ГоловнаАрхів АстрологіяКозерог: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на вересень 2019 року для зодіакального знаку Козерог. В астропрогнозі Анжела Перл зупинилася на основних моментах, які впливають на життя представників цього знаку. Згідно гороскопу на вересень, Козерог матиме досить спокійний, позитивний місяць.

Вересень сприятливий для будь-якого виду угод, домовленостей, укладання шлюбу, для операцій та лікування за виключенням одного дня. Скористайтеся спокійною астрологічною погодою у вересні 2019 року.

Козерог: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 14 число

Перші два тижні вересня чотири планети: Сонце, Меркурій, Венера і Марс будуть впливати на життя Козерога. Також, з 1 по 14 вересня, Козерог буде відчувати вплив Молодика (30 серпня), який проходить також у 9 Домі гороскопу. Дев’ятий Дом гороскопу – це все, що пов’язано з закордоном і дальніми подорожами. Тобто перші 2 тижні вересня у Козерога буде фокус на сфери 9 Дому гороскопу. Це означає, що Козерог може подорожувати, розширювати свій кругозір, вивчати історію та культури інших країн та народів.

Козерог може мати романтичні знайомства з іноземцями. У Вас добре буде йти вивчення іноземних мов, якщо Ви підете на курси.

В діловій сфері така розстановка планет вказує на позитивне співробітництво з іноземними компаніями або на можливість навчання в іншій країні. Наприклад, підвищення кваліфікації.

Якщо Козерог хоче відкрити свою школу або розпочати вести курси з якогось предмету, то перші два тижні вересня дуже сприятливий час для таких дій. Козерогам варто скористатися таким подарунком планет гороскопу.

Дев’ятий Дом це також віра, переконання. Це не обов’язково релігія. Козерог може переглянути свій світогляд, можливо, Ви будете вірити у щось, наприклад, ідею, концепцію. Якщо Козерог віруюча людина, то 9 Дом може вказувати на можливе паломництво, поїздку по святим місцям в перші два тижні вересня.

Козерог: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл на Повний Місяць

Повний Місяць 14 вересня 2019 року перебуває у 3 Домі гороскопу Козерога. Це Дом спілкування, укладання угод, засобів транспорту, технічних засобів зв’язку, документації.

Ймовірно, Козерог 14 вересня буде щось продавати або купувати, підписувати угоди по нерухомості. В цей день дуже добре продавати або купувати автомобіль. Ви можете купувати новий телефон або комп’ютер.

У Козерога може змінитися круг спілкування. Наприклад, Ви закінчуєте навчання і вже не зможете так часто спілкуватися з людьми, з якими навчалися, тому що Повний Місяць – це кульмінація, завершення, крапка. Якщо Ви збирали якісь документи, то на Повний Місяць вірогідно Ви їх отримаєте.

Повний Місяць може висвітлити, наскільки Козерог хоче спілкуватися з кимось, чи Ви припините відносини з деякими людьми.

Нептун, водна планета, також буде на Повний Місяць у Вашому 3 Домі гороскопу. Виходячи з цього, Козерог може не кілька днів поїхати відпочивати біля води, або Ви придбаєте водний транспорт чи дозвіл на керування човном.

Нептун ще планета психології. Козерог може закінчити курси психології і розпочне власну практику.

Козерог: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 31 число

Венера і Меркурій 15 вересня входять у Ваш 10 Дом кар’єри, досягнень, статусу. З 15 вересня для Козерога настає гарний час, щоб  мати успіх в цих сферах життя.

На Козерога очікує дуже гарна новина, яка стосується роботи. Гороскоп на вересень не виключає, що Козерог отримає просуванні в кар’єрі, нову посаду. Можливо, Ви зміните свій соціальний статус, тому що візьмете шлюб, або у Вас народиться дитина, або Ви вийдете на пенсію.

18 вересня важливий день, на який звертає увагу Анжела Перл. Козерог не повинен планувати цього дня ніякі важливі справи, тому що Сатурн – планета-управитель Козерога, у Вашому знаку – сузір’ї Козерога, 18 вересня розвертається з ретрограду. Сатурн увійшов у ретроград ще 29 квітня. Якщо у Козерога в житті щось «стало на паузу», прикладання зусиль не давало результату, все, ніби завмерло, то з 18 вересня цей «стоп-кран» знімається і все почне працювати.

Сам день розвороту планети з ретрограду енергетично нестабільний, тому нічого не плануйте на 18 вересня.

Козерог: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, Молодик

Молодик 28 вересня 2019 року також буде у 10 Домі гороскопу Козерога. Молодик – це завжди щось нове, початок, новини. 10 Дом це не просто робота, а тенденція до росту, наприклад, професійного. Що, безумовно, вплине і на матеріальний стан Козерога.

Багато Козерогів переймаються своєю кар’єрою, а даний Молодик, на думку Анжели Перл, дуже позитивний в цьому плані для Вас. Слідкуйте за всіма змінами  у професійній сфері, щоб не втратити свій шанс на підвищення. Користуйтеся цим Молодиком для кар’єрного росту і підвищення статусу. Також, це дуже сприятливий час, щоб розпочати свій бізнес або новий проект. Якщо є бажання змінити роботу, вдалий момент для співбесіди з новим роботодавцем.

Молодик 28 вересня 2019 року дасть Козерогу рух вгору як в кар’єрі, так і в зміні соціального статусу. Ви матимете досягнення, якими будете пишатися, зробите важливі кроки до своєї мети.

Козерог: гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл розповість про вплив деяких планет

У багатьох представників Козерогу зараз переживають досить складний час тому, що багато важких планет проходять через Ваш знак. Анжела Перл уточнює, що з 18 вересня, після розвороту Сатурну Ви відчуєте певне полегшення, бо зникне багато перешкод і обмежень.

Розворот Сатурну з ретрограду найбільше вплине на тих Козерогів, у кого День народження з 9 по 12 січня. У Вас більше активно почнуть вирішуватися «завислі» питання.

Ще легше Вам стане після 3 жовтня, тому що Плутон також розвернеться з ретрограду. Найбільше полегшення від розвороту Плутону на прямий шлях відчують Козероги, які народжені 3,4,5 січня.

Популярний астролог підкреслює, що у багатьох Козерогів відбувається серйозна трансформація в житті, відбуваються доленосні зміни в кар’єрі. Але Ви – сильний знак, Вас не зламати, тому вже зовсім скоро, Ви відчуєте полегшення і сприяння планет і зірок гороскопу.

Ви не можете копіювати текст