ГоловнаАрхів АстрологіяКозерог: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Козерог: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл отримав Козерог. Останній літній місяць буде значно легшим за липень. Козерог отримає підтримку планет і зірок, що допоможе реалізувати багато планів.

Козерог: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

Козероги повною мірою відчують підтримку планет і зможуть почати місяць активно. Ймовірно, Ви матиме успіх в сфері фінансів.

Вплив Меркурія з 2 серпня вдалий для активної роботи та відпочинку. Козероги зможуть завести корисні знайомства, оформити необхідні документи і з легкістю подолати будь-які труднощі.

Енергетика Юпітера, який вийде з ретрограду 11 серпня, дозволить розширити кругозір, отримати освіту і застосувати отримані навички.

Повний Місяць 15 серпня внесе ясність у справи, і Козероги зрозуміють, які саме вчинки приведуть їх до беззастережного успіху.

Козерог: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

Всі справи, які потрібно розпочинати, краще робити це в серпні. Про це говорить розклад Таро. Наприклад, відкриття бізнесу або початок навчання буде вдалим для Козерога.

В особистому житті Козерога можливі приємні зміни або новини.

На думку астролога Анжели Перл, серпень 2019 року буде дуже вдалим для представників знаку Козерога згідно передбачень карт Таро.

Які Дні сили будуть в серпні 2019 року.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст