ГоловнаАрхів АстрологіяКозерог: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл

Козерог: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл

Популярний астролог Анжела Перл склала гороскоп на липень 2019 року для зодіакального знаку Козерог. Вона вважає, що липень буде дуже вдалим періодом для Козерога, адже Місячне затемнення 16 липня відбуватиметься у Вашому знаку.

Передбачення від Анжели Перл щодо можливих ситуацій і подій під час і під впливом сонячного затемнення, яке відбуватиметься 2 липня 2019 року, Козероги можуть ознайомитися в окремому прогнозі.

Козерог: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Липень 2019 року передбачається досить хаотичним і непередбачуваним, бо затемнення, а їх буде два: сонячне 2 липня і місячне 16 липня – з одного боку, які дають нам нові можливості. А з іншого боку – в липні буде 5 планет у ретрограді, особливий вплив вчинятиме ретроградний Меркурій. Меркурій у ретрограді буде з 7 липня по 2 серпня, його дія впливатиме: будуть губитись листи, багато справ потрібно буде переробляти. Якщо коротко сказати – дія ретроградного Меркурія ставить всі справи з приставкою «пере» – переробляти, передумати, перездавати і тому подібне.

Саме 2 і 16 липня Анжела Перл радить не приймайте важливих рішень – зачекайте декілька днів після затнення. Бо прийняття рішень буде зумовлене емоціями, а не раціональним підходом. Також, зверніть увагу – з 2 по 16 липня буде коридор затемнення, коли приймати рішення – ризик: прийняте в цей період рішення, Ви не зможете відмінити. А в цей час вся енергія Всесвіту буде хаотична і нестабільна.

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року відбуватиметься у Вашому 7 Домі стосунків, шлюбу, партнера (особистого і ділового). Це може принести Козерогу нові знайомства, нові стосунки, нове кохання. Також, Анжела Перл не виключає ймовірність отримання шокуючої новини для Козерога, Ви можете дізнатися те, про що навіть не здогадувалися. Тобто, на Козерога очікує щось нове у стосунках, це може бути як позитивні зміни, так і негативні, сонячне затемнення прискорить хід подій.

Також, 2 липня у Ваш дім фінансів зайде Марс. Можливі події: розподіл спадку, можливо відстоюючи свої права; страхові компанії, податкові – все, що пов’язано з цим. Можливо, у Вашій фірмі буде перевірка, чи Ви будете щось оплачувати, чи погашати кредит, брати заєм на іпотеку. На думку Анжели Перл, з 2 липня і протягом усього місяця, Козероги будуть займатися наведенням порядку у фінансових справах.

Козероги можуть зацікаовитися культними та езотеричними науками. Планети сприятимуть вивченню астрологічних дисциплін, розкладів таро, надбання навичок розшифровувати руни. Всі духовні практики, які пов’язані з таємницею, будуть цікаві деяким представникам Козерогу і це сприятливий час для їх вивчення.

Найкращі прояви Марсу – пристрасть. Тому, у Козерога в першій половині липня може бути дуже пристрасний роман.

4 липня Венера прийде у Ваш Дім партнерства, і це прекрасно для Козерога. Венера – це планета гармонії, коханні і грошей.

  • Для роботи і бізнесу Венера буде сприяти укладанню ділової чи мирової угоди. Вона може привести Вам нових грошовитих клієнтів. Також, можуть бути фінансові надходження від інших людей.
  • В особистому житті планета Венера буде сприяти знайомствам, романтичним побаченням, любовним стосункам.

7 липня 2019 року, Меркурій розвертається і переходить у ретроград. Цей період Козерогу потрібно бути уважним і не розпочинати нових справ, бо розворот буде у Вашому домі фінансів. Це вказує на те, що Вам доведеться щось переробляти. Але в цей період дуже добре торгуватися, тільки до 2 серпня нічого не підписуйте і не купуйте – готуйте підґрунтя.

Козерог: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

Самий головний день для – Козерога в цьому місяці 16 липня 2019 року, адже у Вашому знаку буде відбуватися місячне затемнення в 1 Домі Вашого гороскопу. Якщо у Вас день народження з 12 по 16 січня, Ви дуже відчуєте це затемнення, сильніше за інших. Тим більше, що у цьому затемненні приймає участь планета трансформації – Плутон. У знаку Козерога декілька затемнень в 2019 році, тому у Вашому житті буде щось змінюватися – мається на увазі досить серйозні зміни. Астролог вважає, що Козерог у Місячне затемненні відчують зміну структури життя, з’явиться ясність у ситуаціях та стосунках.

23 липня Сонце і пізніше – Венера, увійдуть у Ваш сектор фінансів. Все, що стосується фінансів і матеріального статку, дуже важливе. Таке розташування планет у 8 Домі говорить про гроші, які зароблені не Вами. Це може бути: спадок, виплата по страхуванню, повернення боргу, аліменти на дитину, державна фінансова допомога, стипендія, грант на навчання. Тобто, якщо Козерог очікує на якусь суму, то вона прийде у липні.

Астролог Анжела Перл у гороскопі на липень 2019 року для Козерога вважає, що цього місяця будуть важливі дві теми:

  1. тема фінансів: спільного бюджету чи розподілу майна – реструктуризація фінансових стосунків, наведення порядку у фінансах;
  2. тема стосунків (два затемнення буде на осі стосунків) – особисті стосунки з коханою людиною, у сім’ї; відносини з бізнес партнерами чи колегами.

Ось ці дві теми будуть надважливими для Козерога у липні 2019 року. Як результат – вони покажуть у першу чергу – Ваше відношення до самого себе.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст