ГоловнаАрхів АстрологіяКому пощастить, а кому варто остерігатися у листопаді 2019 року

Астрологи розповіли, яким знакам Зодіаку пощастить, а кому варто остерігатися у листопаді 2019 року. Цим представникам зодіакального кола Всесвіт принесе доленосні моменти, яки змінять багато чого в їх житті. Велику кількість змін принесе ретроградний Уран і його аспекти. Уран розвернувся в ретроград 12 серпня і буде йти у зворотному напрямку до 11 січня 2020 року.

Коли Уран починає свій рух назад, можуть траплятися різні несподіванки, прийматимуться раптові рішення. Багатьом захочеться відновити забуті і незакінчені справи і довести їх до логічного завершення. Нереалізовані колись рішення і проекти, раптово знову стануть актуальними.

Кому пощастить, а кому варто остерігатися у листопаді 2019 року: Тілець

У житті представників цього знаку можуть змінитися життєві обставини, тому що 5, 10, 17 і 28 листопада очікуються аспекти Урана до Венери. На думку астрологів, ці аспекти будуть нейтральними. Це означає, що все залежить від того, як налаштований буде Тілець.

Якщо Тілець буде впевнений у стабільності свого життя і захоче спробувати щось нове, то ці зміни його будуть радувати.

Якщо представник Тільця боїться змін і тримається за своє звички, то замість позитивних змін, на нього очікують негаразди.

Листопад 2019 року здивує Тільця, який притримується матеріалістичного світогляду, які відкидають усе, крім фактів. Уран може зіштовхнути Вас з проявом непізнаного. Це може змінити світогляд Тільця.

Кому пощастить, а кому варто остерігатися у листопаді 2019 року: Овен

Опозиція Урану і Марсу 24 листопада 2019 року збурить життя Овна. Астрологи зазначають, що цей аспект планет принесе багатьом представникам знаку Овен неприємні зміни. Ймовірні несподівані ситуації, які змінять плани Овна або, навіть, повністю розвернути життя.

Астрологи радять Овну уникати непотрібного ризику і бути пильним. Не рекомендується втілювати нові проекти, крім необхідних, займатися екстремальним спортом, ризикувати чужими грошима, приймати участь в авантюрах. Всесвіт і життя можуть показати Овну, що проти їх сили завжди знайдеться інша сила. Краще Овну зрозуміти це одразу, щоб на це не вказували життєві обставини.

Кому пощастить, а кому варто остерігатися у листопаді 2019 року: Терези

Аспект Урану і Сонця 26 листопада та Урану і Венери 28 листопада, принесуть щасливі зміни у житті Терезів. Це час, коли представникам знаку Терези важливо залишатися реалістами. Це допоможе не потрапити у полон ілюзій.

Терези повинні бути уважними, тому що через ці аспекти, Вас можуть переслідувати помилки, надумані страхи, оманливі переконання. Дуже добре оновити свою енергетику та очистити домівку від проявів негативної енергії.

Кому пощастить, а кому варто остерігатися у листопаді 2019 року: Козерог

Козерог потрапить у смугу фінансових злетів. Проте, через ретроградність Урану, у Вас будуть важливі, але неочікувані витрати. Знизити негативний ефект від них допоможуть талісмани, обереги та виконання духовних вправ. В нагоді будуть афірмації на багатство.

Загалом, планети гороскопу позитивно налаштовані до Козерога. Тому Ви можете сподіватися на удачу та успіх, особливо у другій половині листопада. Головне для Козерога в останній місяць осені – не витрачати сили і енергію на незначні справи.

Ви не можете копіювати текст