ГоловнаАрхів АстрологіяКалендар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл

Знання астрологічних подій допоможе краще розуміти гороскопи. Адже вони базуються на розташуванням планет і зірок гороскопу. Астрологи створюють гороскопи, враховуючи календар на 2020 рік астрологічних подій. Інформація про космічні явища та їх вплив на життя людей від Анжели Перл, стане в нагоді тим, хто хоче зрозуміти причину подій у своєму житті.

Прийдешній 2020 рік вирізняється тим, що протягом року буде 6 затемнень, коли зазвичай їх 4. Також, цього року буде багато планетарних подій, що означає, що у всіх нас буде відбуватися багато змін у житті, що відкриває багато можливостей.

Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл на січень, лютий і березень

Календар на 2020 рік астрологічних подій від Анжели Перл
Календар астрологічних явищ на січень, лютий і березень 2020 року

Січень 2020

В січні цього року буде 3 важливі астрологічні події

10 січня – затемнення у знаку Рака. Сильніше за все його відчують народжені під сузір’ям Рака і протилежного зодіакального знаку – Козерог.

11 січня – Уран розвертається у знаку Тільця. Тілець і Скорпіон найбільше відчують вихід Урану з ретрограду. Передбачаються несподіванки і сюрпризи. Головне астрологічне передбачення по Урану: буде так, як ніхто не очікує.

12 січня – відбувається об’єднання двох потужних планет Сатурна і Плутона у сузір’ї Козерога. Це астрологічне явище вказує на серйозні зміни і трансформацію. Вона відбувається 1 раз в середньому на 30 років.

Лютий 2020

17 лютого по 9 березня – розворот Меркурія у ретроградний рух у знаку Риби. Риби повинні бути більш уважними, ніж інші знаки, адже Меркурій примушує нас щось переробляти, покращувати або змінювати плани.

Березень 2020

10 березня – Меркурій стає на прямий рух після виходу з ретрограду.

23 березня – Сатурн заходить у знак Водолія. Це приносить додаткову відповідальність, зміни у відносинах і партнерство.

29 березня – об’єднання Юпітера і Плутона у сузір’ї Козерога. Поєднання таких планет дуже потужне, воно відбувається один раз на 13 років. Юпітер – планета удачі та успіху, тому можна сподіватися на гарні новини наприкінці березня чи у парші дні квітня. Скоріше за все, у фінансовій сфері, бо Плутон символізує фінанси, прибуток.

Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл на квітень і травень

Календар на 2020 рік астрологічних подій від Анжели Перл
Календар астрологічних подій на квітень і травень 2020 року

Квітень 2020

25 квітня – Плутон зупиняється і розвертається у ретроградний (зворотній) напрямок руху у знаку Козерога.

День розвороту планет у ретроград – дуже несприятливий час через нестабільну енергетику. Тому не можна проводити операції, займатися важливим справами в цей день і найближчі до і після – з 24 по 26 квітня 2020 року.

Травень 2020

З 11 по 14 травня краще не планувати важливі справи.

6 травня – кармічні вузли змінюють свій знак. Останні півтора року вони були у сузір’ї Рака і Козерога, а переходять у знаки Близнюка і Стрільця. Тому, з цієї дати всі головні астрологічні події будуть відбуватися у цих знаках до кінця 2021 року.

11 травня – Сатурн стає на ретроградний шлях у знаку Водолія. Призупинення справ, невелика пауза, очікування у просуванні проектів.

13 травня – планета Венера розвертається у ретроградний рух у сузір’ї Близнюків. Не варто проводити косметичні процедури: пластичні операції, уколи краси тощо та відкривати бізнес, пов’язаний з красою. Небажано цього робити з 13 травня до кінця місяця.

14 травня – розворот Юпітера у ретроград у сузір’ї Козерога. Призупинення справ, пов’язаних з закордоном, міжнародними справами (документи, візи, поїздки).

Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл на червень, липень, серпень

Календар на 2020 рік астрологічних подій від Анжели Перл
Календар астрологічних подій на червень, липень і серпень 2020 року

Червень 2020

У червні 2020 року 6 планет з десяти, будуть у ретроградному русі. Це буде дуже повільний місяць, якщо є можливість, краще взяти відпустку і відпочити в червні. Ретроградність вказує – переробляння, завершення справ – це добре. Ні в якому разі не варто розпочинати щось нове.

5 червня – Місячне затемнення у знаку Стрільця.

18 червня – розворот Меркурія у ретроградний рух.

21 червня – сонячне затемнення у знаку Рака.

22 червня – розворот Нептуна у сузір’ї Риб.

25 червня – Венера вийде з ретрограду.

В червні 2020 року буде 2 затемнення. В ці дні не варто приймати важливі рішення.

Липень 2020

2 липня – Сатурн повертається у знак Козерога. Наведення порядку і дисципліни у справах і у житті.

5 липня – місячне затемнення у знаку Козерога.

12 липня – розворот Меркурія у прямий рух. Можна розпочинати всі справи і бути активними у всіх сферах життя.

Серпень 2020

15 серпня – планета Уран розвертається у знаку Тільця. В цей день можливі несподіванки і сюрпризи. Астрологи дають тлумачення передбачення по Урану: буде так, як ніхто не очікує.

Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл на вересень і жовтень

Календар на 2020 рік астрологічних подій від Анжели Перл
Календар астрологічних подій на вересень і жовтень 2020 року

Вересень 2020

9 вересня – розворот Марсу у ретроградний напрямок у сузір’ї Овна. Брак енергії, через що відсутні прагнення щось робити. 9 вересня можливі травми, особливо у представників знаку Овна.

13 вересня – розвороту Юпітера у прямий рух.

25 вересня – Сатурн вийде з ретроградного руху.

Кінець вересня 2020 року – це вже початок об’єднання Юпітера і Сатурна. Це чудовий час для всіх справ.

Жовтень 2020

4 жовтня – розворот Плутона у прямий напрямок руху і це буде енергетично нестабільний день. В цей день не можна займатися важливими справами, приймати доленосні рішення. Після 4 жовтня відбудеться зрушення у справах, яке всі відчують.

14 жовтня – Меркурій розвертається у ретроградний рух і буде так переміщуватися до 3 листопада у сузір’ї Скорпіона. Це більше серед всіх знаків, впливає на представників Скорпіона. За ретроградним Меркурієм повертаються люди з минулого. Тому ймовірні контакти з давно втраченими друзями, або бувшими коханими.

В кінці жовтня 3 планети будуть близько одна до одної: Юпітер, Сатурн і Плутон. Вони принесуть потужну енергію, сили та великі можливості у тій сфері, де знаходиться Козерог у Вашому гороскопі в цей період. Наприклад, сприяння планет відбудеться наприкінці жовтня 2020 року у сферах життя знаків:

Овен – сфера кар’єри

Тілець – сприятливий час для всього, що пов’язано з міжнародним

Близнюки – фінанси

Рак – відносини і партнерство

Лев – робота і здоров’я

Діва – своя справа, діти

Терези – нерухомість і місце проживання

Скорпіон – навчання і коло спілкування

Стрілець – фінанси

Козерог – започаткування дуже перспективних справ, страт неймовірно позитивних моментів у житті

Водолій – завершення циклу, момент звільнення від минулого.

Риби – соціум, друзі. Може повністю змінитися коло спілкування.

Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл на листопад і грудень

Календар на 2020 рік астрологічних подій від Анжели Перл
Календар астрологічних подій на листопад і грудень 2020 року

Листопад 2020

3 листопада – розворот Меркурія у прямий рух – вихід з ретрограду. Зелене світле для всіх справ

14 листопада – вихід Марса з ретроградного руху. Повернеться енергія і з’являться сили і наснага для всіх справ.

28 листопада – розворот планети Нептун з ретроградного руху у пряме слідування. Розсіється туман, який принесла ретроградність Нептуна і все стане більш зрозумілим.

30 листопада – місячне затемнення у знаку Близнюки. Найбільше воно буде відчутне для Близнюків і Стрільця.

Грудень 2020

14 грудня – сонячне затемнення, яке відбувається у сузір’ї Стрільця.

18 грудня – Сатурн переходить у знак Водолія і перебуватиме там до березня 2023 року. це принесе більше дисциплінованості, відповідальності у житті. Особливо для Водолія. нова робота, нові обов’язки.

20 грудня – планета Юпітер входить у знак Водолія. У представників знаку Водолія почнуться 12 місяців «нового року»: везіння, удача і розширення життєвого простору у всіх сенсах.

З 20 грудня 2020 року і до кінця місяця, поєднання двох повільних планет – Юпітера і Сатурна у знаку Водолія. Це потужне поєднання, яке відбувається 1 раз на двадцять років.

Анжела Перл назвала це поєднання подарунком долі для Водолія, бо воно означає: починання. Щоб ви не починали в цей період, воно буде міцне, потужне, перспективне і матиме неймовірно позитивний результат. Також, це поєднання дуже добре для представників знаку Лева.

Відчутним поєднання Юпітера з Сатурном наприкінці грудня 2020 року буде для представників знаку Тільця (прорив у кар’єрі, нова сфера діяльності) і Скорпіона (нове місце проживання, нова квартира, нова сім’я).

Популярний астролог Анжела Перл підкреслює, що астрологічні події впливають на всі без виключення знаки Зодіаку, прости на певні знаки вплив буває більшим через розташування планет у відповідних знаках. Тому, ми повинні бути готові до тих можливостей, які надає Всесвіт у 2020 році.

Ви не можете копіювати текст