нова людина.

Всі справи, які потрібно розпочинати, краще робити це в серпні. Наприклад, відкриття бізнесу або початок навчання буде вдалим для Козерога.

Ви можете щось розпочати, що буде швидко розвиватися, на це вказує коло на карті Блазень.

Карта Блазень також може вказувати на подорож або переїзд на нове місце проживання.

Козерог Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Ленорман

Карта Серце

Козерог матиме сердечні справи у а прийдешньому місяці. Тому Анжела Перл радить не сидіти вдома, а виходити у публічні місця, спілкуватися з друзями, знайомитися з новими людьми.

Можливо, в серпні відбудеться дуже приємна подія, яка торкне Ваше серце і емоції.

Карта Серця ще означає любов до себе. Тому Козерогу варто зробити щось приємне саме для себе.

Серпень 2019 року буде дуже вдалим для представників знаку Козерога згідно передбачень карт Таро.

Ви не можете копіювати текст