ГоловнаАрхів АстрологіяКоли небезпечні дні в червні 2023? Астрологи назвали дати

Коли небезпечні дні в червні 2023? Астрологи назвали дати

В Україні триває війна і тому кожен день несе свою небезпеку. Проте ми стоїмо й будемо стояти! Що ж стосується астрологічних факторів, то варто знати, коли небезперечні дні в червні 2023 року, щоб відкласти найважливіші справи на більш слушний час. В дати, коли настають найнебезпечніші дні червня, слід намагатися нічого важливого не планувати

Коли небезпечні дні в червні 2023? Астрологи назвали дати

Астрологи пояснили, що небезпечні дні місяця не беруться звідки. Їх вираховують фахівці зважаючи на певні астрологічні події чи їх поєднання. Нижче наведені точні дати найнебезпечніших днів червня та поради, чого слід остерігатися

Поєднання Меркурія з Ураном – 4 червня

На думку астрологів ця астрологічна подія особливо небезпечна для ділової та фінансової сфери, для спілкування. Як відомо, планет Меркурій відповідає за спілкування та ділову сферу. А в цьому поєднанні планета Уран може спровокувати непередбачувані події. Такі несподівані ситуації, насамперед можуть стосуватися фінансової сфери та грошей. Астрологи наводять приклад: Уран може зробити так, що ви раптово втратите здатність до швидкого ухвалення правильних рішень.

Порада в небезпечні дні на 4 червня:

  • всі кроки, особливо щодо ухвалення фінансових рішень, повинні бути виважені. Інакше є ризи виникнення проблем;
  • цього дня не можна нікому позичати гроші чи самим брати гроші в борг, інакше може статися лихо.

В небезпечні дні в червні 2023 внесено розворот Сатурна в ретроградний напрямок руху – це 17 червня

Планета Сатурн буде рухатися у зворотному напрямку (ретроградно) з 17 червня по 3 листопада 2023 року. Цей період ознаменується різними маніпуляціями, збільшенням токсичності в стосунках. Безпосередньо 17 червня вплив Сатурна буде дуже відчутним, причому одразу. Астрологи попереджають, що цього дня можливі зради. Також слід бути готовими до надмірно великої кількості дрібних негараздів у коханні.

Інші сфери життя також постраждають. Можливі зриви планів, поява незрозумілих страхів та перешкод на шляху до цілей.

Порада астрологів:

  • слід бути обачними в цей непростий і дуже непередбачуваний день. Краще не планувати ніякі важливі справи.

Планета Сатурн  і його значення в астрології

Зміна знаку Меркурієм відбувається 27 червня

У зв’язку з тим, що 27 червня 2023 року швидкий Меркурій переходить у вкрай несприятливий для себе знак зодіаку Рак, цей день астрологи внесли в небезпечні дні в червні. Річ у тому, що енергія водної стихії суттєво погіршить настрій планети.

Що несприятливо 27 червня?

  • краще відкласти подорожі, бути готовими до негативних вражень через зміну обстановки та в спілкуванні;
  • життя може серйозно погіршитися, якщо дозволити собі неприємні слова чи шпильки в бік близьких людей;
  • якщо нестримано висловлюватися на роботі, тоді можна знищити свою репутацію серед колег.

Коли небезпечні дні в червні 2023? Астрологи назвали почато ретроградного руху Нептуна – 30 червня

30 червня, дата початку ретроградної фази планети Нептун, що в першу чергу впливає на емоційну сферу. А все тому, що планета Нептун – покровитель почуттів та емоцій, тому не треба дивуватися, якщо цього дня у всіх будуть «гойдалки» настрою. Багато людей стикнуться з тим, що просто нізвідки з’являться якісь проблеми. Інших людей накриє негативна ностальгія за минулим. Не виключено, що до багатьох із нас повернуться погані думки, страхи, шкідливі звички. Подібне відчуватиметься кілька днів поспіль, але найбільш обережними зі своїми бажаннями варто бути саме 30 червня.

Небезпечні та несприятливі дні збурюють настрій, викликають смуток та занепокоєння у багатьох людей. Проте, знаючи точні дати, коли настають небезпечні дні в червні, можна мінімізувати можливі неприємності. Крім того, в червні 2023 року на нас очікує значно більше днів сили, тому тримаймося!

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст