ГоловнаАрхів АстрологіяКозерог: гороскоп на липень 2020 року радить вірити в себе і впевнено...

Гороскоп на липень 2020 року для Козерога радить вірити в себе і впевнено йти до мети, не впадаючи у зневіру. Козерог повинен бути впевненим у собі і своїх силах, тому що багато що залежить саме від людей цього знаку. Якщо панікувати і не вірити в удачу, то успіху омине стороною

Сприятливі дні для Козерога: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 21, 28 і 29 липня

Несприятливі дні для Козерога: 7, 8, 14, 15, 16, 24 і 25 липня

Гороскоп на липень 2020 року для Козерога-жінки

Планети і зорі наділять Козерога-жінку енергією і рішучістю у першу декаду липня. Тому всі справи і питання будуть вирішуватися швидко. Але гороскоп для Козерога застерігає, щоб не забувати про родини. Близьким людям може не вистачати уваги Козерога-жінки. 4 липня варто відкласти всі справи і провести час з близькими і цей день принесе радість всім.

У середині липня Козерог-жінка відчує дух авантюризму і захоче діяти імпульсивно. Представниця Козерога готова до ексцентричних і ризикових вчинків. Якщо піддатися такому настрою, то можна втрапити в халепу. Якщо Козерог-жінка хоче привернути до себе увагу, можна, наприклад, знайти менш радикальні способи для цього. Наприклад, взяти участь у конкурсі або виставити незвичайне фото чи, навіть, текст у соціальній мережі.

В останню декаду липня Козерог-жінка може познайомитися з людиною, яка, на перший погляд, буде здаватися звичайною і нудною. Проте астрологи вважають, що таке враження може бути оманливим. Тому варто поближче поспілкуватися і Ви з подивом можете побачити надзвичайно цікаву людину, в якій знайдете для себе вірного друга.

Козерог: гороскоп на липень 2020 року дає астропрогноз на особисте життя

Місячне затемнення 5 липня може спровокувати великі зміни в особистому житті Козерога.

Самотні представники знаку зустрінуть людину, з якою захочуть проводити весь свій час. Якщо у Вас є почуття, гороскоп на липень для Козерога рекомендує відкритися об’єкту симпатії.

Якщо Козерог перебуває у парі так би мовити – за звичкою, а стосунки вже не приносять ні радості, ні щастя, то в липні, ймовірно, Козеріг розстанеться з партнером. Такий розрив Козерог буде переносити складно, але це неминуче. Тим більше, як тільки Козерог припинить такі стосунки і зрозуміє їх безперспективність, доля одразу подарує доленосну зустріч.

Козерог: гороскоп на липень 2020 року – робота і фінанси

В діловій сфері представники Козерога зіштовхнуться зі складнощами через право власності. У другій декаді липня відносини з колегами погіршаться, тому що їх думка зміниться на протилежну. Це може спровокувати багато конфліктів, сварок і непорозумінь. Лише наприкінці липні і на початку серпня ситуація налагодиться. Гороскоп на липень для Козерога радить: якщо Ви впевнені у своїй правоті, проявіть твердість і відстоюйте позицію. Але при цьому, намагайтеся не загострювати ситуацію, щоб не доводити її до серйозних конфліктів.

Фінансова ситуація у Козерога за прогнозом астрологів очікується стабільною. Протягом місяця гроші будуть надходити стабільно, хоча і невеликими сумами. Проте на нормальне життя їх буде достатньо. Планети і зорі не рекомендують Козерогу робити великі покупки або брати гроші з «відкладених», тому що кошти можуть знадобитися наприкінці літа, у серпні.

Гороскоп здоров’я для Козерога на липень 2020 року рекомендує слідкувати за самопочуттям

Початок липня може принести Козерогу кишкову або іншу інфекцію. Тому дуже важливо притримуватися правил гігієни і слідкувати за тим, які продукти Ви вживаєте

В середині липня самопочуття покращиться, а регулярне заняття фізичними вправами помітно позначиться на зовнішності. Гороскоп для Козерога застерігає від надмірних навантажень 15 і 16 липня, тому що можу сильно розболітися голова, навіть почнеться мігрень.

В кінці липня треба берегти свої вуха, точніше – слух, тому що цей орган буде дуже вразливим. Не варто відвідувати гучні концерти, дискотеки, слухати музику у навушниках. Якщо 25 липня почнуть боліти вуха, необхідно терміново звернутися до лікаря, щоб уникнути серйозних ускладнень.

Ви не можете копіювати текст