ГоловнаАрхів АстрологіяКоли садити цибулю під зиму в жовтні 2023 вказує місячний посівний календар

Коли садити цибулю під зиму в жовтні 2023 вказує місячний посівний календар

В жовтні, за сприятливої погоди, починаємо саджати рослини під зиму. Коли садити цибулю під зиму в сприятливі дні в жовтні 2023 вказує місячний посівний календар городника та садівника на жовтень

Коли сприятливі дні для посадки цибулі за агротехнічними правилами?

Всі озимі культури слід саджати, коли погода стає більш прохолодною. В іншому випадку є ризик втратити майбутній урожай через те, що, наприклад, через теплу погоду рослина прокинеться раніше й прийдешнє похолодання знищить молоді паростки. Або ж через тепло може розпочатися загнивання й рослина загине. Тому, крім порад місячного посівного календаря, необхідно зважати й направила вирощування цибулі.

Особливості посадки цибулі під зиму

Якщо температура повітря декілька днів буде коливатися в межах +5°C… +7°C, можна проводити посадку озимих сортів цибулі. Фахівці нагадують, що посаджена цибуля має встигнути викорінитися до початку холодів, але не прорости! На це знадобиться близько 2-3 тижнів.

Яку цибулю саджати під зиму?

Добре зарекомендували себе для озимої посадки

  • цибуля-чорнушка;
  • цибуля-ріпка;
  • цибуля-батун;
  • цибуля шалот.

Коли садити цибулю під зиму в жовтні 2023 вказує місячний посівний календар городника садівника на жовтень 2023

Перш ніж назвати дати сприятливих днів для посадки цибулі за місячним календарем, нагадаємо й про заборонені дні. Річ у тому, що, якщо у вас не буде змоги посадити в названі дати, можна, в крайньому разі, саджати й в інші дні крім заборонених.

Заборонені дні – це три дні на Молодика й день на Повню. В цей період рослини і їх насіння дуже вразливі й тому місячний посівний календар не радить нічого робити.

Заборонені дні – 13, 14, 15, 28 жовтня 2023.

Заборонені дні для роботи з рослинами 2023 завантажити
Заборонені дні для роботи з рослинами 2023 Місячний посівний календар 2023
Заборонені дні для роботи з рослинами 2023 Місячний посівний календар 2023

Сприятливі дні для посадки цибулі за місячним календарем на жовтень

1, 2, 6, 7, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30 жовтня 2023

Звертаємо увагу, що дати вказані на певні знаки зодіаку і в певну місячну фазу. Але Місяць змінює знак в різний час доби. Тому варто звірятися з календарем фаз Місяця на жовтень або дивитися уточнення в повному місячному посівному календарі на кожен день жовтня 2023

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст